Көкпекті ауданы Көкпекті ауылының көшелерінің атауын өзгерту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы Көкпекті ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 28 сәуірдегі № 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 мамырда № 7058 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына, 37-бабының 3-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық ономастикалық комиссиясының 2019 жылдың 11 желтоқсандағы қорытындысына сәйкес, Көкпекті ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып, Көкпекті ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көкпекті ауданының Көкпекті ауылы көшелерінің атауы:
1) Береговая көшесі Тәуелсіздік көшесіне;
2) Строителей көшесі Нұр-Сұлтан көшесіне;
3) Садовая көшесі Қалихан Алтынбаев көшесіне;
4) Горная көшесі Бармақ Батыр көшесіне;
5) Южная көшесі Құдайберген Нұрғалиев көшесіне;
6) Лермонтова көшесі Отыншы Әлжанов көшесіне;
7) Весенняя көшесі Хамит Тоқтамышев көшесіне;
8) Суворова көшесі Кегенбай Би көшесіне;
9) Чапаева көшесі Ыбырай Алтынсарин көшесіне;
10) Астана көшесі Ұлы дала елі көшесіне.
2. Шығыс Қазақстан облысы, Көкпекті ауданының "Көкпекті ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің аудан аумағында таралатын мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберілуін;
3) осы шешімнің ресми жарияланғаннан кейін Көкпекті ауданы әкімінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау ауылдық округі әкімінің орынбасары Серик Дуйсембаевич Байсенгировқа жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі К. Алгазинов

О переименовании улиц села Кокпекты Кокпектинского района
Решение акима сельского округа Кокпекты Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 28 апреля 2020 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 13 мая 2020 года № 7058
Примечание ИЗПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35, пунктом 3 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", заключением Восточно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 11 декабря 2019 года и учитывая мнение жителей села Кокпекты, аким Кокпектинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Кокпекты Кокпектинского района:
1) улицу Береговая в улицу Тәуелсіздік;
2) улицу Строителей в улицу Нұр-Сұлтан;
3) улицу Садовая в улицу Калихан Алтынбаев;
4) улицу Горная в улицу Бармак Батыр;
5) улицу Южная в улицу Құдайберген Нұрғалиев;
6) улицу Лермонтова в улицу Отыншы Әлжанов;
7) улицу Весенняя в улицу Хамит Токтамышев;
8) улицу Суворова в улицу Кегенбай Би;
9) улицу Чапаева в улицу Ыбырай Алтынсарин;
10) улицу Астана в улицу Ұлы дала елі.
2.Государственному учреждению "Аппарат акима Кокпектинского сельского округа" Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории района;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акима Кокпектинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима сельского округа Байсенгирова Серика Дуйсембаевича.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа К. Алгазинов