Алтай ауданының елді мекеніндегі салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффицентін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 21 мамырдағы № 174 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 25 мамырда № 7108 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Кодексінің 529-бабының 6-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 46-бабы, 2-тармағының 4-тармақшасына, "Шығыс Қазақстан облысының Зырян ауданын және Зырян қаласын Шығыс Қазақстан облысының Алтай ауданы және Алтай қаласы деп қайта атау туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 821 Жарлығына сәйкес, Алтай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Алтай ауданының елді мекеніндегі салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффиценті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Алтай ауданы әкімінің орынбасары С.В. Охременкоға жүктелсін.
3. "Зырян ауданының елді мекенінде салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффицентін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-12-160 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 22 маусымда электрондық түрде жарияланған) Зырян ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 31 мамырдағы № 168 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулы 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алтай ауданының әкімі К. Байгонусов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Алтай ауданы – Алтай қаласының
мемлекеттік кірістер басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________ С. Атудинов
"___"_________2020 жыл
Алтай ауданының әкімі

Об утверждении коэффициента зонирования, учитывающего месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте района Алтай
Постановление акимата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 21 мая 2020 года № 174. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 25 мая 2020 года № 7108
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", статьей 46 пункта 2 подпункта 4 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Указом Президента Республики Казахстан от 28 декабря 2018 года № 821 "О переименовании Зыряновского района и города Зыряновска Восточно-Казахстанской области в район Алтай и город Алтай Восточно-Казахстанской области", акимат района Алтай ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициент зонирования, учитывающего месторасположения объекта налогообложения в населенном пункте района Алтай согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Алтай Охременко С.В.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Зыряновского района от 31 мая 2018 года № 168 "Об утверждении коэффициента зонирования, учитывающего месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте Зыряновского района", (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-12-160, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 22 июня 2018 года).
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2021 года.
Аким района Алтай К. Байгонусов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Управление государственных
доходов района Алтай – города Алтай"
______ С. Атудинов
"___"______2020 года
Приложение к постановлению
Аким района Алтай

2020 жылғы 21 мамыры № 174
қаулысына қосымша
Алтай ауданының елді мекеніндегі салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффиценті
Елді мекендегі салық салу объектісінің орналасқан жері
Аймаққа бөлу коэффиценті
Алтай қаласы
I - бағалау зонасы
1
Көп қабатты үйлер, Астана, Тимофеев, Фрунзе, Стахановская, Брилин, Бочарников, Комсомольская, М.Горький, А.Каюпов, Жаксыбаев, Садовая, Первомайская, Тәуелсіздік, Спортивная көшелері;
Көп қабатты үйлер, Бульварный, Котовский тұйық көшелері;
Көп қабатты үйлер, Бурнашов желекжолы;
Жеке үйлер, Брилин, Бочарников, Первомайская, Жаксыбаев, Стахановская, Комсомольская көшелері;
Жеке үйлер, Первомайский тұйық көшесі;
2,0
2
Көп қабатты үйлер, Комендантский, Калининский, Школьный тұйық көшелері;
Жеке үйлер, Фрунзе, Тимофеев, Щетников, Красный крест, Алтайская көшелері;
Жеке үйлер, Зыряновский, Клубный, Садовый, Тропинский, Котовский, Болотный, Чернышевский, Промежуточный, Строительный, Тенистый, Малиновский, Пороховой, Степной тұйық көшелері;
1,3
ІІ - бағалау зонасы
3
Көп қабатты үйлер, А.Каюпов, Космонавтов, Молодежная, Тохтаров, Солнечная, Курчатов, Комаров, Промышленная көшелері;
Жеке үйлер, Промышленная, Валиханов көшелері;
2,0
4
Жеке үйлер, Вавилов, Монтажный, Горный, Центральный, Березовский, Южный, Дачный, Островский тұйық көшелері;
1,6
ІІІ - бағалау зонасы
5
Көп қабатты үйлер, Бухтарминская, Панфилов, Маяковский, Крылов, Брилин, Матросов көшелері;
Көп қабатты үйлер, М.Горький алаңы;
1,6
6
Жеке үйлер, Бухтарминская, Труд, Ватутин, Добролюбов, Зеленая, Западная, Кузнечная, Казахстанская, Ушаков, Луначарский, Брилин, Черняховский, Менделеев, Металлургов, Вишневая, Циолковский, З.Космодемьянская, Панфилов, Степан Разин, Пушкин, Гоголь, Крылов, Чехов, Победа, Свобода, Островский, Матросов, Орджоникидзе, Фабричная, Тишинская, Маяковский, Чайковский, Брилин көшелері;
Жеке үйлер, Пешеходный, Островский, Пороховой тұйық көшелері;
1,3
IV- бағалау зонасы
7
Көп қабатты үйлер, Шахтостроителей, Геологическая, Шолохов, У.Громова көшелері;
Жеке үйлер, Пугачев, Акционерная, Дзержинский, Шостакович, Целинная көшелері;
1,8
8
Көп қабатты үйлер, Абай көшесі;
Жеке үйлер, Жамбыл, Лермонтов, Мира, Ломоносов, Абай, Интернациональная, Северная, Фурманов, Шахтостроителей, Шолохов, Некрасов, Коммунальная, Кольцов көшелері;
1,3
V- бағалау зонасы
9
Өндірістік зонасы
2,0
VІ- бағалау зонасы
10
Көп қабатты үйлер, Рудная көшесі;
2,0
11
Жеке үйлер, Юбилейный, Цветочный, Маслянский, Малахитовый, Прохладный, Карьерный, Звездный, Рябиновый тұйық көшелері;
1,6
12
Жеке үйлер, Грибакин, Красный Спорт, Спортивная, Калининская, Бажов, Зыряновская, Октябрьская, Гастелло, Красная речка, Коммунаров, Тимошенко, Кирзаводская, Никольников, Маметова, Рудная, Силовая, Бауман, Суворов, Нахимов, Партизанская, Водопроводная, Рабочая, Поздняков, Л.Толстой, 8 Марта, Родниковая, Кутузов, Высоцкий, Кошевой, Малей, Алтайская көшелері;
Жеке үйлер, Водопроводный, Базарный, Восточный, Охотский, Лесной, Вторушенский, Суворов тұйық көшелері;
1,3
Серебрянск қаласы
13
Көп қабатты үйлер
1,8
14
Жеке үйлер
1,6
Жаңа Бұқтырма кенті
15
Көп қабатты үйлер
2,0
16
Жеке үйлер
2,0
Прибрежный кенті
17
Көп қабатты үйлер
1,4
18
Жеке үйлер

от 21 мая 2020 года № 174
Коэффициент зонирования, учитывающий месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте района Алтай
Месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте
Коэффициент зонирования
город Алтай
Оценочная зона I
1
Многоэтажные дома, улицы Астана, Тимофеева, Фрунзе, Стахановская, Брилина, Бочарникова, Комсомольская, М.Горького, А.Каюпова, Жаксыбаева, Садовая, Первомайская, Тәуелсіздік, Спортивная;
Многоэтажные дома, переулки Бульварный, Котовского.
Многоэтажные дома, бульвар Бурнашова;
Частные дома, улицы Брилина, Бочарникова, Первомайская, Жаксыбаева, Стахановская, Комсомольская;
Частные дома, переулок Первомайский;
2,0
2
Многоэтажные дома, переулки Комендантский, Калининский, Школьный;
Частные дома, улицы Фрунзе, Тимофеева, Щетникова, Красный крест, Алтайская;
Частные дома, переулки Зыряновский, Клубный, Садовый, Тропинский, Котовского, Болотный, Чернышевского, Промежуточный, Строительный, Тенистый, Малиновского, Пороховой, Степной;
1,3
Оценочная зона II
3
Многоэтажные дома, улицы А.Каюпова, Космонавтов, Молодежная, Тохтарова, Солнечная, Курчатова, Комарова, Промышленная;
Частные дома, улицы Промышленная, Валиханова;
2,0
4
Частные дома, переулки Вавилова, Монтажный, Горный, Центральный, Березовский, Южный, Дачный, Островского;
1,6
Оценочная зона III
5
Многоэтажные дома, улицы Бухтарминская, Панфилова, Маяковского, Крылова, Брилина, Матросова;
Многоэтажные дома, площадь М.Горького;
1,6
6
Частные дома, улицы Бухтарминская, Труда, Ватутина, Добролюбова, Зеленая, Западная, Кузнечная, Казахстанская, Ушакова, Луначарского, Брилина, Черняховского, Менделеева, Металлургов, Вишневая, Циолковского, З.Космодемьянской, Панфилова, Степана Разина, Пушкина, Гоголя, Крылова, Чехова, Победы, Свободы, Островского, Матросова, Орджоникидзе, Фабричная, Тишинская, Маяковского, Чайковского, Брилина;
Частные дома, переулки Пешеходный, Островского, Пороховой;
1,3
Оценочная зона IV
7
Многоэтажные дома, улицы Шахтостроителей, Геологическая, Шолохова, У.Громовой;
Частные дома, улицы Пугачева, Акционерная, Дзержинского, Шостаковича, Целинная;
1,8
8
Многоэтажные дома, улица Абая;
Частные дома, улицы Джамбула, Лермонтова, Мира, Ломоносова, Абая, Интернациональная, Северная, Фурманова, Шахтостроителей, Шолохова, Некрасова, Коммунальная, Кольцова;
1,3
Оценочная зона V
9
Промышленная зона
2,0
Оценочная зона VI
10
Многоэтажные дома, улица Рудная;
2,0
11
Частные дома, переулки Юбилейный, Цветочный, Маслянский, Малахитовый, Прохладный, Карьерный, Звездный, Рябиновый;
1,6
12
Частные дома, улицы Грибакина, Красный Спорт, Спортивная, Калининская, Бажова, Зыряновская, Октябрьская, Гастелло, Красная речка, Коммунаров, Тимошенко, Кирзаводская, Никольникова, Маметовой, Рудная, Силовая, Баумана, Суворова, Нахимова, Партизанская, Водопроводная, Рабочая, Позднякова, Л.Толстого, 8 Марта, Родниковая, Кутузова, Высоцкого, Кошевого, Малея, Алтайская;
Частные дома, переулки: Водопроводный, Базарный, Восточный, Охотский, Лесной, Вторушенский, Суворова;
1,3
город Серебрянск
13
Многоэтажные дома
1,8
14
Частные дома
1,6
поселок Новая Бухтарма
15
Многоэтажные дома
2,0
16
Частные дома
2,0
поселок Прибрежный
17
Многоэтажные дома
1,4
18
Частные дома