2021-2023 жылдарға арналған Күршім ауданының бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 58/3-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 31 желтоқсанда № 8273 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 73, 75 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 44/495-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 7989 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Күршім аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 8304242,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 1066969,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 23566,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер - 7569,0 мың теңге;
трансферттердің түсімі - 7206138,4 мың теңге;
2) шығындар - 8386083,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 72166,2 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 100162,2 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 27996,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) - - 176510,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 176510,4 мың теңге:
қарыздардың түсуі - 99509,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 27996,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 104997,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 09.12.2021 № 12/2-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Облыстық бюджеттен аудандық бюджетке 2021 жылға берілген субвенция көлемі 5692408 мың теңге, 2022 жылға 5791110 мың теңге, 2023 жылға 5791110 мың теңге сомасында аудандық бюджетте ескерілсін.
3. Аудандық бюджеттен жергілікті өзін-өзі басқаруға ауысатын субвенция көлемі 220805 мың теңге қаражатты, 2021 жылға арналған аудандық бюджеттен қарастырылсын, соның ішінде:
Күршім ауылдық округіне - 4342 мың теңге;
Марқакөл ауылдық округіне - 15763 мың теңге;
Сарыөлең ауылдық округіне - 21636 мың теңге;
Қалжыр ауылдық округіне -17029 мың теңге;
Бурановскому ауылдық округіне - 23577 мың теңге;
Қалгуты ауылдық округіне - 21642 мың теңге;
Куйған ауылдық округіне - 19570 мың теңге;
Маралды ауылдық округіне - 20050 мың теңге;
Абай ауылдық округіне - 19932 мың теңге;
Ақбұлақ ауылдық округіне - 18936 мың теңге;
Балықшы ауылдық округіне - 20211 мың теңге;
Төсқайың ауылдық округіне - 18117 мың теңге.

О бюджете Курчумского района на 2021-2023 годы
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 58/3-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 31 декабря 2020 года № 8273
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2020 года № 44/495-VI "Об областном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7989), Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 8304242,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 1066969,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 23566,5 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 7569,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 7206138,4 тысяч тенге;
2) затраты - 8386083,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 72166,2 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 100162,2 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 27996,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 176510,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 176510,4 тысяч тенге:
поступления займов - 99509,0 тысяч тенге;
погашение займов - 27996,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 104997,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 09.12.2021 № 12/2-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть в районном бюджете объем субвенций, передаваемый из областного бюджета в бюджет района на 2021 год в сумме 5692408 тысяч тенге, на 2022 год в сумме 5791110 тысяч тенге, на 2023 год в сумме 5791110 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в районном бюджете на 2021 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты местного самоуправления в сумме 220805 тысяч тенге, в том числе:
Курчумскому сельскому округу - 4342 тысяч тенге;
Маркакольскому сельскому округу - 15763 тысяч тенге;
Сарыоленскому сельскому округу - 21636 тысяч тенге;
Калжырскому сельскому округу - 17029 тысяч тенге;
Бурановскому сельскому округу - 23577 тысяч тенге;
Калгутинскому сельскому округу - 21642 тысяч тенге;
Куйганскому сельскому округу - 19570 тысяч тенге;
Маралдинскому сельскому округу - 20050 тысяч тенге;
Абайскому сельскому округу - 19932 тысяч тенге;
Акбулакскому сельскому округу - 18936 тысяч тенге;
Балыкшинскому сельскому округу - 20211 тысяч тенге;
Тоскаинскому сельскому округу - 18117 тысяч тенге.

4. Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 139 бабының 9 тармағына сәйкес, азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет саласындағы мамандарға, егер Қазқстан Республикасының заңдарында өзгеше белгіленбесе, жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша бюджет қаражаты есебінен қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарлатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін жергілікті өкілді органмен келісу бойынша жергілікті атқарушы орган айқындайды.
5. Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 44/495-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 7989 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес ауданның бюджетінде 2021 жылға арналған әлеуметтік салық, жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері 100 пайыз орындауға қабылдансын.
6. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2021 жылға арналған резерві 19840 мың теңге сомасында бекітілсін.
7. 2021 жылға арналған аудандық бюджеттен жергілілікті өзін өзі басқаруға бөлінетін нысаналы трансферттер Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімдігінің қаулысымен анықталады.
8. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бөлінген 34796 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылсын.

4. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года установить специалистам в области социального обеспечения, культуры, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, по решению местных представительных органов за счет бюджетных средств устанавливаются повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, если иное не установлено законами Республики Казахстан.
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.
5. Принять к исполнению на 2021 год нормативы распределения доходов в районный бюджет по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов в размере 100 процентов, в соответствии с решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2020 года № 44/495-VI "Об областном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7989).
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2021 год в сумме 19840 тысяч тенге.
7. Распределение целевых трансфертов из районного бюджета бюджетам местного самоуправления на 2021 год определяется постановлением акимата Курчумского района Восточно-Казахстанской области.
8. Предусмотреть в районном бюджете на 2021 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 34796 тысяч тенге.

9. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінген 712595 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылсын.
10. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінген 250000 мың теңге дамуға арналған нысаналы трансферттер қарастырылсын.
11. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінген мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын көрсетуге 131265 мың теңгеге кредиттер қарастырылсын.

9. Предусмотреть в районном бюджете на 2021 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 712595 тысяч тенге.
10. Предусмотреть в районном бюджете на 2021 год целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в сумме 250000 тысяч тенге.
11. Предусмотреть в районном бюджете на 2021 год кредиты из республиканского бюджета на реализацию мер социальной поддержки специалистов в сумме 131265 тысяч тенге.

12. 4 қосымшаға сәйкес Күршім аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 16.03.2021 № 3/2-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
13. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Бахтияров
Күршім аудандық мәслихат хатшысы Л. Кемешева
Күршім
аудандық мәслихатының

12. Признать утратившими силу некоторые решения Курчумского районного маслихата, согласно приложению 4.
Сноска. Пункт 12 в редакции решения Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 16.03.2021 № 3/2-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии А. Бахтияров
Секретарь Курчумского районного маслихата Л. Кемешева
Приложение 1 к решению
Курчумского районного маслихата

122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
23421,7
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
17754,7
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
5667,0
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
849301,5
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
227546,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
227546,0
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
227546,0
2
Әлеуметтiк көмек
597800,5
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
597800,5
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
188440,0
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
60292,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
25775,0
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
125,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1203,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
42721,5
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
157926,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
27530,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
21999,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
71789,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
23955,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
23955,0
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
8400,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
12555,0
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
3000,0
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1006770,2
1
Тұрғын үй шаруашылығы

122
Аппарат акима района (города областного значения)
22946,3
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
17279,3
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
5667,0
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
781332,5
1
Социальное обеспечение
182627,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
182627,0
010
Государственная адресная социальная помощь
182627,0
2
Социальная помощь
574750,5
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
574750,5
004
Программа занятости
182027,0
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
60292,0
007
Оказание жилищной помощи
13251,0
009
Материальное обеспечение детей - инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1103,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
38501,5
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
167034,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
27690,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
12783,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
72069,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
23955,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
23955,0
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
8400,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
12555,0
094
Предоставление жилищных сертификатов как жилищная помощь
3000,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1000670,2
1
Жилищное хозяйство

6631561
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
374952
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
172351
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
20624
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
20624
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
151727
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
151727
2
Қаржылық қызмет
3028
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3028
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
2163
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
865
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
199573
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
28369
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28369
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
37787
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37787
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
95577
001
Жергілікті деңгейде сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
95577
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
37840
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37840
2
Қорғаныс
29226
1
Әскери мұқтаждар
18192
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
18192
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
18192
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
11034
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
11034
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
4905
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар

6631561
1
Государственные услуги общего характера
374952
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
172351
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
20624
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
20624
122
Аппарат акима района (города областного значения)
151727
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
151727
2
Финансовая деятельность
3028
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3028
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
2163
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
865
9
Прочие государственные услуги общего характера
199573
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
28369
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
28369
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
37787
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
37787
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
95577
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
95577
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
37840
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
37840
2
Оборона
29226
1
Военные нужды
18192
122
Аппарат акима района (города областного значения)
18192
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
18192
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
11034
122
Аппарат акима района (города областного значения)
11034
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
4905
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы

459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
27996
005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
27996
Күршім
аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 58/3-VI шешіміне 4 қосымша
Күршім аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешiмдерiнiң тiзбесi
1) "2020-2022 жылдарға арналған Күршім ауданының бюджеті туралы" 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 45/3-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6481 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 14 қаңтардағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған);

459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
27996
005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
27996
Приложение 4 к решению
Курчумского районного маслихата
от 25 декабря 2020 года
№ 58/3-VI
Перечень утративших силу некоторых решений Курчумского районного маслихата
1) решение Курчумского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 45/3-VI "О бюджете Курчумского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6481, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 14 января 2020 года);

2) "2020-2022 жылдарға арналған Күршім ауданының бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 45/3-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2020 жылғы 26 наурыздағы № 47/2-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6856 нөмірімен тіркелген және 2020 жылғы 14 сәуірдегі Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған);
3) "2020-2022 жылдарға арналған Күршім ауданының бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 45/3-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2020 жылғы 24 сәуірдегі № 49/4-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 7036 нөмірімен тіркелген және 2020 жылғы 06 мамырдағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған);
4) "2020-2022 жылдарға арналған Күршім ауданының бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 45/3-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2020 жылғы 24 маусымдағы № 50/2-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 7297 нөмірімен тіркелген және 2020 жылғы 16 шілдедегі Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған);
5) "2020-2022 жылдарға арналған Күршім ауданының бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 45/3-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2020 жылғы 11 тамыздағы № 52/6-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 7460 нөмірімен тіркелген және 2020 жылғы 24 тамыздағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған);
6) "2020-2022 жылдарға арналған Күршім ауданының бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 45/3-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2020 жылғы 11 қыркүйектегі № 53/2-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 7553 нөмірімен тіркелген және 2020 жылғы 29 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған);
7) "2020-2022 жылдарға арналған Күршім ауданының бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 45/3-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2020 жылғы 21 қазандағы № 55/2-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 7757 нөмірімен тіркелген және 2020 жылғы 08 қарашадағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған);

2) решение Курчумского районного маслихата от 26 марта 2020 года № 47/2-VI "О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 45/3-VI "О бюджете Курчумского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6856 и опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 14 апреля 2020 года);
3) решение Курчумского районного маслихата от 24 апреля 2020 года № 49/4-VI "О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 45/3-VI "О бюджете Курчумского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7036 и опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 06 мая 2020 года);
4) решение Курчумского районного маслихата от 24 июня 2020 года № 50/2-VI "О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 45/3-VI "О бюджете Курчумского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7297 и опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 июля 2020 года);
5) решение Курчумского районного маслихата от 11 августа 2020 года № 52/6-VI "О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 45/3-VI "О бюджете Курчумского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7460 и опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 24 августа 2020 года);
6) решение Курчумского районного маслихата от 11 сентября 2020 года № 53/2-VI "О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 45/3-VI "О бюджете Курчумского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7553 и опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 29 сентября 2020 года);
7) решение Курчумского районного маслихата от 21 октября 2020 года № 55/2-VI "О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 45/3-VI "О бюджете Курчумского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7757 и опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 08 ноября 2020 года);

8) "2020-2022 жылдарға арналған Күршім ауданының бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 45/3-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2020 жылғы 25 қарашадағы № 57/2-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 7931 нөмірімен тіркелген және 2020 жылғы 08 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған).

8) решение Курчумского районного маслихата от 25 ноября 2020 года № 57/2-VI "О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 45/3-VI "О бюджете Курчумского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7931 и опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 08 декабря 2020 года).