2021-2023 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 417 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 желтоқсанда № 8112 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 73, 75-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 44/495-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7989 болып тіркелген) шешіміне сәйкес Ұлан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3, 4 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1000872,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1836966,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15655,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 179519,7 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7971731,3 мың теңге;
2) шығындар – 10516458,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 150714,6 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 203886,6 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 53172,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -663301,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 663301,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 653886,6 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 53172,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 62586,5 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ - жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 24.12.2021 № 93 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 44/495-VI "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының шешімімен белгіленген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7989 болып тіркелген), 2021 жылға арналған аудан бюджетіне әлеуметтік салық, төлем көзінен ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен ұсталатын шетел азаматтарының жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері 100 пайыз көлемінде атқаруға қабылдансын.

О бюджете Уланского района на 2021-2023 годы
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2020 года № 417. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 30 декабря 2020 года № 8112
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2020 года № 44/495-VI "Об областном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7989), Уланский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 10003872,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1836966,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15655,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 179519,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7971731,3 тысяч тенге;
2) затраты – 10516458,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 150714,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 203886,6 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 53172,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 663 301,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 663 301,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 653 886,6 тысяч тенге;
погашение займов – 53172,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 62586,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.12.2021 № 93 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Принять к исполнению на 2021 год нормативы распределения доходов в бюджет района по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты, в размере 100 процентов, установленные решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2020 года № 44/495-VI "Об областном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7989).

3. Облыстық бюджеттен 2021 жылға арналған субвенция көлемі 4099124,0 мың теңге сомада аудандық бюджетте ескерілсін.
4. Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек Кодексінің 139-бабына сәйкес азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру және мәдениет саласындағы мамандарға, бюджет қаражаты есебiнен қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер қарастырылсын.
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн жергiлiктi өкiлдi органмен келiсу бойынша жергiлiктi атқарушы орган айқындайды.
5. 2021 жылға жергілікті атқарушы органның резерві 37461,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
6. 2021 жылы аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 2046232,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.

3. Учесть в районном бюджете на 2021 год объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в сумме 4099124,0 тысячи тенге.
4. В соответствии со статьей 139 Трудового Кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года предусмотреть специалистам в области социального обеспечения и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, за счет бюджетных средств повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.
5. Учесть резерв местного исполнительного органа района на 2021 год в сумме 37461,0 тысяча тенге.
6. Предусмотреть в районном бюджете на 2021 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 2046232,0 тысячи тенге.

7. 2021 жылы аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 240046,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.
8. 2021 жылы аудандық бюджетте ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер әкімдері аппараттарының мемлекеттік қызметшілеріне әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен бөлінген несиелер 284407,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.

7. Предусмотреть в районном бюджете на 2021 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 240046,0 тысяч тенге.
8. Предусмотреть в районном бюджете кредиты из республиканского бюджета в сумме 284407,0 тысяч тенге на реализацию мер социальной поддержки специалистов в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, государственным служащим аппаратов акимов сел, поселков, сельских округов, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты.

9. 4 - қосымшаға сәйкес аудандық бюджеттен ауылдық округтер бойынша субвенция 197712,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.
10. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте несиелік шарттарына сәйкес жоғары тұрған бюджеттерге алдындағы қарыздарды өтеуге 51783,0 мың теңге сома қарастырылсын.
11. Осы шешімнің 5 қосымшасына сәйкес Ұлан аудандық мәслихаттың шешімдерінің күштері жойылды деп танылсын.
12. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ш. Захарьянов
Ұлан аудандық мәслихат хатшысы Н. Сыдыков
Ұлан аудандық мәслихаттың
2020 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 417 шешіміне № 1 қосымша
2021 жылға арналған Ұлан ауданының бюджеті

9. Предусмотреть в районном бюджете субвенцию в сумме 197712,0 тысяч тенге, передаваемых из районного бюджета бюджетам сельских округов и поселков согласно приложения 4.
10. Предусмотреть в районном бюджете на 2021 год погашение долга перед вышестоящими бюджетами в сумме 51783,0 тысячи тенге в соответствии с заключенными кредитными договорами.
11. Признать утратившими силу решения Уланского районного маслихата согласно приложения 5 к настоящему решению.
12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Ш. Захарьянов
Секретарь Уланского районного маслихата О. Сыдыков
Приложение № 1 к решению
Уланского районного маслихата
от 28 декабря 2020 года № 417
Бюджет Уланского района на 2021 год

627800,9
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
99682,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
99682,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
99682,0
2
Әлеуметтiк көмек
477580,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
477580,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
152665,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
55980,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
5800,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
56495,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2000,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
107492,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
30773,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
65925,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
50538,9
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
50538,9
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37551,9
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3200,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1787,0
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
8000,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2608269,1
1
Тұрғын үй шаруашылығы
738652,9
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
285600,6
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
285599,6
005
Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
1,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
453052,3
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
450000,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру

627800,9
1
Социальное обеспечение
99682,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
99682,0
005
Государственная адресная социальная помощь
99682,0
2
Социальная помощь
477580,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
477580,0
002
Программа занятости
152665,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
55980,0
006
Оказание жилищной помощи
5800,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
56495,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2000,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
107942,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
30773,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
65925,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
50538,9
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
50538,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
37551,9
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3200,0
021
Капитальные расходы государственного органа
1787,0
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
8000,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2608269,1
1
Жилищное хозяйство
738652,9
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
285600,6
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
285599,6
005
Снос аварийного и ветхого жилья
1,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
453052,3
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
450000,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры

29756,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
19016,6
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
25812,9
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24312,9
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1500,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
56887,6
6
Жер қатынастары
30863,7
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
30863,7
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25886,4
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
4977,3
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
26023,9
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
26023,9
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
26023,9
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
32188,4
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
32188,4
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
32188,4
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
31700,3
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
488,1
12
Көлiк және коммуникация
684040,0
1
Автомобиль көлiгi
684040,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
684040,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
684040,0
13
Басқалар
657887,7
9
Басқалар
657887,7
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
3399,5
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
3399,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
654488,2
062
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру

29756,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
19016,6
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
25812,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
24312,9
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1500,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
56887,6
6
Земельные отношения
30863,7
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
30863,7
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
25886,4
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
4977,3
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
26023,9
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
26023,9
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
26023,9
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
32188,4
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
32188,4
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
32188,4
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
31700,3
015
Капитальные расходы государственного органа
488,1
12
Транспорт и коммуникации
684040,0
1
Автомобильный транспорт
684040,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
684040,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
684040,0
13
Прочие
657887,7
9
Прочие
657887,7
452
Отдел финансов района (города областного значения)
3399,5
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
3399,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
654488,2
062
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"

197712,0
217522,0
222191,0
Ұлан аудандық мәслихаттың
2020 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 417 шешіміне № 5 қосымша
Күштері жойылатын Ұлан аудандық мәслихатымен қабылданған шешімдердің тізімі:
1. Ұлан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 330 "2020-2022 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6506 нөмірімен тіркелген, ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 17.01.2020жылы жарияланды) шешімі;

197712,0
217522,0
222191,0
Приложение № 5 к решению
Уланского районного маслихата
от 26 декабря 2019 года № 417
Список утративших силу решений принятых Уланским районным маслихатом:
1. Решение Уланского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 330 "О бюджете Уланского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6506, опубликовано в эталонном контрольном банке НПА РК в электронном виде 17.01.2020 года);

2. Ұлан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 1 сәуірдегі № 349 "Ұлан аудандық мәслихатының 2019 жылдың 26 желтоқсандағы № 330 "2020-2022 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6866 нөмірімен тіркелген, ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 15.04.2020 жылы жарияланды) шешімі;
3. Ұлан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 сәуірдегі № 355 "Ұлан аудандық мәслихатының 2019 жылдың 26 желтоқсандағы № 330 "2020-2022 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6920 нөмірімен тіркелген, ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 21.04.2020 жылы жарияланды) шешімі;
4. Ұлан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 сәуірдегі № 375 "Ұлан аудандық мәслихатының 2019 жылдың 26 желтоқсандағы № 330 "2020-2022 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7025 нөмірімен тіркелген, ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 06.05.2020 жылы жарияланды) шешімі;
5. Ұлан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 1 шілдедегі № 392 "Ұлан аудандық мәслихатының 2019 жылдың 26 желтоқсандағы № 330 "2020-2022 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7274 нөмірімен тіркелген, ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 13.07.2020 жылы жарияланды) шешімі;
6. Ұлан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 2 қазандағы № 396 "Ұлан аудандық мәслихатының 2019 жылдың 26 желтоқсандағы № 330 "2020-2022 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7641 нөмірімен тіркелген, ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 16.10.2020 жылы жарияланды) шешімі;
7. Ұлан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 қарашадағы № 410 "Ұлан аудандық мәслихатының 2019 жылдың 26 желтоқсандағы № 330 "2020-2022 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7941 нөмірімен тіркелген, ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 09.12.2020 жылы жарияланды) шешімі.

2. Решение Уланского районного маслихата от 1 апреля 2020 года № 349 "О внесении изменений и дополнений в решение Уланского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 330 "О бюджете Уланского района на 2020-2022 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6866, опубликовано в эталонном контрольном банке НПА РК в электронном виде 15.04.2020 года);
3. Решение Уланского районного маслихата от 13 апреля 2020 года № 355 "О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 330 "О бюджете Уланского района на 2020-2022 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6920, опубликовано в эталонном контрольном банке НПА РК в электронном виде 21.04.2020 года);
4. Решение Уланского районного маслихата от 27 апреля 2020 года № 375 "О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 330 "О бюджете Уланского района на 2020-2022 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7025, опубликовано в эталонном контрольном банке НПА РК в электронном виде 06.05.2020 года);
5. Решение Уланского районного маслихата от 1 июля 2020 года № 392 "О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 330 "О бюджете Уланского района на 2020-2022 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7274, опубликовано в эталонном контрольном банке НПА РК в электронном виде 13.07.2020 года);
6. Решение Уланского районного маслихата от 2 октября 2020 года № 396 "О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 330 "О бюджете Уланского района на 2020-2022 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7641, опубликовано в эталонном контрольном банке НПА РК в электронном виде 16.10.2020 года);
7. Решение Уланского районного маслихата от 27 ноября 2020 года № 410 "О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 330 "О бюджете Уланского района на 2020-2022 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7941, опубликовано в эталонном контрольном банке НПА РК в электронном виде 09.12.2020 года).