Зырян ауданының мәслихатының шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2020 жылғы 24 маусымдағы № 68/3-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 шілдеде № 7285 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50-бабының 2-тармағына сәйкес, Алтай ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зырян ауданының мәслихатының 2017 жылғы 10 ақпандағы № 12/2-VI "Зырян ауданының мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлік беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4909 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылғы 28 наурызда жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 5 маусымнан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Мангулова
Алтай ауданының мәслихат хатшысы Л. Гречушникова

О признании утратившим силу решения маслихата Зыряновского района
Решение маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 24 июня 2020 года № 68/3-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 8 июля 2020 года № 7285
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат района Алтай РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата Зыряновского района от 10 февраля 2017 года № 12/2-VI "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат маслихата Зыряновского района" и его описания" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4909, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 28 марта 2017 года).
2. Настоящее решение вводится в действие с 5 июня 2020 года.
Председатель сессии С. Мангулова
Секретарь маслихата района Алтай Л. Гречушникова