Көкпекті ауданының елді мекендерінде көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындарды белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 28 тамыздағы № 285 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 қыркүйекте № 7522 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 31 бабы 1 тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 8 бабының 3) тармақшасына, 27 бабына, Қазақстан Республикасы ұлттық экономика Министрі міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) бұйрығымен бекітілген Ішкі сауда қағидаларының 102 тармағына сәйкес, Көкпекті ауданының елді мекендері аумағында сауда қызметін реттеу мақсатында, Көкпекті ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Көкпекті ауданы елді мекендерінің аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыруға арналған орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. "Көкпекті ауданының кәсіпкерлік және туризм бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы заңнамасымен бекітілген тәртіпте:
1) Шығыс Қазақстан облысының әділет Департаментінде осы қаулының мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде, оның көшірмелерін Көкпекті ауданының аумағында таратылатын мерзімдік басылымдарға ресми жариялау үшін жіберілуін;
3) ресми жарияланғаннан кейін Көкпекті ауданы әкімдігінің интернет – ресурсында осы қаулының орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Көкпекті ауданы әкімінің орынбасары Даурен Бакытжанович Койгельдинге жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім С. Садвакасов
Көкпекті ауданы әкімдігінің
2020 жылғы "28" тамызы
№ 285 қаулысына қосымша
Көкпекті ауданының елді мекендерінде көшпелі сауданы жүзеге асыруға арналған орындар тізбесі
1. Құлынжон ауылында Кеңес көшесінің бойындағы "Жолан" кафесі мен балалар ойын алаңы арасында;
2. Миролюбовка ауылында Асламов көшесінің бойындағы мешіт ғимараты мен "Пикник" кафесінің арасындағы алаң;

Об определении мест для осуществления выездной торговли в населенных пунктах Кокпектинского района
Постановление акимата Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 28 августа 2020 года № 285. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 14 сентября 2020 года № 7522
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) статьи 8, статьи 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", пунктом 102 Правил внутренней торговли утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 (Зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11148), в целях упорядочения торговой деятельности на территории населенных пунктов Кокпектинского района, акимат Кокпектинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить на территории населенных пунктов Кокпектинского района места для осуществления выездной торговли согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел предпринимательства и туризма Кокпектинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Восточно – Казахстанской области;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории Кокпектинского района.
3) размещение настоящего постановления на интернет – ресурсе акима Кокпектинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кокпектинского района Койгельдина Даурена Бакытжановича.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким С. Садвакасов
Приложение к постановлению
акимата Кокпектинского района
от "28" августа 2020 года № 285
Перечень мест для осуществления выездной торговли в населенных пунктах Кокпектинского района
1. В селе Кулынжон по улице Кенес между кафе "Жолан" и детской площадкой;
2. В селе Миролюбовка по улице Асламова площадка между зданиями мечети и кафе "Пикник";

3. Раздольное ауылында Мира көшесінің бойындағы "Березка" дүкені жанында;
4. Мариногорка ауылында Абай көшесінің бойындағы "Нива" дүкені жанында;
5. Преображенка ауылында Заречная көшесінің бойындағы мәдениет үйі ғимаратының іргелес аумағында;
6. Үлгілімалшы ауылында мәдениет үйінің жанында;
7. Көкпекті ауылында Абай көшесінің бойындағы "Ырыс" дүкені жанында;
8. Самар ауылында "Арман" ашық базарының аумағында;
9. Теректі ауылында Бірлік көшесінің бойындағы "Дана" дүкені жанында;
10. Биғаш ауылында М. Цепура көшесінің бойындағы "Раушан" дүкені жанында;
11. Аққала ауылында Тәуелсіздік көшесінің бойындағы "Алена" дүкені жанында;
12. Сарыбел ауылында Абай көшесінің бойындағы мәдениет үйі ғимаратына қарама – қарсы;
13. Тассай ауылында М.Төлегенов көшесінің бойындағы "Жайдары" дүкені жанында;
14. Бастаушы ауылында Абай көшесінің бойындағы "Айман" дүкені жанында;
15. Үлкенбөкен ауылында Киров көшесінің бойындағы мектеп ғимаратына қарама – қарсы;
16. Көкжайық ауылында Саяхимов көшесінің бойындағы "Айя" дүкеніне қарама – қарсы;
17. Палатцы ауылында М. Горький көшесінің бойындағы "Ульяна" дүкені жанында.

3. В селе Раздольное по улице Мира возле магазина "Березка";
4. В селе Мариногорка по улице Абая возле магазина "Нива";
5. В селе Преображенка по улице Заречная на территории прилегающей к зданию дома культуры;
6. В селе Улгулималшы возле здания дома культуры;
7. В селе Кокпекты по улице Абая возле магазина "Ырыс";
8. В селе Самарское на территории открытого рынка "Арман";
9. В селе Теректы по улице Бірлік возле магазина "Дана";
10. В селе Бигаш по улице М. Цепура возле магазина "Раушан";
11. В селе Аккала по улице Тәуелсіздік возле магазина "Алена";
12. В селе Сарыбел по улице Абая напротив здания дома культуры;
13. В селе Тассай по улице М.Толегенова возле магазина "Жайдары";
14. В селе Бастаушы по улице Абая возле магазина "Айман";
15. В селе Улкенбокен по улице Кирова напротив здания школы;
16. В селе Кокжайык по улице Саяхимова напротив магазина "Айя";
17. В селе Палатцы по улице М. Горького возле магазина "Ульяна".