Шектеу іс-шараларын тоқтату және "Дайыр ауылдық округіне қарасты Күшікжал учаскесінде "Жарас" шаруа қожалығының мүйізді ірі қара малдарына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Зайсан ауданы Дайыр ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 19 маусымдағы № 4 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Дайыр ауылдық округі әкімнің 2020 жылғы 21 қыркүйектегі № 7 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 қыркүйекте № 7564 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабының 3-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес және Зайсан ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2020 жылғы 20 тамыздағы № 557 ұсынысы негізінде Дайыр ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мүйізді ірі-қара малдарының бруцеллез ауруының ошақтарын жою жөніндегі ветеринариялық іс-шаралар кешені жүргізілгеніне байланысты Зайсан ауданы Дайыр ауылдық округіне қарасты Күшікжал учаскесінде "Жарас" шаруа қожалығына белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Зайсан ауданы Дайыр ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 19 маусымдағы № 4 "Дайыр ауылдық округіне қарасты Күшікжал учаскесінде "Жарас" шаруа қожалығының мүйізді ірі қара малдарына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2020 жылдың 23 маусымында № 7208 болып тіркелеген, 2020 жылдың 27 маусымдағы "Достық" газетінде жарияланған және 2020 жылдың 29 маусымында Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
3. "Дайыр ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Зайсан ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Зайсан ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастырылуын қамтамасыз етсін.

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Дайырского сельского округа Зайсанского района от 19 июня 2020 года № 4 "Об установлении ограничительных мероприятий на крестьянское хозяйство "Жарас" участка Күшікжал Дайырского сельского округа"
Решение акима Дайырского сельского округа Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 21 сентября 2020 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 24 сентября 2020 года № 7564
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 3 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Зайсанского района от 20 августа 2020 года № 557 исполняющий обязанности акима Дайырского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять установленные ограничительные мероприятия в крестьянском хозяйстве "Жарас" участка Күшікжал Дайырского сельского округа Зайсанского района в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации заболевания бруцеллеза среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решения акима Дайырского сельского округа Зайсанского района от 19 июня 2020 года № 4 "Об установлении ограничительных мероприятий на крестьянское хозяйство "Жарас" участка Күшікжал Дайырского сельского округа" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7208 от 23 июня 2020 года, опубликовано 27 июня 2020 года в газетах "Достық", и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 29 июня 2020 года).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Дайырского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Зайсанского района;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Зайсанского района после его официального опубликования.

4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Дайыр ауылдық округі
әкімінің міндетін атқарушы
Н. Исанов

4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Дайырского сельского округа
Н. Исанов