Жаңа Бұқтырма кентіндегі стационарлық санитарлық-гигиеналық торапты орналастыру және пайдалану үшін жер теліміне шектеулі пайдалану (қауымдық сервитут) құқығын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы Жаңа Бұқтырма кенті әкімінің 2020 жылғы 30 қыркүйектегі № 3 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 1 қазанда № 7613 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 19-бабына, 69-бабы 4-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 1-тармағының 6) тармақшасына сәйкес Алтай ауданы Жаңа Бұқтырма кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Алтай ауданының тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесіне Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы Жаңа Бұқтырма кентінде орналасқан координаттарының ендігі- 49°37'37.88" С, бойлығы-83°30′47,44″В телімде стационарлық санитарлық-гигиеналық торапты орналастыру және пайдалану үшін жалпы ауданы 0,0015 га жер телімдерін меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоюсыз 2028 жылдың 31 желтоқсанына дейін 8 жыл мерзімге жер телімін шектеулі мақсатта пайдалану (қауымдық сервитут) құқығы белгіленсін.
2. "Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы Жаңа Бұқтырма кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі осы шешімнің Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім М. Карибаев

Об установлении права ограниченного пользования (публичный сервитут) земельным участком для размещения и эксплуатации стационарного санитарно-гигиенического узла в поселке Новая Бухтарма
Решение акима поселка Новая Бухтарма района Алтай Восточно-Казахстанской области от 30 сентября 2020 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 1 октября 2020 года № 7613
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 19, подпунктом 2) пункта 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 6) пункта 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким поселка Новая Бухтарма района Алтай РЕШИЛ:
1. Установить государственному учреждению "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района Алтай" право ограниченного целевого пользования земельным участком (публичный сервитут), без изъятия земельных участков у собственников и землепользователей, общей площадью 0,0015 га сроком на 8 лет до 31 декабря 2028 года, для размещения и эксплуатации стационарного санитарно-гигиенического узла с координатами участка широта - 49°37′37.88" С, долгота - 83°30′47,44″ В, расположенного в поселке Новая Бухтарма района Алтай Восточно-Казахстанской области.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима поселка Новая Бухтарма района Алтай Восточно-Казахстанской области" обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Восточно-Казахстанской области.
3. Настоящее решения вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким М. Карибаев