Зайсан ауданының әкімінің 2018 жылғы 26 қарашадағы "Зайсан ауданы бойынша сайлау учаскелерiн құру туралы" № 15 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы әкімінің 2020 жылғы 13 қарашадағы № 14 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 қарашада № 7814 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23-бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26-бабына сәйкес, Зайсан ауданының әкіміШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зайсан ауданының әкімінің 2018 жылғы 26 қарашадағы "Зайсан ауданы бойынша сайлау учаскелерiн құру туралы" № 15 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-11-172 тіркелген, 2018 жылғы 11 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасындағы №598, 603, 604, 605, 607, 613, 616, 617, 618, 622, 623, 625, 627, 628 сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің Шығыс Қазақстан облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің Зайсан ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялануға жолдануын;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімнің Зайсан ауданы әкімдігінің интернет-ресурстарында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің аппарат басшысы М.Каламовқа жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Зайсан ауданының әкімі С. Зайнулдин
Келісілді:
Зайсан аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
С. Сиырбаев
Зайсан ауданы әкімінің
2020 жылғы 13 қарашасы
№ 14 шешіміне қосымша
№ 598 сайлау учаскесі
Орталығы: Көгедай ауылы, 4-Шартты көшесі,1, Зайсан ауданы әкімдігінің "Көгедай орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон 29-700.
Шекаралары: Көгедай ауылы, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелерінің шекаралары шегінде.
№ 603 сайлау учаскесі

О внесении изменения в решение акима Зайсанского района от 26 ноября 2018 года № 15 "Об образовании избирательных участков по Зайсанскому району"
Решение акима Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 13 ноября 2020 года № 14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 16 ноября 2020 года № 7814
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Зайсанского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Зайсанского района от 26 ноября 2018 года № 15 "Об образовании избирательных участков по Зайсанскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5-11-172, опубликовано 11 декабря 2018 года в Эталанном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в приложении к указанному решению избирательные участки № 598, 603, 604, 605, 607, 613, 616, 617, 618, 622, 623, 625, 627, 628 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Зайсанского района Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Восточно-Казахстанской области;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории Зайсанского района;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Зайсанского районного акимата после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения воложить на руководителя аппарата акима Зайсанского района Каламова М.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Зайсанского района С. Зайнулдин
Согласовано:
Председатель территориальной
избирательной комиссии
Зайсанского района
С.Сиырбаев
Приложение к решению
акима Зайсанского района
от 13 ноября 2020 года № 14
Избирательный участок № 598
Центр: село Когедай, улица 4-Условная, 1, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа Когедай" Зайсанского районного акимата, телефон 29-700.
В границах: село Когедай, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 603

Орталығы: Біржан ауылы, Амангелді көшесі, 23, Зайсан ауданы әкімдігінің "Амангелді атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон 50-132.
Шекаралары: Біржан ауылы, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелерінің шегінде.
№ 604 сайлау учаскесі
Орталығы: Қуаныш ауылы, 6-Шартты көшесі, 2, Зайсан ауданы әкімдігінің "А.Орманбетов атындағы шағын жинақты негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон 22-767.
Шекаралары: Қуаныш ауылы, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелерінің шекаралары шегінде.
№ 605 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақарал ауылы, 2-Шартты көшесі,4 жеке үй, телефон 20-864.
Шекаралары: Ақарал ауылы, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелерінің шекаралары шегінде.
№ 607 сайлау учаскесі
Орталығы: Айнабұлақ ауылына қарасты Сартұмсық шаруа қонысы,1-Шартты көшесі, 4, жеке үй, телефон 8(72359)26-230.
Шекаралары: Талды, Сартұмсық қоныстары, Айбала, Мәдени, Таянбай, Жаңғызтал, Ақтам-1, Ақтам-2, Ащылы, Сарман, Өкей, Шолақбұлақ, Көкшоқай, Алшын, Ақтеріскей, Биесимас, Уақбұлақ шалғайдағы мал шаруашылық учаскелерінің шекаралары шегінде.
№ 613 сайлау учаскесі
Орталығы: Кеңсай ауылына қарасты Сарши шаруа қонысы,1-Шартты көшесі, 2, жеке үй, телефон 8(72359)27-010.
Шекаралары: Сарши қонысы, Айдахарлы, Сарқырама, Бүгіл, Аяққы Еділ, Ортаңғы Еділ, Басқы Еділ, Шиқалдай, Қизат, Басқы Қизат, Шұрық, Сейіт, Меруерт, Жанделі, Екі аша, Бұлқайыр, Қаракемер шалғайдағы мал шаруашылық учаскелерінің шекаралары шегінде.
№ 616 сайлау учаскесі
Орталығы: Дауал ауылы, 1-Шартты көшесі, 9/1, жеке үй, телефон 8(72359) 30-250.
Шекаралары: Дауал, Сәтбай ауылдары, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелерінің шекаралары шегінде.
№ 617 сайлау учаскесі
Орталығы: Мұқашы ауылы, 1-шартты көшесі, 1 жеке үй, телефон 50-949.
Шекаралары: Мұқашы ауылы, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелерінің шекаралары.
№ 618 сайлау учаскесі
Орталығы: Қаратал ауылы, Әбдірәш Кебаев көшесі,80, Зайсан ауданы әкімдігінің "Қаратал орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон 24-790.
Шекаралары: Қаратал, Жіңішкесу ауылдары, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелерінің шекаралары шегінде.
№ 622 сайлау учаскесі
Орталығы: Жалши ауылы, Бұтабайұлы көшесі,57, Зайсан ауданы әкімдігінің "Шекарашы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон 51-494.
Шекаралары: Жалши ауылы, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелерінің шекаралары шегінде.
№ 623 сайлау учаскесі
Орталығы:Какен-Талды ауылы, Какен-Талды көшесі,10 жеке үй, телефон 51-602.
Шекаралары: Какен-Талды ауылы, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелерінің шекаралары шегінде.
№ 625 сайлау учаскесі

Центр: село Биржан, улица Амангельды,23, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Амангельды" Зайсанского районного акимата, телефон 50-132.
В границах: село Биржан, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 604
Центр: село Куаныш, улица 6-Условная, 2, коммунальное государственное учреждение "Малокомплектная основная средняя школа имени А.Орманбетова" Зайсанского районного акимата, телефон 22-767.
В границах: село Куаныш, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 605
Центр: село Акарал, улица 2-Условная, 4, частный дом, телефон 20-864.
В границах: село Акарал, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 607
Центр: крестьянское поселение Сартумсык относящееся к селу Айнабулак, улица
1-Условная, 4, частный дом, телефон 8(72359) 26-230.
В границах: поселения Талды, Сартумсык, участки отгонного животноводства Айбала, Мадени, Таянбай, Жангызтал, Актам-1, Актам-2 Ащылы, Сарман, Окей, Шолакбулак, Кокшокай, Алшын, Актерискей, Биесимас,Уакбулак.
Избирательный участок № 613
Центр: крестьянское поселение Сарши относящееся к селу Кенсай, улица 1-Условная,2, частный дом, телефон 8(72359) 27-010.
В границах: поселение Сарши, участки отгонного животноводства Айдахарлы, Саркырама, Бугил, Аяккы Едил, Ортангы Едил, Баскы Едил, Шикалдай, Кизат, Баскы Кизат, Шурық, Сеит, Меруерт, Жандели, Еки аша, Булкаиыр, Каракемер.
Избирательный участок № 616
Центр: село Дауал, улица 1-Условная, 9/1, частный дом, телефон 8 (72359) 30-250.
В границах: села Дауал, Сатбай, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 617
Центр: село Мукашы, улица 1-Условная, 1, частный дом, телефон 50-949.
В границах: село Мукашы, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 618
Центр: село Каратал, улица Абдираша Кебаева, 80, коммунальное государственное учреждение "Каратальская средняя школа" акимата Зайсанского района, телефон 24-790.
В границах: села Каратал, Жинишкесу, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 622
Центр: село Жалши, улица Бутабайулы, 57, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа Шекарашы" акимата Зайсанского района, телефон 51-494.
В границах: село Жалши, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 623
Центр: село Какен-Талды, улица Какен-Талды, 10, частный дом, телефон 51-602.
В границах: село Какен-Талды, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 625

Орталығы: Зайсан қаласы, Василий Кондюрин көшесі, 1, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметі Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаментінің Зайсан ауданы шекара басқармасы, телефон 27-768.
Шекаралары: Зайсан қаласындағы Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметі Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаментінің Зайсан ауданы шекара басқармасының шекаралары шегінде.
№ 627 сайлау учаскесі
Орталығы: Шілікті ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 23, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметі Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаментінің Зайсан ауданы шекара басқармасының "Шілікті" шекара бөлімі, телефон 27-866.
Шекаралары: Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметі Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаментінің Зайсан ауданы шекара басқармасының "Шілікті" шекара бөлімі шекаралары шегінде.
№ 628 сайлау учаскесі
Орталығы: Қаратал ауылы, Кеңес Рамазанов көшесі, 56, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметі Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаментінің Зайсан ауданы шекара басқармасының "Қаратал" шекара бөлімі, телефон 27-741.
Шекаралары: Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметі Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаментінің Зайсан ауданы шекара басқармасының "Қаратал" шекара бөлімі шекаралары шегінде.

Центр: город Зайсан, улица Василия Кондюрина, 1, Пограничное управление по Зайсанскому району Департамента Восточно- Казахстанской области Пограничной службы Комитета национальной безопастности Республики Казахстан, телефон 27-768.
В границах: Пограничное управление по Зайсанскому району Департамента Восточно- Казахстанской области Пограничной службы Комитета национальной безопастности Республики Казахстан.
Избирательный участок № 627
Центр: село Шиликти, улица Тауелсиздик,23, пограничный отдел "Шиликты" пограничного управления по Зайсанскому району Департамента Восточно- Казахстанской области Пограничной службы Комитета национальной безопастности Республики Казахстан, телефон 27-866.
В границах: пограничный отдел "Шиликты" пограничного управления по Зайсанскому району Департамента Восточно-Казахстанской области Пограничной службы Комитета национальной безопастности Республики Казахстан.
Избирательный участок № 628
Центр: село Каратал, улица Кенеса Рамазанова, 56, пограничный отдел "Каратал" пограничного управления по Зайсанскому району Департамента Восточно- Казахстанской области Пограничной службы Комитета национальной безопастности Республики Казахстан, телефон 27-741.
В границах: пограничный отдел "Каратал" пограничного управления по Зайсанскому району Департамента Восточно-Казахстанской области Пограничной службы Комитета национальной безопастности Республики Казахстан.