Ұлан ауданы мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 67 ""Ұлан аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің мемлекеттік қызметшілерінің қызметтік куәліктерін беру қағидасы мен оның сипаттамасын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 2020 жылғы 17 маусымдағы № 385 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 шілдеде № 7273 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Заңының 30-бабының 4-тармағына сәйкес, Ұлан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұлан ауданы мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 67 ""Ұлан аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің мемлекеттік қызметшілерінің қызметтік куәліктерін беру қағидасы мен оның сипаттамасын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4865 болып тіркелген, 2017 жылғы 3 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 5 маусымнан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ұлан аудандық мәслихат хатшысы О. Сыдыков

О признании утратившим силу решение Уланского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 67 "Об утверждении Правил выдачи и описания служебного удостоверения государственных служащих государственного учреждения "Аппарат Уланского районного маслихата""
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 17 июня 2020 года № 385. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 8 июля 2020 года № 7273
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", пунктом 4 статьи 30 Закона Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года "О государственной службе Республики Казахстан" Уланский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решение Уланского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 67 "Об утверждении Правил выдачи и описания служебного удостоверения государственных служащих государственного учреждения "Аппарат Уланского районного маслихата"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4865, опубликовано 3 февраля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Настоящее решение вводится в действие с 5 июня 2020 года.
Председатель сессии Секретарь Уланского районного маслихата О. Сыдыков