2021-2023 жылдарға арналған Катонқарағай ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 46/427-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 11 қаңтарда № 8329 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 73-1, 75-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Катонқарағай ауданының мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 46/400-VI "2021-2023 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік кұқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8094 нөмірімен тіркелген) сәйкес Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Катонқарағай ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 63851,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 15000,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 48851,0 мың теңге;
2) шығындар – 67903,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4052,5мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4052,5 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;

О бюджете Катон-Карагайского сельского округа на 2021-2023 годы
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2020 года № 46/427-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 11 января 2021 года № 8329
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 73-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Катон-Карагайского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 46/400-VI "О бюджете Катон-Карагайского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8094), Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Катон-Карагайского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 63851,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15000,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 48851,0тысяч тенге;
2) затраты – 67903,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4052,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4052,5 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге
погашение займов – 0,0 тысяч тенге

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –4052,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 16.11.2021 № 12/123-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021 жылға арналған Катонқарағай ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемі 40 635,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Г. Ағажаева
Мәслихат хатшысы Д. Бралинов
Катонқарағай
аудандық мәслихаты

используемые остатки бюджетных средств – 4052,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 16.11.2021 № 12/123-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть объем субвенции передаваемой из районного бюджета, в бюджет Катон-Карагайского сельского округа на 2021 год в сумме 40635,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Г. Агажаева
Секретарь маслихата Д. Бралинов
Приложение 1
к решению Катон-Карагайский
районный маслихат