2021-2023 жылдарға арналған Полянское ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 77/9-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 желтоқсанда № 8077 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75 - бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, "2021- 2023 жылдарға арналған Алтай ауданының аудандық бюджеті туралы" Алтай ауданы мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 76/2-VІ шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8036 тіркелген) негізінде, Алтай ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Полянское ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21233,2,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3695,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 17538,0 мың теңге;
2) шығындар – 23559,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2326,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2326,5 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2326,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 08.12.2021 № 10/13-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021 жылға арналған Полянское ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен 13415,0 мың теңге сомада субвенциялар көлемі көзделсін.
2-1. 2021 жылға арналған Полянское ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен 3623,0 мың теңге сомасында трансферттер көлемі көзделсін.
Ескерту. Шешім 2-1-тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 08.12.2021 № 10/13-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджете сельского округа Полянское на 2021-2023 годы
Решение маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 77/9-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 29 декабря 2020 года № 8077
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании решения маслихата района Алтай от 23 декабря 2020 года № 76/2-VI "О районном бюджете района Алтай на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8036), маслихат района Алтай РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Полянское на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 21233,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3695,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления –0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 17538,0 тысяч тенге;
2) затраты – 23559,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2326,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2326,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2326,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 08.12.2021 № 10/13-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Предусмотреть в бюджете сельского округа Полянское на 2021 год объем субвенций из районного бюджета в сумме 13415,0 тысяч тенге.
2-1. Предусмотреть в бюджете сельского округа Полянское на 2021 год объем трансфертов из районного бюджета в сумме 3623,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с решением маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 08.12.2021 № 10/13-VII (вводится в действие с 01.01.2021).

3. 2021 жылға арналған Полянское ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен 500,0 мың теңге сомада трансферттер көлемі көзделсін.
4. Алтай ауданының мәслихатының кейбір шешімдері 4 - қосымшаға сәйкес күшін жойды деп танылсын.
5. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Е. Рау
Алтай ауданының мәслихат хатшысы Л. Гречушникова
Алтай
ауданының мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 77/9-VI шешіміне 1- қосымша
2021 жылға арналған Полянское ауылдық округінің бюджеті

3. Предусмотреть в бюджете сельского округа Полянское на 2021 год объем трансфертов из областного бюджета в сумме 500,0 тысяч тенге.
4. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата района Алтай согласно приложению 4.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Е. Рау
Секретарь маслихата района Алтай Л. Гречушникова
Приложение 1 к решению
маслихата района Алтай
от 25 декабря 2020 года
№ 77/9- VI
Бюджет сельского округа Полянское на 2021 год

2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 77/9-VI шешіміне 4- қосымша
Алтай ауданының мәслихатының күшін жойған кейбір шешімдерінің тізімі
1. Алтай ауданының мәслихатының 2020 жылғы 5 қаңтардағы № 61/10-VI "2020- 2022 жылдарға арналған Первороссийск ауылдық округінің бюджеті туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6514 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 18 қаңтарда жарияланған);
2. Алтай ауданының мәслихатының 2020 жылғы 2 шілдедегі № 69/8-VI "2020- 2022 жылдарға арналған Первороссийск ауылдық округінің бюджеті туралы" Алтай ауданының мәслихатының 2020 жылғы 5 қантардағы № 61/10-VI шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №7314 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 16 шілдеде жарияланған);
3. Алтай ауданының мәслихатының 2020 жылғы 27 қарашадағы № 73/18-VI "2020- 2022 жылдарға арналған Полянское ауылдық округінің бюджеті туралы" Алтай ауданының мәслихатының 2020 жылғы 5 қантардағы № 61/10-VI шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7925 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 8 желтоқсанда жарияланған).

от 25 декабря 2020 года
№ 77/9- VI
Перечень утративших силу некоторых решений маслихата района Алтай
1. Решение маслихата района Алтай от 5 января 2020 года № 61/10-VI "О бюджете Первороссийского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6514, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 18 января 2020 года);
2. Решение маслихата района Алтай от 2 июля 2020 года № 69/8-VI "О внесении изменений и дополнения в решение маслихата района Алтай от 5 января 2020 года № 61/10-VI "О бюджете Первороссийского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7314, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 июля 2020 года);
3. Решение маслихата района Алтай от 27 ноября 2020 года № 73/18-VI "О внесении изменений и дополнения в решение маслихата района Алтай от 5 января 2020 года № 61/10-VI "О бюджете сельского округа Полянское на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7925, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 8 декабря 2020 года).