Ұлан аудандық мәслихатының 2019 жылдың 26 желтоқсандағы № 330 "2020-2022 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 2020 жылғы 2 қазандағы № 396 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 қазанда № 7641 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 417 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 28.12.2020 № 417 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106, 109 - баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабының 1 – тармағының 1) – тармақшасына сәйкес, Ұлан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұлан аудандық маслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 330 "2020-2022 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6506 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020 – 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3, 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –10164479,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1507448,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 18236,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 37487,8 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8601306,8 мың теңге;
2) шығындар – 11582448,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 172649,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 211707,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 39058,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1590618,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1590618,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 1621176,1 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 39058,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8500,0 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 330 "О бюджете Уланского района на 2020-2022 годы"
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 2 октября 2020 года № 396. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 13 октября 2020 года № 7641. Утратило силу - решением Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2020 года № 417
Сноска. Утратило силу - решением Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.12.2020 № 417 (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уланский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уланского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 330 "О бюджете Уланского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6506, опубликовано 17 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 10164479,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1507448,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 18236,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 37487,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8601306,8 тысяч тенге;
2) затраты – 11582448,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 172649,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 211707,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 39058,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1590618,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1590618,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 1621176,1 тысяч тенге;
погашение займов – 39058,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 8500,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

418304,5
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
146804,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
53110,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
7000,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
52791,5
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2000,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
78149,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
27353,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
51097,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
45129,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
45129,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35245,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
5000,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
884,0
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
4000,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3165790,2
1
Тұрғын үй шаруашылық
2056272,6
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
165770,2
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
29390,0
005
Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
0,2
070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
136380,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1890502,4
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1323515,1
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
566987,3
2
Коммуналдық шаруашылық
1025472,9
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
114850,9
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
74150,9
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру

418304,5
002
Программа занятости
146804,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
53110,0
006
Оказание жилищной помощи
7000,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
52791,5
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2000,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
78149,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
27353,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
51097,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
45129,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
45129,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
35245,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
5000,0
021
Капитальные расходы государственного органа
884,0
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
4000,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3165790,2
1
Жилищное хозяйство
2056272,6
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
165770,2
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
29390,0
005
Снос аварийного и ветхого жилья
0,2
070
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
136380,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1890502,4
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1323515,1
004
Проектирование, развитие и (или) инженерно-коммуникационной инфраструктуры
566987,3
2
Коммунальное хозяйство
1025472,9
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
114850,9
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
74150,9
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в комммунальной собственности районов (городов областного значения)