2020-2022 жылдарға арналған Катонқарағай ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 35/314-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 қаңтарда № 6578 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 14 сәуірдегі № 5/39-VII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 14.04.2021 № 5/39-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 73 - 1, 75 - баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6 – бабы 1 - тармағының 1) тармақшасына, Катонқарағай ауданының мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 35/299-VI "2020-2022 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік кұқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6483 нөмірімен тіркелген) сәйкес Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Алтынбел ауылдық округінің бюджеті 1-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 61 353,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 3 501,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 57 852,0 мың теңге;
2) шығындар – 61 353,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 08.04.2020 № 37/323-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020-2022 жылдарға арналған Аққайнар ауылдық округінің бюджеті 2-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекiтiлсiн:

О бюджетах сельских округов Катон-Карагайского района на 2020-2022 годы
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 6 января 2020 года № 35/314-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 17 января 2020 года № 6578. Утратило силу - Решением Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 14 апреля 2021 года № 5/39-VII
Сноска. Утратило силу - Решением Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 14.04.2021 № 5/39-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 73-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Катон-Карагайского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 35/29-VI "О бюджете Катон-Карагайского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6483), Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Алтынбельского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложению 1, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 61 353,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 501,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 57 852,0 тысяч тенге;
2) затраты – 61 353,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 08.04.2020 № 37/323-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Утвердить бюджет Аккайнарского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложению 2, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 42296,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 42296,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 42296,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 12 тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 10.11.2020 № 44/390-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
13. 2020-2022 жылдарға арналған Үлкен Нарын ауылдық округінің бюджеті 37, 38 және 39-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 511 073,5 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 26 632,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 484 441,5 мың теңге;
2) шығындар – 511 172,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 164 899,7 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 164 899,7 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 164 998,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 164 998,6 мың теңге:
қарыздар түсімі – 164 899,7 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 98,9 мың теңге.
Ескерту. 13 тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 07.12.2020 № 45/397-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. 2020 жылға арналған республикалық бюджеттен ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенция 665 719,0 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
Алтынбел ауылдық округі – 45 753,0 мың теңге;
Аққайнар ауылдық округі – 22215,0 мың теңге;
Ақсу ауылдық округі – 47503,0 мың теңге;
Белқарағай ауылдық округі – 24521,0 мың теңге;
Жамбыл ауылдық округі – 22078,0 мың теңге;
Катонқарағай ауылдық округі – 83989,0 мың теңге;
Коробиха ауылдық округі – 26562,0 мың теңге;
Ново-Поляковка ауылдық округі – 18299,0 мың теңге;
Ново-Хайрузовка ауылдық округі – 48709,0 мың теңге;
Солдатово ауылдық округі – 16 777,0 мың теңге;
Солоновка ауылдық округі – 61 118,0 мың теңге;
Өрел ауылдық округі – 55363,0 мың теңге;
Үлкен Нарын ауылдық округі – 192832 мың теңге.
Ескерту. 14-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 07.12.2020 № 45/397-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).

5) дефицит (профицит) бюджета – - 42296,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 42 296,0 тысяч тенге:
поступление займов – 42296,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 12 - в редакции решения Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 10.11.2020 № 44/390-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
13. Утвердить бюджет Улкен Нарынского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 511 073,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 26 632,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 484 441,5 тысяч тенге;
2) затраты – 511 172,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 164 899,7 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 164 899,7 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 164 998,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 164 998,6 тысяч тенге:
поступление займов – 164 899,7 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 98,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 - в редакции решения Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 07.12.2020 № 45/397-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
14. Установить субвенции, передаваемых из республиканского бюджета на 2020 год в бюджеты сельских округов в сумме 665 719,0 тысяч тенге, в том числе:
Алтынбельский сельский округ - 45 753,0 тысяч тенге;
Аккайнарский сельский округ - 22215,0 тысяч тенге;
Аксуский сельский округ – 47503,0 тысяч тенге;
Белкарагайский сельский округ – 24521,0 тысяч тенге;
Жамбылский сельский округ – 22078,0 тысяч тенге;
Катон-Карагайский сельский округ – 83989,0 тысяч тенге;
Коробихинский сельский округ – 26562,0 тысяч тенге;
Ново-Поляковский сельский округ – 18299,0 тысяч тенге;
Ново-Хайрузовский сельский округ – 48709,0 тысяч тенге;
Солдатовский сельский округ – 16777,0 тысяч тенге;
Солоновский сельский округ – 61118,0 тысяч тенге;
Урыльский сельский округ – 55363,0 тысяч тенге;
Улкен Нарынский сельский округ – 192832 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 14 в редакции решения Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 07.12.2020 № 45/397-VI (вводится в действие с 01.01.2020).

14-1. 2020 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенция 50340,0 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
Алтынбел ауылдық округі – 199,0 мың теңге;
Аққайнар ауылдық округі – 1612,0 мың теңге;
Ақсу ауылдық округі – 3828,0 мың теңге;
Белқарағай ауылдық округі – – 6423,0 мың теңге;
Жамбыл ауылдық округі – 5526,0 мың теңге;
Катонқарағай ауылдық округі – 407,0 мың теңге;
Коробиха ауылдық округі – 2571,0 мың теңге;
Ново-Поляковка ауылдық округі – 6221,0 мың теңге;
Ново-Хайрузовка ауылдық округі – 2037,0 мың теңге;
Солдатово ауылдық округі – 0,0 мың теңге;
Солоновка ауылдық округі – 0,0 мың теңге;

14-1. Установить субвенции, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в бюджеты сельских округов в сумме 50340,0 тысяч тенге, в том числе:
Алтынбельский сельский округ - 199,0 тысяч тенге;
Аккайнарский сельский округ - 1612,0 тысяч тенге;
Аксуский сельский округ – 3828,0 тысяч тенге;
Белкарагайский сельский округ – 6423,0 тысяч тенге;
Жамбылский сельский округ – 5526,0 тысяч тенге;
Катон-Карагайский сельский округ – 407,0 тысяч тенге;
Коробихинский сельский округ – 2571,0 тысяч тенге;
Ново-Поляковский сельский округ – 6221,0 тысяч тенге;
Ново-Хайрузовский сельский округ –2037,0 тысяч тенге;
Солдатовский сельский округ – 0,0 тысяч тенге;
Солоновский сельский округ – 0,0 тысяч тенге;

Өрел ауылдық округі – – 2362,0 мың теңге;
Үлкен Нарын ауылдық округі – 19154 мың теңге.
Ескерту. Шешім 14-1-тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 07.12.2020 № 45/397-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
15. 2020 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттеріне облыстық бюджеттен түскен нысаналы ағымдағы трансферттер және даму трансферттері 40-қосымшаға сәйкес ескерілсін.

Урыльский сельский округ – 2362,0 тысяч тенге;
Улкен Нарынский сельский округ – 19154 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 14-1 в соответствии с решением Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 07.12.2020 № 45/397-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
15. Учесть целевые текущие трансферты и трансферты на развитие поступившие из областного бюджета в бюджеты сельских округов на 2020 год согласно приложению 40.

011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
250026,0
Катонқарағай ауылдық округі
150026,0
Үлкен Нарын ауылдық округі
100000,0
Катонқарағай
аудандық мәслихатының
2020 жылғы 6 қаңтардағы
№ 35/314-VI шешіміне
41-қосымша
Катонқарағай аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1) Катонқарағай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 24/214-VI "2019-2021 жылдарға арналған Алтынбел, Катонқарағай, Үлкен Нарын ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-13-160 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 4 ақпанда жарияланған);
2) Катонқарағай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 шілдедегі № 31/265-VI "Катонқарағай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 24/214–VI "2019-2021 жылдарға арналған Алтынбел, Катонқарағай, Үлкен Нарын ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6099 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 7 тамызда жарияланған);
3) Катонқарағай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 желтоқсандағы № 34/295-VI "Катонқарағай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 24/214–VI "2019-2021 жылдарға арналған Алтынбел, Катонқарағай, Үлкен Нарын ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6453 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 30 желтоқсанда жарияланған).

011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
250026,0
Катон-Карагайский сельский округ
150026,0
Улкен Нарынский сельский округ
100000,0
Приложение 41 к решению
Катон-Карагайского районного
маслихата от 6 января 2020 года
№ 35/314-VI
Перечень утративших силу некоторых решений Катон-Карагайского районного маслихата
1) Решение Катон – Карагайского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 24/214-VІ "О бюджетах Алтынбельского, Катон-Карагайского, Улкен Нарынского сельских округов на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-13-160, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов в Республике Казахстан в электронном виде 4 февраля 2019 года);
2) решение Катон - Карагайского районного маслихата от 26 июля 2019 года № 31/265-VI "О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 24/214-VI "О бюджетах Алтынбельского, Катон-Карагайского, Улкен Нарынского сельских округов на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6099, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов в Республике Казахстан в электронном виде 7 августа 2019 года);
3) решение Катон - Карагайского районного маслихата от 4 декабря 2019 года № 34/295-VI "О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 24/214-VI "О бюджетах Алтынбельского, Катон-Карагайского, Улкен Нарынского сельских округов на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6453, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов в Республике Казахстан в электронном виде 30 декабря 2019 года);