"2020-2022 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Қызыл кесік ауылдық округінің бюджеті туралы" Тарбағатай аудандық маслихатының 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 51-13 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 7 сәуірдегі № 53-13 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 сәуірде № 6954 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 67-13 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 30.12.2020 № 67-13 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106, 109-1 - баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Тарбағатай аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті туралы" Тарбағатай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 50-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2020 жылғы 27 наурыздағы № 52-6 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6849 нөмірімен тіркелді) сәйкес Тарбағатай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Қызыл кесік ауылдық округінің бюджеті туралы" Тарбағатай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 51-13 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6669 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 18 ақпан жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Қызыл кесік ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44 654, 0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 166,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 39 488,0 мың теңге;
2) шығындар – 44 882,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение Тарбагатайского районного маслихата от 13 января 2020 года № 51-13 "О бюджете Кызыл кесикского сельского округа Тарбагатайского района на 2020-2022 годы"
Решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 7 апреля 2020 года № 53-13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 17 апреля 2020 года № 6954. Утратило силу - решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2020 года № 67-13
Сноска. Утратило силу - решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30.12.2020 № 67-13 (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Тарбагатайского районного маслихата от 27 марта 2020 года № 52-6 "О внесении изменений в решение Тарбагатайского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 50-2 "О бюджете Тарбагатайского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6849) Тарбагатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тарбагатайского районного маслихата "О бюджете Кызыл кесикского сельского округа Тарбагатайского района на 2020-2022 годы" от 13 января 2020 года № 51-13 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6669, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных прововых актов Республики Казахстан в электронном виде 18 февраля 2020 года) следующие изменения и дополнения:
Пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Кызыл кесикского сельского округа Тарбагатайского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 44 654,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 166,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 39 488,0 тысяч тенге;
2) затраты – 44 882,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 228,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 228,8 мың теңге.
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 228,8 мың теңге.";
3 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"2020 жылға арналған Тарбағатай ауданы Қызыл кесік ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен – 19 801,0 мың теңге көлемінде нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.";
мынадай мазмұндағы 4-1 тармақпен толықтырылсын:
"4-1. 228,8 мың теңге бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары осы шешімнің 5 – қосымшасына сәйкес бөлінсін.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын, осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес аталған шешім 5 – қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Жакаев
Аудандық мәслихат хатшысы С. Жакаев
Шығыс Қазақстан облысы
Тарбағатай аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 7 сәуірдегі
№ 53-13 шешiмге қосымша
Шығыс Қазақстан облысы
Тарбағатай аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 13 қантардағы
№ 51-13 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған Қызыл кесік ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

5) дефицит (профицит) бюджета – - 228,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 228,8 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 228,8 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"Учесть, что в бюджете Кызыл кесикского сельского округа Тарбагатайского района на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме – 19 801,0 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 4-1 следущего содержания:
"4-1. Используемые остатки бюджетных средств 228,8 тысяч тенге распределить согласно приложению 5 к настоящему решению.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению, данное решение дополнить приложением 5 согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессий С. Жакаев
Секретарь районного маслихата С. Жакаев
Приложение к решению
Тарбагатайского районного
маслихата
Восточно-Казахстанской
области
от 7 апреля 2020 года № 53-13
Приложение 1 к решению
Тарбагатайского районного
маслихата
Восточно-Казахстанской
области
от 13 января 2020 года № 51-13
Бюджет Кызыл кесикского сельского округа на 2020 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование