Күршім аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 наурыздағы № 31-2/V "Жиналыстарды, митингтерді, шерулерді, пикеттерді және демонстрацияларды өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешімін күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 маусымдағы № 50/15-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 шілдеде № 7338 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына 2-тармағына сәйкес, Күршім аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Күршім аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 наурыздағы № 31-2/V "Жиналыстарды, митингтерді, шерулерді, пикеттерді және демонстрацияларды өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 4486 болып тіркелген. 2016 жылғы 29 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2020 жылдың 08 маусымынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н. Кудабаева
Күршім аудандық мәслихат хатшысы Л. Кемешева

О признании утратившим силу решения Курчумского районного маслихата от 19 марта 2016 года № 31-2/V "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций"
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 июня 2020 года № 50/15-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 13 июля 2020 года № 7338
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Курчумского районного маслихата от 19 марта 2016 года № 31-2/V "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4486, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 29 апреля 2016 года).
2. Настоящее решение вводится в действие с 08 июня 2020 года.
Председатель сессии Н. Кудабаева
Секретарь Курчумского районного маслихата Л. Кемешева