2021-2023 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Құмкөл ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 67-12 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 31 желтоқсанда № 8276 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-1, 75-баптарына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Тарбағатай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 66-2 "2021-2023 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8141 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Тарбағатай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Құмкөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27 784,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 933,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 23 851,9 мың теңге;
2) шығындар – 29 021,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 236,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 236,6 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 1 236,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 22.10.2021 № 9/12-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021 жылға арналған Тарбағатай ауданы Құмкөл ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 18 355,0 мың теңге сомасында белгіленгені ескерілсін.
3. алынып тсталды - . Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 19.07.2021 № 6/19-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
3-1. 2021 жылға арналған Тарбағатай ауданы Құмкөл ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен – 5 496,9 мың теңге көлемінде нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.

О бюджете Кумкольского сельского округа Тарбагатайского района на 2021-2023 годы
Решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2020 года № 67-12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 31 декабря 2020 года № 8276
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьями 9-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Тарбагатайского районного маслихата от 23 декабря 2020 года № 66-2 "О бюджете Тарбагатайского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8141) Тарбагатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Кумкольского сельского округа Тарбагатайского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 784,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 933,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 23 851,9 тысяч тенге;
2) затраты – 29 021,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 236,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 236,6 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 236,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.10.2021 № 9/12-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть, что в бюджете Кумкольского сельского округа Тарбагатайского района на 2021 год установлен объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 18 355,0 тысяч тенге.
3. Исключен – решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 19.07.2021 № 6/19-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
3-1. Учесть, что в бюджете Кумкольского сельского округа Тарбагатайского района на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме – 5 496,9 тысяч тенге.

Ескерту. 3-1 тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 22.10.2021 № 9/12-VII шешімдерімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
3-2. 1 236,6 мың теңге бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары осы шешімнің 3-1-қосымшасына сәйкес бөлінсін.
Ескерту. Шешім 3-2 тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 19.07.2021 № 6/19-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).

Сноска. Пункт 3-1 в редакции решения Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.10.2021 № 9/12-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
3-2. Используемые остатки бюджетных средств 1 236,6 тысяч тенге распределить согласно приложению 3-1 к настоящему решению.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-2 - решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 19.07.2021 № 6/19-VII (вводится в действие с 01.01.2021).

4. Тарбағатай аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп 4 қосымшасына сәйкес танылсын.
5. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Аудандық мәслихат хатшысы
С. Жакаев
Тарбағатай аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
30 желтоқсандағы
№ 67-12 шешіміне 1 қосымша
2021 жылға арналған Құмкөл ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 22.10.2021 № 9/12-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. КIРICТЕР

4. Признать утратившими силу некоторые решения Тарбагатайского районного маслихата согласно приложению 4.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии
Секретарь районного маслихата
С. Жакаев
Приложение 1 к решению
Тарбагатайского районного
маслихата от 30 декабря
2020 года № 67-12
Бюджет Кумкольского сельского округа на 2021 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.10.2021 № 9/12-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

1. Тарбағатай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 51-12 "2020-2022 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Құмкөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6668 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 18 ақпанда жарияланған),
2. Тарбағатай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 51-12 "2020-2022 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Құмкөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Тарбағатай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 7 сәуірдегі № 53-12 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6953 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 27 сәуірде жарияланған),
3. Тарбағатай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 51-12 "2020-2022 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Құмкөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Тарбағатай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 шілдедегі № 58-4 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7395 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 25 шілдеде жарияланған),
4. Тарбағатай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 51-12 "2020-2022 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Құмкөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Тарбағатай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 3 қарашадағы № 63-12 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7801 нөмірімен тіркелген Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 24 желтоқсанда жарияланған).

1. Решение Тарбагатайского районного маслихата от 13 января 2020 года № 51-12 "О бюджете Кумкольского сельского округа Тарбагатайского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестер государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6668, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 18 февраля 2020 года);
2. Решение Тарбагатайского районного маслихата от 7 апреля 2020 года № 53-12 "О внесении изменений и дополнений в решение Тарбагатайского районного маслихата от 13 января 2020 года № 51-12 "О бюджете Кумкольского сельского округа Тарбагатайского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6953, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 27 апреля 2020 года);
3. Решение Тарбагатайского районного маслихата от 10 июля 2020 года № 58-4 "О внесении изменений в решение Тарбагатайского районного маслихата от 13 января 2020 года № 51-12 "О бюджете Кумкольского сельского округа Тарбагатайского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестер государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7395, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 25 июля 2020 года);
4. Решение Тарбагатайского районного маслихата от 3 ноября 2020 года № 63-12 "О внесении изменений в решение Тарбагатайского районного маслихата от 13 января 2020 года № 51-12 "О бюджете Кумкольского сельского округа Тарбагатайского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестер государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7801, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 24 декабря 2020 года).