Жарма аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 41/333-VI "2020-2022 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 сәуірдегі № 45/386-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 мамырда № 7101 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 53/521-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 25.12.2020 № 53/521-VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 22 сәуірдегі № 38/424-VІ "Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 35/389-VІ "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6993 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Жарма аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жарма аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 41/333-VI "2020-2022 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6484 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 14 қаңтарда, "Қалба тынысы" газетінде 2019 жылғы 24 қаңтарда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10534139,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4135357,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11659,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 25939,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6361184,7 мың теңге;
2) шығындар – 10730002,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 20736,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 47718,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 26982,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;

О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 41/333-VI "О бюджете Жарминского района на 2020-2022 годы"
Решение Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 апреля 2020 года № 45/386-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 20 мая 2020 года № 7101. Утратило силу - решением Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 53/521-VI
Сноска. Утратило силу - решением Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.12.2020 № 53/521-VI (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 22 апреля 2020 года № 38/424-VІ "О внесении изменений и дополнений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 35/389-VІ "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6993), Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жарминского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 41/333-VІ "О бюджете Жарминского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6484, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 14 января 2020 года, в газете "Қалба тынысы" от 24 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 10534139,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4135357,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления –11659,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 25939,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6361184,7 тысяч тенге;
2) затраты – 10730002,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 20736,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 47718,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 26982,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства– 0,0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -216599,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру(профицитін пайдалану) – 216599,2 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 225787,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 26982,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 17794,2 мың теңге.";
аталған шешімнің 1, 6, 7 және 10 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 және 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек Кодексінің 139-бабының 9 тармағына сәйкес азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт мамандарына, егер Қазақстан Республикасының заңдарында өзгеше белгiленбесе, жергiлiктi өкiлдi органдардың шешiмi бойынша бюджет қаражаты есебiнен қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелері белгiленсiн.
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт мамандар лауазымдарының тiзбесiн жергiлiктi өкiлдi органмен келiсу бойынша жергiлiктi атқарушы орган айқындайды.".
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Сахметжанова
Жарма аудандық мәслихатының хатшысы А. Сахметжанова
Жарма аудандық мәслихатының

5) дефицит (профицит) бюджета – -216599,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 216599,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 225787,0 тысяч тенге;
погашение займов – 26982,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 17794,2 тысяч тенге.";
приложения 1, 6, 7 и 10 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 к настоящему решению;
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, по решению местных представительных органов за счет бюджетных средств установить повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях в соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года.
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.".
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии А. Сахметжанова
Секретарь Жарминского районного маслихата А. Сахметжанова
Приложение 1 к решению
Жарминского районного
маслихата