Глубокое аудандық мәслихатының 2017 жылғы 9 ақпандағы № 9/3-VI ""Глубокое аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі мемлекеттік қызметшілерінің қызметтік куәлігін беру және оның сипаттамасы қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 мамырдағы № 43/7-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 мамырда № 7127 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50-бабының 2-тармағына сәйкес, Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Глубокое аудандық мәслихатының 2017 жылғы 9 ақпандағы № 9/3-VI ""Глубокое аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі мемлекеттік қызметшілерінің қызметтік куәлігін беру және оның сипаттамасы қағидаларын бекіту туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4897 болып тіркелген, 2017 жылғы 17 наурызда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2020 жылдың 5 маусымынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия торағасы Е. Леонтьева
Глубокое аудандық мәслихатының хатшысы А. Баймульдинов

О признании утратившим силу решения Глубоковского районного маслихата от 9 февраля 2017 года № 9/3-VI "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственных служащих государственного учреждения "Аппарат Глубоковского районного маслихата" и его описания"
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 мая 2020 года № 43/7-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 мая 2020 года № 7127
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Глубоковского районного маслихата от 9 февраля 2017 года № 9/3-VI "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственных служащих государственного учреждения "Аппарат Глубоковского районного маслихата" и его описания" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4897, опубликовано 17 марта 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Настоящее решение вводится в действие с 5 июня 2020 года.
Председатель сессии Е. Леонтьева
Секретарь Глубоковского районного маслихата А. Баймульдинов