"Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлік беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 наурыздағы № 9-7-VI шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 3 шілдедегі № 51-9-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 шілдеде № 7341 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 50-бабының 2-тармағына сәйкес, Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлік беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 наурыздағы № 9-7-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4979 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкiнде 2017 жылғы 28 сәуірде, "Пульс района", "Аудан тынысы" аудандық газеттерінде 2017 жылғы 5 мамырда жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 5 маусымнан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В. Ежова
Аудандық мәслихат хатшысы У. Майжанов

О признании утратившим силу решения Бородулихинского районного маслихата от 17 марта 2017 года № 9-7-VI "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области" и его описания"
Решение маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 3 июля 2020 года № 51-9-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 13 июля 2020 года № 7341
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Бородулихинского районного маслихата от 17 марта 2017 года № 9-7-VI "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области" и его описания" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4979, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 28 апреля 2017 года, в районных газетах "Пульс района", "Аудан тынысы" от 5 мая 2017 года).
2. Настоящее решение вводится в действие с 5 июня 2020 года.
Председатель сессии В. Ежова
Секретарь районного маслихата У. Майжанов