Ақжар ауылдық округінің Жаңалық ауылындағы атауы жоқ көшелеріне атау беру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Ақжар ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 2 сәуірдегі № 29 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 сәуірде № 6894 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 - бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының 2019 жылғы 11 желтоқсандағы қорытындысына сәйкес және тиiстi аумақ халқының пiкiрiн ескере отырып Ақжар ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Тарбағатай ауданы Ақжар ауылдық округiнің Жаңалық ауылындағы атауы жоқ көшелеріне – "Нұғыманов Мәлік", "Қасенов Ыбиқан", "Темешов Сағат", "Талқылов Жапар" атаулары берiлсiн.
2. "Ақжар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімнің мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Тарбағатай ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім А. Богырбаев

О присвоении наименований безымянным улицам села Жаналык Акжарского сельского округа
Решение акима Акжарского сельского округа Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 2 апреля 2020 года № 29. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 14 апреля 2020 года № 6894
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно - территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии при акимате Восточно - Казахстанской области от 11 декабря 2019 года и с учетом мнения населения соответствующей территории, аким Акжарского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам в селе Жаналык Акжарского сельского округа Тарбагатайского района наименования "Нұғыманов Мәлік", "Қасенов Ыбиқан", "Темешов Сағат", "Талқылов Жапар".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Акжарского сельского округа" в установленном порядке законодательством Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Тарбагатайского района;
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким А. Богырбаев