Күршім ауданының ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 59/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2021 жылғы 14 қаңтарда № 8336 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1-бабы 2-тармагына, 75-бабы 2-тармагына Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Күршім аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 58/3-VI "2021-2023 жылдарға арналған Күршім ауданының бюджеті туралы" (Нормативті құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 8273 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Күршім аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Күршім ауданының Күршім ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 181244,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 32254,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 148990,0 мың теңге;
2) шығындар - 203488,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 22244,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 22244,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджеттік қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 22244,5 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтары - 22244,5 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 27.07.2021 № 7/5-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудандық бюджеттен Күршім ауылдық округінің бюджетіне берілген субвенция көлемі 2021 жылға 4342 мың теңге сомасында Күршім ауылдық округінің бюджетінде ескерілсін.
Ескерту. 2 тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 27.07.2021 № 7/5-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджете сельских округов Курчумского района на 2021-2023 годы
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2020 года № 59/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 14 января 2021 года № 8336
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Курчумского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 58/3-VI "О бюджете Курчумского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8273), Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Курчумского сельского округа Курчумского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 181244,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 32254,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 148990,0 тысяч тенге;
2) затраты - 203488,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 22244,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 22244,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 22244,5 тысяч тенге;
остатки бюджетных средств - 22244,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.07.2021 № 7/5-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть в бюджете Курчумского сельского округа объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в бюджет Курчумского сельского округа на 2021 год в сумме 4342,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.07.2021 № 7/5-VII (вводится в действие с 01.01.2021).

3. Күршім ауданының Марқакөл ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 146907,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 14418,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 100,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 132389,0 мың теңге;
2) шығындар - 151826,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 4919,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 4919,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджеттік қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 4919,8 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтары - 4919,8 мың теңге.
Ескерту. 3 тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 27.07.2021 № 7/5-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Аудандық бюджеттен Марқакөл ауылдық округінің бюджетіне берілген субвенция көлемі 2021 жылға 15763,0 мың теңге сомасында Марқакөл ауылдық округінің бюджетінде ескерілсін.
Ескерту. 4 тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 27.07.2021 № 7/5-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Күршім ауданының Сарыөлең ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 25827 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 3393 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 48 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 22386 мың теңге;
2) шығындар - 26800,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге; 5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 973,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 973,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 973,9 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтары - 973,9 мың теңге.

3. Утвердить бюджет Маркакольского сельского округа Курчумского района на 2021-2023 годы согласно 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 146907,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 14418,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 100,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 132389,0 тысяч тенге;
2) затраты - 151826,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 4919,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 4919,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 4919,8 тысяч тенге;
остатки бюджетных средств - 4919,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.07.2021 № 7/5-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
4. Учесть в бюджете Маркакольского сельского округа объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в бюджет Маркакольского сельского округа на 2021 год в сумме 15763 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.07.2021 № 7/5-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
5. Утвердить бюджет Сарыоленского сельского округа Курчумского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 25827 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 3393 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 48 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 22386 тысяч тенге;
2) затраты - 26800,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 973,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 973,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 973,9 тысяч тенге;
остатки бюджетных средств - 973,9 тысяч тенге.

5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 878,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 878,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 878,8 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтары – 878,8 мың теңге.
Ескерту. 9 тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 07.04.2021 № 4/5-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. Аудандық бюджеттен Боран ауылдық округі бюджетіне берілген субвенциялар көлемі 2021 жылға - 23577 мың теңгесомасында Боран ауылдық округінің бюджетінде ескерілсін.
11. Күршім ауданының Құйған ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға бюджеті сәйкесінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 29356 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 4112 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 166 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 25078 мың теңге;
2) шығындар - 29863,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 507,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 507,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 507,9 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтары - 507,9 мың теңге.
Ескерту. 11 тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 07.04.2021 № 4/5-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. Аудандық бюджеттен Құйған ауылдық округі бюджетіне берілген субвенциялар көлемі 2021 жылға - 19570 мың теңгесомасында Құйған ауылдық округінің бюджетінде ескерілсін.
13. Күршім ауданының Қалғұты ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға бюджеті сәйкесінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 32468 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 2993 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 29475 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета - - 878,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 878,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 878,8 тысяч тенге;
остатки бюджетных средств - 878,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 в редакции решения Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 07.04.2021 № 4/5-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
10. Учесть в бюджете Бурановского сельского округа объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в бюджет Бурановского сельского округа на 2021 год в сумме 23577 тысяч тенге.
11. Утвердить бюджет Куйганского сельского округа Курчумского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 29356 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 4112 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 166 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 25078 тысяч тенге;
2) затраты - 29863,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 507,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 507,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 507,9 тысяч тенге;
остатки бюджетных средств - 507,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 в редакции решения Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 07.04.2021 № 4/5-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
12. Учесть в бюджете Куйганского сельского округа объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в бюджет Куйганского сельского округа на 2021 год в сумме 19570 тысяч тенге.
13. Утвердить бюджет Калгутинского сельского округа Курчумского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 32468 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 2993 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 29475 тысяч тенге;

Ескерту. 23 тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 07.04.2021 № 4/5-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
24. Аудандық бюджеттен Төсқайың ауылдық округі бюджетіне берілген субвенциялар көлемі 2021 жылға - 18117 мың теңге сомасында Төсқайың ауылдық округінің бюджетінде ескерілсін.
25. 37 қосымшаға сәйкес Күршім аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.

Сноска. Пункт 23 в редакции решения Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 07.04.2021 № 4/5-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
24. Учесть в бюджете Тоскаинского сельского округа объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в бюджет Тоскаинского сельского округа на 2021 год в сумме 18117 тысяч тенге.
25. Признать утратившими силу некоторые решения Курчумского районного маслихата, согласно приложению 37.

2020 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 59/2-VI шешіміне
37 қосымша
Күршім аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешiмдерiнiң тiзбесi
1) "Күршім ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 46/2-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6654 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 20 қаңтардағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған);
2) "Күршім ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 46/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2020 жылғы 08 сәуірдегі № 48/2-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6911 нөмірімен тіркелген және 2020 жылғы 27 сәуірдегі Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған);
3) "Күршім ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 46/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2020 жылғы 16 шілдедегі № 51/2-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 7408 нөмірімен тіркелген және 2020 жылғы 28 шілдедегі Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған);
4) "Күршім ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 46/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2020 жылғы 11 қыркүйектегі № 53/3-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 7591 нөмірімен тіркелген және 2020 жылғы 29 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған);
5) "Күршім ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 46/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2020 жылғы 05 қарашадағы № 56/2-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 7835 нөмірімен тіркелген және 2020 жылғы 20 қарашадағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған).

от 28 декабря 2020 года
№ 59/2-VI
Перечень утративших силу некоторых решений Курчумского районного маслихата
1) решение Курчумского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 46/2-VI "О бюджете сельских округов Курчумского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6654, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 20 января 2020 года);
2) решение Курчумского районного маслихата от 08 апреля 2020 года № 48/2-VI "О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 46/2-VI "О бюджете сельских округов Курчумского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6911 и опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 27 апреля 2020 года);
3) решение Курчумского районного маслихата от 16 июля 2020 года № 51/2-VI "О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 46/2-VI "О бюджете сельских округов Курчумского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7408 и опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 28 июля 2020 года);
4) решение Курчумского районного маслихата от 11 сентября 2020 года № 53/3-VI "О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 46/2-VI "О бюджете сельских округов Курчумского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7591 и опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 29 сентября 2020 года);
5) решение Курчумского районного маслихата от 05 ноября 2020 года № 56/2-VI "О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 46/2-VI "О бюджете сельских округов Курчумского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7835 и опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 20 ноября 2020 года).