Күршім ауданының Қалғұты ауылдық округіне қарасты Егіндібұлақ ауылында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Қалғұты ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 21 тамыздағы № 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 тамызда № 7480 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Қалғұты ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 9 желтоқсандағы № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Қалғұты ауылдық округі әкімінің 09.12.2020 № 2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 - бабының 2 - тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес және "Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Күршім аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2020 жылғы 2 шілдедегі № 751 ұсынысы негізінде, Қалғұты ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Күршім ауданының Қалғұты ауылдық округіне қарасты Егіндібұлақ ауылындағы ірі қара мал арасында сарып ауруы шығыуына байланысты шектеу іс-шаралары еңгізілсін.
2. "Қалғұты ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімнің мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Күршім ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Күршім ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жүргізу өз қарамағыма қалтырылсын.
4. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі.
ШҚО Күршім ауданының
Қалғұты ауылдық округінің әкімі
Е. Мухтарханов

Об установлений ограничительных мероприятий в селе Егиндыбулак Калгутинского сельского округа Курчумского района
Решение акима Калгутинского сельского округа Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 21 августа 2020 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 24 августа 2020 года № 7480. Утратило силу решением акима Калгутинского сельского округа Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 9 декабря 2020 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима Калгутинского сельского округа Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 09.12.2020 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствий с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлений и самоуправлений в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарий", и на основании представления руководителя государственного учреждения "Курчумская районная территоральная инспекция комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 2 июля 2020 года № 751 аким Калгутинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в связи с возникновением бруцеллеза среди крупного рогатого скота в селе Егиндыбулак Калгутинского сельского округа Курчумского района
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Калгутинского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиций;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистраций настоящего решения направление его копий на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территорий Курчумского района;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Курчумского района после его официального опубликования;
3. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
4. Решение вводится в действие по истечений десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Калгутинского сельского округа
Курчумского района ВКО
Е. Мухтарханов