Күршім ауданының аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 19 ақпандағы № 56 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 25 ақпанда № 6737 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі "Автомобиль жолдары туралы" Заңының 3-бабының 7-тармағына сәйкес, Күршім ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Күршім ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 509 "Күршім ауданының аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2018 жылдың 29 желтоқсанында № 5-14-188 болып тіркелінген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 08 қаңтар 2019 жылы жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Күршім ауданының аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. "Күршім ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Күршім ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Күршім ауданы әкімдігінің интернет - ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Е.Шораяқовқа жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Күршім ауданының әкімі Д. Қажанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Шығыс Қазақстан облысының
жолаушылар көлігі және автомобиль
жолдары басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
______________Н.Жұмаділов
"___"_____________2020 жыл.
Күршім ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 19 ақпандағы
№ 56 қаулысына қосымша
Күршім ауданының аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі
Р/с №
Автомобиль жолының индексі
Автомобиль
жолдарының атауы
Барлығы,
ш
Санаты
Төсем жамылғысының түрі бойынша, ш
Көпірлер, дана/қума метр
Құбырлар, дана/қума метр
Асфальт / Бетон
Қара жамылғысы қиыршық тасты
Жай төсемді-ұсақ тасты
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1.
KF KR-59
"Үлкен Нарын-Күршім"-Қайнар" автомобиль жолы
30
IV
-
30
-
-

Об утверждении перечня автомобильных дорог районного значения Курчумского района
Постановление акимата Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 19 февраля 2020 года № 56. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 25 февраля 2020 года № 6737
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 7 статьи 3 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах", акимат Курчумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Курчумского района "Об утверждении перечня автомобильных дорог районного значения Курчумского района" № 509 от 25 декабря 2018 года (зарегистрировано в Реестре нормативных правовых актов 29 декабря 2018 года за № 5-14-188, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 08 декабря 2019 года).
2. Утвердить перечень автомобильных дорог районного значения Курчумского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Курчумского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Курчумского района;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Курчумского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Е.Шораякова.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Курчумского района Д. Кажанов
Согласовано:
Руководитель
управления пассажирского транспорта
и автомобильных дорог
Восточно-Казахстанской области
__________________Н. Жумадилов
"____"______________2020 года
Приложение к постановлению
акимата Курчумского района
от 19 февраля 2020 года № 56
Перечень автомобильных дорог районного значения Курчумского района
п/п
Индекс автодороги
Наименование
автодороги
Общая протяженность, км
Категория
По типу покрытия, км
Мосты
Трубы
Асфальт /Бетон
Черно-
гравийное
Гравийно-щебеночное
шт/п. м
шт/п.м.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
KF KR-59
Автомобильная дорога "Большенарым-Курчум"-Кайнар"
30
IV
-
30
-
-