Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Алтынбел ауылдық округінің Алтынбел, Майемер, Егінді ауылдарының көшелерін қайта атау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Алтынбел ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 24 ақпандағы № 2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 26 ақпанда № 6738 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 35 - бабының 2 - тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 - бабы 4) тармақшасына, Алтынбел ауылдық округі халқының пікірін және Шығыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 03-18/805 қорытындысын ескере отырып, Алтынбел ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Алтынбел ауылдық округі Алтынбел ауылының келесі көшелері қайта аталсын:
1) "Береговая" көшесі "Бастау" көшесіне;
2) "Березовая" көшесі "Қайыңды" көшесіне;
3) "Коммуна" көшесі "Нарын" көшесіне;
4) "Строительная" көшесі "Теректі" көшесіне.
2. Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Алтынбел ауылдық округінің Майемер ауылының келесі көшесі қайта аталсын:
1) "Молодежная" көшесі "Бейсенбі Кәрібаев" көшесіне.
3. Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Алтынбел ауылдық округінің Егінді ауылының келесі көшелері қайта аталсын:
1) "Центральная" көшесі "Василий Спирин" көшесіне;
2) "Школьная" көшесі "Мектеп" көшесіне;
3) "Молодежная" көшесі "Жастар" көшесіне.
4. "Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Алтынбел ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Катонқарағай ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Катонқарағай ауданының әкімдігінің интернет - ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
5. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
6. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Алтынбел ауылдық округінің әкiмi С. Мусабаев

О переименовании улиц села Алтынбел, Майемер, Егынды Алтынбельского сельского округа Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области
Решение акима Алтынбельского сельского округа Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 24 февраля 2020 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 26 февраля 2020 года № 6738
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения Алтынбельского сельского округа и заключения Восточно - Казахстанской областной ономастической комиссии от 11 декабря 2019 года № 03-18/805, аким Алтынбельского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы села Алтынбел Алтынбельского сельского округа Катон - Карагайского района Восточно - Казахстанской области:
1) улицу "Береговая" на улицу "Бастау";
2) улицу "Березовая" на улицу "Кайынды";
3) улицу "Коммуна" на улицу "Нарын";
4) улицу "Строительная" на улицу "Теректы".
2. Переименовать следующую улицу села Майемер Алтынбельского сельского округа Катон - Карагайского района Восточно - Казахстанской области:
1) улицу "Молодежная" на улицу "Бейсенбы Карибаева".
3. Переименовать следующие улицы села Егынды Алтынбельского сельского округа Катон - Карагайского района Восточно - Казахстанской области:
1) улицу "Центральная" на улицу "Василия Спирина";
2) улицу "Школьная" на улицу "Мектеп";
3) улицу "Молодежная" на улицу "Жастар".
4. Государственному учреждению "Аппарат акима Алтынбельского сельского округа Катон - Карагайского района Восточно - Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории Катон - Карагайского района;
3) размещение настоящего решения на интернет - ресурсе акимата Катон-Карагайского района после его официального опубликования.
5. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
6. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Алтынбельского сельского округа С. Мусабаев