2020-2022 жылдарға арналған Жарма ауданы Шалабай ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 42/364-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 қаңтарда № 6633 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 53/553-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 30.12.2020 № 53/553-VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1, 75-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына, Жарма аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 41/333-VІ "2020-2022 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6484 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Жарма аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Жарма ауданы Шалабай ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22215,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4399,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 26,3 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі – 17789,0 мың теңге;
2) шығындар – 22215,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы – 0,0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 0,0 теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 теңге.

О бюджете Шалабайского сельского округа Жарминского района на 2020-2022 годы
Решение Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13 января 2020 года № 42/364-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 20 января 2020 года № 6633. Утратило силу - решением Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2020 года № 53/553-VI
Сноска. Утратило силу - решением Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30.12.2020 № 53/553-VI (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Жарминского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 41/333-VІ "О бюджете Жарминского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6484) Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Шалабайского сельского округа Жарминского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 22215,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4399,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 26,3 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступления трансфертов – 17789,0 тысяч тенге;
2) затраты – 22215,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;
5) дефицит бюджета – 0,0 тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 0,0 тенге, в том числе:
поступления займов – 0,0 тенге;
погашение займов – 0,0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тенге.

Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 23.11.2020 № 52/510-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020 жылға Жарма ауданы Шалабай ауылдық округінің бюджетіне субвенция көлемi 16833,0 мың теңге сомада қарастырылсын.
3. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы К. Тулеубаева
Жарма аудандық мәслихатының хатшысы А. Сахметжанова
Жарма аудандық мәслихатының
2020 жылғы 13 қаңтардағы
№ 42/364-VI шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған Жарма ауданы Шалабай ауылдық округінің бюджеті

Сноска. Пункт 1 в редакции решения Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.11.2020 № 52/510-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Предусмотреть в бюджете Шалабайского сельского округа Жарминского района на 2020 год объемы субвенций в сумме 16833,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии К. Тулеубаева
Секретарь Жарминского районного маслихата А. Сахметжанова
Приложение 1 к решению
Жарминского районного
маслихататот 13 января
2020 года № 42/364-VI
Бюджет Шалабайского сельского округа Жарминского района на 2020 год