"2020-2022 жылдарға арналған Алтай ауданының аудандық бюджеті туралы" Алтай ауданының мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 60/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2020 жылғы 27 ақпандағы № 62/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 11 наурызда № 6755 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 76/2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 23.12.2020 № 76/2-VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109 - баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алтай ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Алтай ауданының аудандық бюджеті туралы" Алтай ауданының мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 60/2- VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6471 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылғы 10 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 –қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 10846282,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3379033,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 20589,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 29400,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7417260,7 мың теңге;
2) шығындар – 10921309,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 947786,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 959300,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11514,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1022812,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
1022812,8 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 959300,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 11514,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 75026,8 мың теңге.";
аталған шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата района Алтай от 27 декабря 2019 года № 60/2-VI "О районном бюджете района Алтай на 2020-2022 годы"
Решение маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 27 февраля 2020 года № 62/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 11 марта 2020 года № 6755. Утратило силу решением маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2020 года № 76/2-VI
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 23.12.2020 № 76/2-VI (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Алтай РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Алтай от 27 декабря 2019 года № 60/2-VI "О районном бюджете района Алтай на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6471, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 10846282,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3379033,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 20589,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 29400,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7417260,7 тысяч тенге;
2) затраты – 10921309,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 947786,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 959300,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11514,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1022812,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
1022812,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 959300,0 тысяч тенге;
погашение займов – 11514,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 75026,8 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.

12726,0
480
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) туризм бөлімі
12726,0
001
Жергілікті деңгейде туризм саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12726,0
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
55907,0
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
55907,0
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28293,0
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
14614,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
13000,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
117855,0
1
Ауыл шаруашылығы
91134,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
25429,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25429,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
65705,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22866,0
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
500,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2000,0
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
112,0
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
738,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
9988,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
29501,0
6
Жер қатынастары
18817,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
18817,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18317,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
500,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
7904,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
7904,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
7904,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
23848,0
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
23848,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі

12726,0
480
Отдел туризма района (города областного значения)
12726,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере туризма
12726,0
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
55907,0
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
55907,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры
28293,0
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
14614,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
13000,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
117855,0
1
Сельское хозяйство
91134,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
25429,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
25429,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
65705,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
22866,0
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
500,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2000,0
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
112,0
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
738,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
9988,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
29501,0
6
Земельные отношения
18817,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
18817,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
18317,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
500,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
7904,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
7904,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
7904,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
23848,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
23848,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)