2021-2023 жылдарға арналған Зайсан ауданы Қарабұлақ ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 68-5 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 31 желтоқсанда № 8169 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Зайсан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы №67-1 "2021-2023 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8093 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Қарабұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 66079,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 4194 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 106 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 61779,3 мың теңге;
2) шығындар – 66462,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -382,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 382,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 382,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 18.05.2021 № 6-4 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021 жылға арналған Қарабұлақ ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 21875 мың теңге сомасында белгіленгені ескерілсін.

О бюджете Карабулакского сельского округа Зайсанского района на 2021-2023 годы
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 68-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 31 декабря 2020 года № 8169
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Зайсанского районного маслихата от 23 декабря 2020 года № 67-1 "О бюджете Зайсанского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8093) Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Карабулакского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 66079,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 4194 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 106 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 61779,3 тысяч тенге;
2) затраты - 66462,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -382,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 382,9 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 388,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18.05.2021 № 6-4 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть, что в бюджете Карабулакского сельского округа на 2021 год установлен объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 21875 тысяч тенге.

2-1. 382,9 мың теңге бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес бөлінсін.
Ескерту. Шешім 2-1 - тармақпен толықтырылды- Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 30.03.2021 № 4-11 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ф. Мұхаметқалиев
Аудандық мәслихат хатшысы Д. Ыдырышев
Зайсан аудандық мәслихатының

2-1. Используемые остатки бюджетных средств 388,9 тысяч тенге распределить согласно приложению 4 к настоящему решению.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30.03.2021 № 4-11 (вводится в действие с 01.01.2021).
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года
Председатель сессии Ф. Мухаметкалиев
Секретарь районного маслихата Д. Ыдырышев
Приложение 1
к решению Зайсанского
районного маслихата