2020-2022 жылдарға арналған Октябрьск кентінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2020 жылғы 5 қаңтардағы № 61/6-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 қаңтарда № 6522 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 77/7-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 25.12.2020 № 77/7-VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75 - бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, "2020-2022 жылдарға арналған Алтай ауданының аудандық бюджеті туралы" Алтай ауданының мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 60/2-VІ шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6471 тіркелген) негізінде, Алтай ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Октябрьск кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 24229,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер –9822,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1290,9 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 13116,0 мың теңге;
2) шығындар – 24492,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -263,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 263,4 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 263,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 09.12.2020 № 74/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020 жылға арналған Октябрьск кентінің бюджетінде аудандық бюджеттен 8049 мың теңге сомада субвенциялар көлемі қарастырылсын.
2-1. 2020 жылға арналған Октябрьск кентінің бюджетінде аудандық бюджеттен 4367,0 мың теңге сомасында трансферттер көлемі қарастырылсын.

О бюджете поселка Октябрьский на 2020-2022 годы
Решение маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 5 января 2020 года № 61/6-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 15 января 2020 года № 6522. Утратило силу решением маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 77/7-VI
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Алтай Восточно - Казахстанской области от 25.12.2020 № 77/7-VI (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании решения маслихата района Алтай от 27 декабря 2019 года № 60/2-VI "О районном бюджете района Алтай на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6471), маслихат района Алтай РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Октябрьский на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 24229,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9822,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1290,9 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 13116,0 тысяч тенге;
2) затраты – 24492,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -263,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 263,4 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 263,4 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 09.12.2020 № 74/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Предусмотреть в бюджете поселка Октябрьский на 2020 год объем субвенций из районного бюджета в сумме 8049 тысяч тенге.
2-1. Предусмотреть в бюджете поселка Октябрьский на 2020 год объем трансфертов из районного бюджета в сумме 4367,0 тысяч тенге.

Ескерту. Шешім 2-1 - тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 02.07.2020 № 69/4-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 09.12.2020 № 74/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2-2. 2020 жылға арналған Октябрьск кентінің бюджетінде облыстық бюджеттен 700,0 мың теңге сомасында трансферттер көлемі қарастырылсын.

Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с решением маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 02.07.2020 № 69/4-VI (вводится в действие с 01.01.2020); в редакции решения маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 09.12.2020 № 74/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
2-2. Предусмотреть в бюджете поселка Октябрьский на 2020 год объем трансфертов из областного бюджета в сумме 700,0 тысяч тенге.

Ескерту. Шешім 2-2 - тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 09.12.2020 № 74/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Алтай ауданының мәслихатының кейбір шешімдері 4 - қосымшаға сәйкес күшін жойды деп танылсын.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Р. Карагужина
Алтай ауданының мәслихат хатшысы Л. Гречушникова
Алтай
ауданының мәслихатының

Сноска. Решение дополнено пунктом 2-2 в соответствии с решением маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 09.12.2020 № 74/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
3. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата района Алтай согласно приложению 4.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Р. Карагужина
Секретарь маслихата района Алтай Л. Гречушникова
Приложение 1 к решению
маслихата района Алтайот

056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
0
Алтай
ауданының мәслихатының
2020 жылғы 5 қаңтары
№ 61/6-VI шешіміне 4-қосымша
Алтай ауданының мәслихатының күшін жойған кейбір шешімдерінің тізімі
1. "2019-2021 жылдарға арналған Октябрьск кентінің бюджеті туралы" Алтай ауданының мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы 42/8-VI шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-12-183 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылғы 15 қаңтарда жарияланған);

056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0
8
Используемые остатки бюджетных средств
0
Приложение 4 к решению
маслихата района Алтай
от 5 января 2020 года
№ 61/6-VI
Перечень утративших силу некоторых решений маслихата района Алтай
1. Решение маслихата района Алтай от 29 декабря 2018 года № 42/8-VI "О бюджете поселка Октябрьский на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5-12-183, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 января 2019 года);

2. "2019-2021 жылдарға арналған Октябрьск кентінің бюджеті туралы" Алтай ауданының мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы 42/8-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Алтай ауданының мәслихатының 2019 жылғы 20 қарашадағы 56/6-VI шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6303 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылғы 3 желтоқсанда жарияланған);
3. "2019-2021 жылдарға арналған Октябрьск кентінің бюджеті туралы" Алтай ауданының мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы 42/8-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Алтай ауданының мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы 59/6-VI шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6424 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылғы 24 желтоқсанда жарияланған).

2. Решение маслихата района Алтай от 20 ноября 2019 года № 56/6-VI "О внесении изменений в решение маслихата района Алтай от 29 декабря 2018 года № 42/8-VI "О бюджете поселка Октябрьский на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6303, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 3 декабря 2019 года);
3. Решение маслихата района Алтай от 13 декабря 2019 года № 59/6-VI "О внесении изменений в решение маслихата района Алтай от 29 декабря 2018 года № 42/8-VI "О бюджете поселка Октябрьский на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6424, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 24 декабря 2019 года).