Ұлан ауданы бойынша жерді аймақтарға бөлу және жер салығының базалық ставкаларына түзету коэффициентерінің жобаларын (сызбалар) бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 2020 жылғы 21 қазандағы № 403 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 11 қарашада № 7789 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексінің 8-бабының 2-тармағы, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) 510-бабының 1-тармағы, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 15-тармақшасына сәйкес, Ұлан ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұлан ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобалары (сызбалар) 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
2. Ұлан ауданының жер учаскелерінің базалық салық ставкаларына түзету коэффициенттері 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
3. Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданының елді мекендерден тыс орналасқан өнеркәсiп, көлiк, байланыс, ғарыш қызметі, қорғаныс, ұлттық қауіпсіздік мұқтажына арналған және ауыл шаруашылығына арналмаған өзге де жерлеріне, I аймақтан бастап VI аймақты қоса, салынатын базалық ставкаларына 1,5 түзету коэффициенті белгіленсін.
4. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Коробов
Ұлан ауданы мәслиханының хатшысы О. Сыдыков
Ұлан аудандық мәслихаттың
2020 жылғы 21 қазандағы № 403
шешіміне № 1 қосымша
Ұлан ауданының ауыл шарушылық және ауылдық елді мекендер жерлерін салық салу мақсатында аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Ұлан аудандық мәслихаттың
2020 жылғы 21 қазандағы № 403
шешіміне № 2 қосымша
Ұлан ауданының ауылшаруашылық жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Ұлан аудандық мәслихаттың
2020 жылғы 21 қазандағы № 403
шешіміне № 3 қосымша
Ұлан ауданының ауылдық елді мекендер жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Ұлан аудандық мәслихаттың
2020 жылғы 21 қазандағы № 403
шешіміне № 4 қосымша
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданының ауылшаруашық жерлеріне базалық салық мөлшерлемелерінің түзету коэффициенттері
Аймақтың №
Жер салығының базалық ставкаларына түзету коэффициенті
Аймаққа кіретін кадастрлық кварталдардың атауы және нөмірі
І
1,2

Об утверждении проектов (схем) зонирования земель и поправочных коэффициентов к базовым ставкам земельного налога по Уланскому району
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 октября 2020 года № 403. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 11 ноября 2020 года № 7789
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 8 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, пунктом 1 статьи 510 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Уланский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проекты (схемы) зонирования земель Уланского района согласно приложениям 1, 2, 3.
2. Утвердить поправочные коэффициенты к базовым налоговым ставкам на земельные участки Уланского района согласно приложениям 4, 5, 6.
3. Установить поправочный коэффициент 1,5 к базовым налоговым ставкам на земли промышленности, транспорта, связи, для нужд космической деятельности, обороны, национальной безопасности и иного несельскохозяйственного назначения Уланского района Восточно-Казахстанской области, расположенные вне населенных пунктов, с I по VI зону включительно.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии А. Коробов
Секретарь Уланского районного маслихата О. Сыдыков
Приложение 1 к решению
Уланского районного маслихата
№ 403 от "21" октября 2020 года
Проект (схема) зонирования земель сельскохозяйственного назначения и сельских населенных пунктов для целей налогообложения Уланского района
Приложение 2 к решению
Уланского районного маслихата
№ 403 от "21" октября 2020 года
Проект (схема) зонирования земель сельскохозяйственного назначения Уланского района
Приложение 3 к решению
Уланского районного маслихата
№ 403 от "21" октября 2020 года
Проект (схема) зонирования земель сельских населенных пунктов Уланского района
Приложение 4 к решению
Уланского районного маслихата
№ 403 от "21" октября 2020 года
Поправочные коэффициенты к базовым налоговым ставкам на земли сельскохозяйственного назначения Уланского района Восточно-Казахстанской области
№ зоны
Поправочный коэффициент к базовым ставкам земельного налога
Номер и название кадастровых кварталов, входящих в зону
І
1,2

05-079-015
бұрынғы "Айыртау" АҚ
Комсомольская құс фабрикасы
05-079-022
бұрынғы "Никитинский" АШК
05-079-039
бұрынғы "Азовское" АШК
VI
0,6
Босалқы жерлер,
бұрынғы қожалықтардың жазғы жайылымдары
Ұлан аудандық мәслихаттың
2020 жылғы 21 қазандағы № 403
шешіміне № 5 қосымша
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданының елді мекендер жер телімдеріне базалық салық мөлшерлемелерінің түзету коэффициенттері
Аймақтың
Жер салығының базалық ставкаларына түзету коэффициенті
Аймаққа кіретін елді мекендердің атауы
І
1,5
Қасым Қайсенов кенті
Таврия ауылы
Саратовка ауылы
Герасимовка ауылы
Казачье ауылы
ІІ
1,5
Алмасай ауылы
Сағыр ауылы
Восточное ауылы
Бозанбай ауылы
ІІІ
1,4
Айыртау ауылы
Ұлан ауылы
Асубұлақ кенті
1,5
Привольное ауылы
Донское ауылы
ІV
1,4
Гагарино ауылы
1,5
Украинка ауылы
V
1,4
Новая Канайка ауылы
Тарғын ауылы
Ново-Азовое ауылы
1,5
Мамай батыр ауылы
Желдіөзек ауылы
Каменка ауылы
VI
1,4
Огневка кенті
Бестерек ауылы
1,5
Баяш Өтепов ауылы
Ақтөбе ауылы
Пролетарка ауылы
Ново-Одесское ауылы
Отрадное ауылы
Макеевка ауылы
VII
1,4
Жанұзақ ауылы
Борсақ ауылы
Ізғұтты Айтықов ауылы
1,5
Митрофановка ауылы
Мирное ауылы
VIII
1,5
Тройницкое ауылы
Алғабас ауылы
Ақжартас ауылы
Түкүл ауылы
Сартымбет ауылы
Жантас ауылы
Азовое ауылы
IX
1,4
Белогор кенті
Верхняя Тайынты ауылы
1,5
Тоғанас ауылы
X
1,4
Нижняя Тайынты ауылы
Бетқұдық ауылы
Қызылсу ауылы
XI
1,4
Смолянка ауылы
Манат ауылы
Ұлан аудандық мәслихаттың
2020 жылғы 21 қазандағы № 403
шешіміне № 6 қосымша
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданының бақша серіктестігі жер телімдеріне базалық салық мөлшерлемелерінің түзету коэффициенттері
Аймақтың
Жер салығының базалық ставкаларына түзету коэффициенті
Аймаққа кіретін уческесінің атауы
І
1,5
Касым Кайсенов кенті, Акимовка
ІІ
1,5
Мамай батыр ауылы, Донское ауылы
ІІІ
1,4
Смолянка, Гусильничиха

05-079-015
бывшее АО "Айыртау"
Комсомольская птицефабрика
05-079-022
бывшее СХП "Никитинский"
05-079-039
бывшее СХП "Азовское"
VI
0,6
Земли запаса,
летние пастбища бывших хозяйств
Приложение 5 к решению
Уланского районного маслихата
№ 403 от "21" октября 2020 года
Поправочные коэффициенты к базовым налоговым ставкам на земельные участки населенных пунктов Уланского района Восточно-Казахстанской области
№ зоны
Поправочный коэффициент к базовым ставкам земельного налога
Название населенных пунктов, входящих в зону
І
1,5
поселок Касыма Кайсенова
село Таврическое
село Саратовка
село Герасимовка
село Казачье
ІІ
1,5
село Алмасай
село Сагыр
село Восточное
село Бозанбай
ІІІ
1,4
село Айыртау
село Уланское
поселок Асубулак
1,5
село Привольное
село Донское
ІV
1,4
село Гагарино
1,5
село Украинка
V
1,4
село Новая Канайка
село Таргын
село Ново-Азовое
1,5
село Мамай батыр
село Желдыозек
село Каменка
VI
1,4
поселок Огневка
село Бестерек
1,5
село Баяш Утепова
село Актобе
село Пролетарка
село Ново-Одесское
село Отрадное
село Макеевка
VII
1,4
село Жанузак
село Борсак
село Изгутты Айтыков
1,5
село Митрофановка
село Мирное
VIII
1,5
село Тройницкое
село Алгабас
село Акжартас
село Тукуль
село Сартымбет
село Жантас
село Азовое
IX
1,4
поселок Белогорский
село Верхняя Тайынты
1,5
село Тоганас
X
1,4
село Нижняя Тайынты
село Беткудук
село Кызылсу
XI
1,4
село Смолянка
село Манат
Приложение 6 к решению
Уланского районного маслихата
№ 403 от "21" октября 2020 года
Поправочные коэффициенты к базовым налоговым ставкам на земельные участки садоводческих товариществ Уланского района Восточно-Казахстанской области
№ зоны
Поправочный коэффициент к базовым ставкам земельного налога
Название участка,
входящего в зону
І
1,5
поселок Касыма Кайсенова, Акимовка
ІІ
1,5
село Мамай батыр, село Донское
ІІІ
1,4
Смолянка, Гусильничиха