Жарма ауданы әкімінің 2018 жылғы 2 қарашадағы № 10 "Жарма ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы әкімінің 2020 жылғы 29 қазандағы № 387 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 11 қарашада № 7788 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы әкімінің 2021 жылғы 18 ақпандағы № 5 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы әкімінің 18.02.2021 № 5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26 бабының 1, 2 тармақтарына сәйкес, Жарма ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАЙДЫ:
1. Жарма ауданы әкімінің 2018 жылғы 2 қарашадағы №10 "Жарма ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-10-157 болып тіркелген, "Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылдың 20 қарашасында жарияланған) төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің қосымшасындағы № № 515, 523, 559, 584 сайлау учаскелері жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 515 сайлау учаскесі"
Сайлау учаскесінің орталығы – Терістаңбалы ауылы, Терістаңбалы ауылының фельдшерлік пунктінің ғимараты, Бейбітшілік көшесі, №1.
Сайлау учаскесінің шекарасы - Терістаңбалы ауылы,
Бейбітшілік көшесі: № № 3/1, 4/1, 4/2, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 17, 20, 22, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 28/1, 28/2, 29, 33/1, 37/1, 37/2, 41/1, 41/2, 46 үйлері, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
"№ 523 сайлау учаскесі"
Сайлау учаскесінің орталығы – Шар қаласы, "Т.Көбдіков атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Е.Боранбай көшесі, №20 тел.2-17-96.
Сайлау учаскесінің шекарасы – Шар қаласы:
Жамбыл көшесі: №№ 1, 2, 4, 5, 8, 12, 14, 16, 16/а, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 45, 47, 50, 52, 54, 57, 58, 61 үйлері;
Турганбаев көшесі: № № 1, 2, 3, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 14, 14a, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 29a, 30, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 49, 50, 53, 55, 62, 67, 74, 75, 81, 84, 86, 90, 92, 94, 98,100,102,106,108,110,112,114 үйлері;

О внесении изменений в решение акима Жарминского района от 2 ноября 2018 года № 10 "Об образовании избирательных участков по Жарминскому району"
Решение акима Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 29 октября 2020 года № 387. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 11 ноября 2020 года № 7788. Утратило силу - Решение акима Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 18 февраля 2021 года № 5.
Сноска. Утратило силу - решением акима Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 18.02.2021 № 5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктами 1, 2 статьи 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Жарминского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Жарминского района от 2 ноября 2018 года № 10 "Об образовании избирательных участков по Жарминскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-10-157, опубликовано 20 ноября 2018 года в электронном виде в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в приложении указанного решения избирательные участки № № 515, 523, 559, 584 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 515"
Центр избирательного участка - село Теристанбалы, здание фельдшерского пункта села Теристанбалы, улица Бейбітшілік, №1.
Границы избирательного участка - село Теристанбалы,
улица Бейбітішілік: № № 3/1, 4/1, 4/2, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 17, 20, 22, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 28/1, 28/2, 29, 33/1, 37/1, 37/2, 41/1, 41/2, № 46 дома, участки отгонного животноводства.
"Избирательный участок № 523"
Центр избирательного участка – город Шар, здание коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Т.Кобдыкова", улица Е. Боранбай, № 20 тел.2-17-96.
Границы избирательного участка – город Шар:
улица Жамбыла: № № 1, 2, 4, 5, 8, 12, 14, 16, 16/а, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 45, 47, 50, 52, 54, 57, 58, 61 дома;
улица Турганбаева: № № 1, 2, 3, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 14, 14a, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 29a, 30, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 49, 50, 53, 55, 62, 67, 74, 75, 81, 84, 86, 90, 92, 94, 98,100,102,106,108,110,112,114 дома;

Ж. Орынбаев көшесі: № № 1, 3, 5/1, 5/2, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ,40/1, 40/2, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 58, 60 ,62, 64, 66, 68,76 үйлері;
Герцен көшесі: № № 5,7,9,11,13,15,17,19,21,25,29,31,33,35 үйлері;
Т. Бекишев көшесі: № № 1, 3, 4 ,5, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 28, 30, 32 үйлері;
Пушкин көшесі: № № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 27, 29 үйлері;
А. Темирханов көшесі: № № 2, 5, 11, 12, 13, 13/а, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 28 үйлері;
Маметова көшесі: № № 2, 3, 6, 7, 8, 8/а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 45, 55, 56, 56/а үйлері;
Береговая көшесі: № № 5, 7, 17/1, 17/4, 18, 22, 24, 25, 33, 37, 39, 40, 43/1, 43/2, 44, 48, 50, 51, 54, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63 үйлері;
М. Биғозыұлы көшесі: № № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 13/а, 13/1, 13/2, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 29, 31, 34, 35, 36, 39, 40, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60 ,61, 62, 65, 67, 69/1, 69/2, 70, 72, 73, 75, 76, 77, 79, 80, 82, 84, 88, 90, 92 үйлері;
Сулейменов көшесі: № № 1/2а, 1/1б, 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/2, 5/1, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 32, 35, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 61, 62/1, 62/2, 63, 64, 65/1, 65/2, 66, 68, 69/1, 69/2, 69/3, 69/2а, 70, 72, 74, 76, 78 үйлері;
Е. Боранбай көшесі: № № 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 9, 11, 13/1, 13/2, 15, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 19, 23, 24, 25, 27, 28, 30, 31/1, 31/2, 32, 34, 35, 36, 42, 44, 46, 47, 49, 49/а, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 59/а, 66/1, 66/2, 68, 69, 71, 75/1, 75/2, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 85, 88, 92, 98, 100 үйлері;
К. Әубәкірұлы көшесі: № № 1, 2, 3, 4, 5/1, 5/а, 7, 7/а, 8, 9, 10, 12, 13, 16, 19, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 40, 41, 42, 44, 48, 50, 54, 56, 60, 62, 64, 66, 68 үйлері;
Байсеитова көшесі: № № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1 үйлері;
Первомайская көшесі: № № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15, 15/2, 17/1, 17/2 үйлері;
Титов көшесі: № № 2/1, 2/2, 4/1, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 16/1, 18/1, 18/2 үйлері;
Сары-Арқа ауылы № № 1/1, 1/2, 1/3, 2/1, 2/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 14, 16/1, 16/2, 19, 20, 21, 22, 23, 24/1, 24/2, 24/а, 25, 26, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29, 30, 31, 32, 33/1, 33/2, 38 үйлері;

улица Ж. Орынбаева: № № 1, 3, 5/1, 5/2, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ,40/1, 40/2, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 58, 60 ,62, 64, 66, 68,76 дома;
улица Герцена: № № 5,7,9,11,13,15,17,19,21,25,29,31,33,35 дома;
улица Т. Бекишева: № № 1, 3, 4 ,5, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 28, 30, 32 дома;
улица Пушкина: № № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 27, 29 дома;
улица А. Темирханова: № № 2, 5, 11, 12, 13, 13/а, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 28 дома;
улица Маметова: № № 2, 3, 6, 7, 8, 8/а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 45, 55, 56, 56/а дома;
улица Береговая: № № 5, 7, 17/1, 17/4, 18, 22, 24, 25, 33, 37, 39, 40, 43/1, 43/2, 44, 48, 50, 51, 54, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63 дома;
улица М. Биғозыұлы: № № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 13/а, 13/1, 13/2, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 29, 31, 34, 35, 36, 39, 40, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60 ,61, 62, 65, 67, 69/1, 69/2, 70, 72, 73, 75, 76, 77, 79, 80, 82, 84, 88, 90, 92 дома;
улица Сулейменова: № № 1/2а, 1/1б, 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/2, 5/1, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 32, 35, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 61, 62/1, 62/2, 63, 64, 65/1, 65/2, 66, 68, 69/1, 69/2, 69/3, 69/2а, 70, 72, 74, 76, 78 дома;
улица Е. Боранбай: № № 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 9, 11, 13/1, 13/2, 15, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 19, 23, 24, 25, 27, 28, 30, 31/1, 31/2, 32, 34, 35, 36, 42, 44, 46, 47, 49, 49/а, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 59/а, 66/1, 66/2, 68, 69, 71, 75/1, 75/2, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 85, 88, 92, 98, 100 дома;
улица К. Әубәкірұлы: № № 1, 2, 3, 4, 5/1, 5/а, 7, 7/а, 8, 9, 10, 12, 13, 16, 19, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 40, 41, 42, 44, 48, 50, 54, 56, 60, 62, 64, 66, 68 дома;
улица Байсеитова: № № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1 дома;
улица Первомайская: № № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15, 15/2, 17/1, 17/2 дома;
улица Титова: № № 2/1, 2/2, 4/1, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 16/1, 18/1, 18/2 дома;
село Сары-Арка № № 1/1, 1/2, 1/3, 2/1, 2/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 14, 16/1, 16/2, 19, 20, 21, 22, 23, 24/1, 24/2, 24/а, 25, 26, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29, 30, 31, 32, 33/1, 33/2, 38 дома;

№6 айырық № № 1, 2, 3, 6 үйлері;
№7 айырық № № 1, 2 ,3 ,4, 5 үйлері;
Қызылшар ауылы № № 1, 2, 3, 6 ,7, 8 үйлері;
Қараш ауылы № № 1, 2 үйлері.
"№ 559 сайлау учаскесі"
Сайлау учаскесінің орталығы - Жарықтас ауылы, "Болашақ" шаруа қожалығының ғимараты, 3 квартал, №21.
Сайлау учаскесінің шекарасы - Жарықтас ауылы, 3 квартал: № 1- № 10 үйлері, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
"№ 584 сайлау учаскесі"
Сайлау учаскесінің орталығы - Асқаралы ауылы, А.Солтангазиннің жеке ғимараты, Ж. Орынбаев көшесі, № 16.
Сайлау учаскесінің шекарасы - Асқаралы ауылы,
Ж.Орынбаев көшесі: № 1- №16 үйлері, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
2. "Жарма ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Жарма ауданы аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жолданылуын;
3) ресми жариялағаннан кейін осы шешімді Жарма ауданы әкімінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау Жарма ауданы әкімінің орынбасары А. Ибраевқа жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім А. Нургожин
КЕЛІСІЛДІ
Жарма аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы төрағасы
Ж. Есенжолова

№6 разъезд № № 1, 2, 3, 6 дома;
№7 разъезд № № 1, 2 ,3 ,4, 5 дома;
село Кызылшар № № 1, 2, 3, 6 ,7, 8 дома;
село Караш № № 1, 2 дома.
"Избирательный участок № 559"
Центр избирательного участка – село Жарыктас, здание крестьянского хозяйства "Болашак", квартал 3, № 21.
Границы избирательного участка – село Жарыктас, 3 квартал: № 1 – №10 дома, участки отгонного животноводства.
"Избирательный участок № 584"
Центр избирательного участка - село Аскаралы, частное здание А.Солтангазина, улица Ж. Орынбаева, № 16.
Границы избирательного участка – село Аскаралы, улица Ж.Орынбаева: № 1- № 16 дома, участки отгонного животноводства.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Жарминского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории Жарминского района;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акима Жарминского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Жарминского района Ибраева А.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким А. Нургожин
"СОГЛАСОВАНО":
Председатель Жарминской
районной территориальной
избирательной комиссии
Ж. Есенжолова