Катонқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 35/314–VI "2020-2022 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қарашадағы № 44/390-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 12 қарашада № 7809 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 14 сәуірдегі № 5/39-VII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 14.04.2021 № 5/39-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-1-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Катонқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 қазандағы № 44/382-VI "Катонқарағай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 35/299–VI "2020-2022 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік кұқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7781 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Катонқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 35/314-VI "2020-2022 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6578 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 23 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
6-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"6. 2020-2022 жылдарға арналған Катонқарағай ауылдық округінің бюджеті 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 411796,5 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 17 400,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 394396,5 мың теңге;
2) шығындар – 411796,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 25 129,3 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 25 129,3 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге; 5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 25 129,3 мың теңге;

О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 6 января 2020 года № 35/314-VI "О бюджетах сельских округов Катон-Карагайского района на 2020-2022 годы"
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 10 ноября 2020 года № 44/390-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 12 ноября 2020 года № 7809. Утратило силу - Решением Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 14 апреля 2021 года № 5/39-VII
Сноска. Утратило силу - Решением Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 14.04.2021 № 5/39-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Катон-Карагайского районного маслихата от 28 октября 2020 года № 44/382-VI "О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 35/299-VI"О бюджете Катон-Карагайского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7781), Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 6 января 2020 года № 35/314-VІ "О бюджетах сельских округов Катон-Карагайского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6578, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 23 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Утвердить бюджет Катон-Карагайского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 411796,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 17 400,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 394396,5 тысяч тенге;
2) затраты – 411796,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 25129,3 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 25 129,3 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 25 129,3 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 25 129,3 мың теңге:
қарыздар түсімі – 25 129,3 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 мың теңге.";
12-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"12. 2020-2022 жылдарға арналған Өрел ауылдық округінің бюджеті 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 64 977,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 4 037,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 60940,0 мың теңге;
2) шығындар – 64 977,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 42296,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 42296,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 42296,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 42296,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 42296,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 мың теңге.";
13-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"13. 2020-2022 жылдарға арналған Үлкен Нарын ауылдық округінің бюджеті 37, 38 және 39-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 511765,5 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 26 632,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 485133,5 мың теңге;
2) шығындар – 511864,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 164 899,7 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 164899,7 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 164 998,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 164998,6 мың теңге:
қарыздар түсімі – 164899,7 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 98,9 мың теңге.".
Аудандық мәслихаттың шешімімен бекітілген 16, 3-1, 34, 7-1, 37, 8-1-қосымшалары осы шешімнің 1, 1-1, 2, 2-1, 3, 3-1- қосымшаларына сәйкес келесі редакцияда жазылсын.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 25 129,3 тысяч тенге:
поступление займов – 25 129,3 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 12 изложить в следующей редакции:
"12. Утвердить бюджет Урыльского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 64 977,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 037,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 60940,0 тысяч тенге;
2) затраты – 64 977,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 42296,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 42296,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 42296,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 42 296,0 тысяч тенге:
поступление займов – 42296,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 13 изложить в следующей редакции:
"13. Утвердить бюджет Улкен Нарынского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 511765,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 26 632,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления –0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 485133,5 тысяч тенге;
2) затраты – 511 864,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 164899,7 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 164899,7 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 164998,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 164998,6 тысяч тенге:
поступление займов – 164899,7 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 98,9 тысяч тенге.".
Приложения 16, 3-1, 34, 7-1, 37, 8-1 утвержденные решением районного маслихата изложить в следующей редакции согласно приложениям 1, 1-1, 2, 2-1, 3, 3-1 к настоящему решению.

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
164899,7
045
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және оташа жондеу
164899,7

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
164899,7
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
164899,7