2021-2023 жылдарға арналған Ұлан ауданының ауылдық округтер мен кенттер бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 439 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 14 қаңтарда № 8337 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Ұлан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 417 "2021-2023 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8112 болып тіркелген) шешіміне сәйкес Ұлан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Аблакет ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20571,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6931,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 13640,0 мың теңге;
2) шығындар – 21726,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1154,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1154,3 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1154,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 28.07.2021 № 64 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021 жылға арналған Аблакет ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 13640,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
3. 2021-2023 жылдарға арналған Айыртау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30726,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5335,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;

О бюджете сельских округов и поселков Уланского района на 2021-2023 годы
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2020 года № 439. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 14 января 2021 года № 8337
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Уланского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 417 "О бюджете Уланского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8112), Уланский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Аблакетского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 20571,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6931,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13640,0 тысяч тенге;
2) затраты – 21726,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1154,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1154,3 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1154,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.07.2021 № 64 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть в бюджете Аблакетского сельского округа на 2021 год объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 13640,0 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Айыртауского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 30726,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5335,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;

7-1. 2021 жылға арналған Асубұлақ кентінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 1100,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.
Ескерту. Шешімі 7-1 тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 21.04.2021 № 39 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2021-2023 жылдарға арналған Бозанбай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11, 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 107225,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5692,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1469,3 мың теңге;
трансферттер түсімі – 100063,4 мың теңге;
2) шығындар – 107323,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -98,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 98,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 98,4 мың теңге.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 28.07.2021 № 64 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. 2021 жылға арналған Бозанбай ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 11871,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
10. 2021 жылға арналған Бозанбай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 88192,4 мың теңге сомасында қарастырылсын.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 28.07.2021 № 64 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. 2021-2023 жылдарға арналған Қасым Қайсенов кентінің бюджеті тиісінше 13, 14, 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39142,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 25416,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 13726,0 мың теңге;
2) шығындар – 45950,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;

7-1. Предусмотреть в бюджете поселка Асубулак на 2021 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 1100,0 тыс.тенге.
Сноска. Дополнено подпунктом 7-1 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21.04.2021 № 39 (вводится в действие с 01.01.2021).
8. Утвердить бюджет Бозанбайского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 107225,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5692,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1469,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 100063,4 тысяч тенге;
2) затраты – 107323,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -98,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 98,4 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 98,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.07.2021 № 64 (вводится в действие с 01.01.2021).
9. Учесть в бюджете Бозанбайского сельского округа на 2021 год объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 11871,0 тысяча тенге.
10. Предусмотреть в бюджете Бозанбайского сельского округа на 2021 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 88192,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.07.2021 № 64 (вводится в действие с 01.01.2021).
11. Утвердить бюджет поселка Касыма Кайсенова на 2021-2023 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 39142,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 25416,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13726,0 тысяч тенге;
2) затраты – 45950,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6808,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6808,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6808,5 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 21.04.2021 № 39 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2021 жылға арналған Қасым Қайсенов кентінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 10726,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
13. 2021 жылға арналған Қасым Қайсенов кентінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 3000,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.
14. 2021-2023 жылдарға арналған Саратовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17, 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18669,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3652,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 241,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 14775,0 мың теңге;
2) шығындар – 19169,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -499,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 499,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 499,9 мың теңге.
Ескерту. 14-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 21.04.2021 № 39 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
15. 2021 жылға арналған Саратовка ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 12610,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
16. 2021 жылға арналған Саратовка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 2165,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.
17. 2021-2023 жылдарға арналған Таврия ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20, 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44024,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер –14642,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -6808,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6808,5 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6808,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21.04.2021 № 39 (вводится в действие с 01.01.2021).
12. Учесть в бюджете поселка Касыма Кайсенова на 2021 год объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 10726,0 тысяч тенге.
13. Предусмотреть в бюджете поселка Касыма Кайсенова на 2021 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 3000,0 тысячи тенге.
14. Утвердить бюджет Саратовского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы –18669,7 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3652,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 241,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14775,0 тысяч тенге;
2) затраты – 19169,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -499,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 499,9 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 499,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 14 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21.04.2021 № 39 (вводится в действие с 01.01.2021).
15. Учесть в бюджете Саратовского сельского округа на 2021 год объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 12610,0 тысяч тенге.
16. Предусмотреть в бюджете Саратовского сельского округа на 2021 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 2165,0 тысяч тенге.
17. Утвердить бюджет Таврического сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 44024,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14642,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;

22. 2021 жылға арналған Тарғын ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 864,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.
23. . 2021-2023 жылдарға арналған Төлеген Тоқтаров ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26, 27-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18884,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6519,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 12365,0 мың теңге;
2) шығындар – 19503,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -618,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 618,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 618,8 мың теңге.
Ескерту. 23-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 28.07.2021 № 64 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
24. 2021 жылға арналған Төлеген Тоқтаров ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 10939,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
25. 2021 жылға арналған Төлеген Тоқтаров ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 1426,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.
Ескерту. 25-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 21.04.2021 № 39 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
26. 2021-2023 жылдарға арналған Егінсу ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29, 30-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21818,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7564,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 14254,0 мың теңге;
2) шығындар –22256,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;

22. Предусмотреть в бюджете Таргынского сельского округа на 2021 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 864,0 тысячи тенге.
23. Утвердить бюджет Толеген Тохтаровского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 18884,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6519,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12365,0 тысяч тенге;
2) затраты – 19503,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -618,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 618,8 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 618,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 23 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.07.2021 № 64 (вводится в действие с 01.01.2021).
24. Учесть в бюджете Толеген Тохтаровского сельского округа на 2021 год объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 10939,0 тысяч тенге.
25. Предусмотреть в бюджете Толеген Тохтаровского сельского округа на 2021 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 1426,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 25 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21.04.2021 № 39 (вводится в действие с 01.01.2021).
26. Утвердить бюджет Егинсуского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 21818,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7564,1 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14254,0 тысячи тенге;
2) затраты – 22256,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -438,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 438,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 438,7 мың теңге.
Ескерту. 26-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 28.07.2021 № 64 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
27. 2021 жылға арналған Егінсу ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 12601,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
28. 2021 жылға арналған Егінсу ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 1653,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.
29. 2021-2023 жылдарға арналған Азовое ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32, 33-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16826,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1526,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 15299,3 мың теңге;
2) шығындар – 16899,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -72,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 72,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 72,8 мың теңге.
Ескерту. 29-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 28.07.2021 № 64 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
30. 2021 жылға арналған Азовое ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 10274,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
31. 2021 жылға арналған Азовое ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 5025,3 мың теңге сомасында қарастырылсын.
Ескерту. 31-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 28.07.2021 № 64 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
32. 2021-2023 жылдарға арналған Огневка кентінің бюджеті тиісінше 34, 35, 36-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17119,5 мың теңге, соның ішінде:

5) дефицит (профицит) бюджета – -438,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 438,7 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 438,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 26 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.07.2021 № 64 (вводится в действие с 01.01.2021).
27. Учесть в бюджете Егинсуского сельского округа на 2021 год объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 12601,0 тысяча тенге.
28. Предусмотреть в бюджете Егинсуского сельского округа на 2021 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 1653,0 тысячи тенге.
29. Утвердить бюджет Азовского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 16826,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1526,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15299,3 тысяч тенге;
2) затраты – 16899,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -72,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 72,8 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 72,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 29 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.07.2021 № 64 (вводится в действие с 01.01.2021).
30. Учесть в бюджете Азовского сельского округа на 2021 год объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 10274,0 тысячи тенге.
31. Предусмотреть в бюджете Азовского сельского округа на 2021 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 5025,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 31 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.07.2021 № 64 (вводится в действие с 01.01.2021).
32. Утвердить бюджет поселка Огневка на 2021-2023 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 17119,5 тысяч тенге, в том числе:

36-1. 2021 жылға арналған Багратион ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 1779,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.
Ескерту.Шешім 36-1 тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 21.04.2021 № 39; жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 28.07.2021 № 64 шешімдерімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
37. 2021-2023 жылдарға арналған Каменка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 40, 41, 42-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –13990,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2334,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11656,0 мың теңге;
2) шығындар – 14515,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 525,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 525,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 525,1 мың теңге.
Ескерту. 37-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 21.04.2021 № 39 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
38. 2021 жылға арналған Каменка ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 9349,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
39. 2021 жылға арналған Каменка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 2307,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.
40. 2021-2023 жылдарға арналған Өскемен ауылдық округінің бюджеті тиісінше 43, 44, 45-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17376,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5358,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі –12018,0 мың теңге;
2) шығындар – 17554,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;

36-1. Предусмотреть в бюджете Багратионовского сельского округа на 2021 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 1779,0 тыс.тенге.
Сноска. Дополнено подпунктом 36-1 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21.04.2021 № 39; в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.07.2021 № 64 (вводится в действие с 01.01.2021).
37. Утвердить бюджет Каменского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 40, 41 и 42 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 13990,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2334,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11656,0 тысяч тенге;
2) затраты – 14515,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -525,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 525,1 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 525,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 37 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21.04.2021 № 39 (вводится в действие с 01.01.2021).
38. Учесть в бюджете Каменского сельского округа на 2021 год объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 9349,0 тысяч тенге.
39. Предусмотреть в бюджете Каменского сельского округа на 2021 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 2307,0 тысяч тенге.
40. Утвердить бюджет Усть-Каменогорского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 43, 44 и 45 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 17376,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5358,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12018,0 тысяч тенге;
2) затраты – 17554,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;

Ескерту. 43-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 28.07.2021 № 64 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
44. 2021 жылға арналған Алмасай ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 10338,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
45. 2021 жылға арналған Алмасай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 7784,2 мың теңге сомасында қарастырылсын.

Сноска. Пункт 43 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.07.2021 № 64 (вводится в действие с 01.01.2021).
44. Учесть в бюджете Алмасайского сельского округа на 2021 год объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 10338,0 тысяч тенге.
45. Предусмотреть в бюджете Алмасайского сельского округа на 2021 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 7784,2 тысячи тенге.

Ескерту. 45-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 21.04.2021 № 39 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
46. Осы шешімнің 49 қосымшасына сәйкес Ұлан аудандық мәслихаттың шешімдерінің күштері жойылды деп танылсын.
47. Осы шешiм 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы А. Тулунгазинов
Ұлан аудандық мәслихат хатшысы О. Сыдыков
Ұлан аудандық мәслихаттың
2020 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 439 шешіміне № 1 қосымша
Ұлан ауданының Аблакет ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті

Сноска. Пункт 45 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21.04.2021 № 39 (вводится в действие с 01.01.2021).
46. Признать утратившими силу решения Уланского районного маслихата согласно приложения 49 к настоящему решению.
47. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии А. Тулунгазинов
Секретарь Уланского районного маслихата О. Сыдыков
Приложение № 1
к решению Уланского
районного маслихата
от 30 декабря 2020 года № 439
Бюджет Аблакетского сельского округа Уланского района на 2021 год

1. Ұлан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 341 " 2020-2022 жылдарға арналған Ұлан ауданының ауылдық округтер мен кенттер бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6682 нөмірімен тіркелген, ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 19.02.2020 жылы жарияланды) шешімі;
2. Ұлан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 сәуірдегі № 354 "2020-2022 жылдарға арналған Ұлан ауданының ауылдық округтер мен кенттер бюджеті туралы" Ұлан аудандық мәслихатының 2019 жылдың 30 желтоқсандағы № 341 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6933 нөмірімен тіркелген, ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 23.04.2020 жылы жарияланды) шешімі;
3. Ұлан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 шілдедегі № 394 " 2020-2022 жылдарға арналған Ұлан ауданының ауылдық округтер мен кенттер бюджеті туралы" Ұлан аудандық мәслихатының 2019 жылдың 30 желтоқсандағы № 341 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7373 нөмірімен тіркелген, ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 20.07.2020 жылы жарияланды) шешімі;
4. Ұлан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 қазандағы № 405 "Ұлан аудандық мәслихатының 2019 жылдың 30 желтоқсандағы № 341 "2020-2022 жылдарға арналған Ұлан ауданының ауылдық округтер мен кенттер бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7756 нөмірімен тіркелген, ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 08.11.2020 жылы жарияланды) шешімі;
5. Ұлан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 4114 "Ұлан аудандық мәслихатының 2019 жылдың 30 желтоқсандағы № 341 "2020-2022 жылдарға арналған Ұлан ауданының ауылдық округтер мен кенттер бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7992 нөмірімен тіркелген, ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 21.12.2020 жылы жарияланды) шешімі.

1. Решение Уланского районного маслихата от от 30 декабря 2019 года № 341 " О бюджете сельских округов и поселков Уланского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6682, опубликовано в эталонном контрольном банке НПА РК в электронном виде 19.02.2020 года);
2. Решение Уланского районного маслихата от 13 апреля 2020 года № 354 " О внесении изменений и дополнений в решение Уланского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 341 "О бюджете сельских округов и поселков Уланского района на 2020-2022"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6933, опубликовано в эталонном контрольном банке НПА РК в электронном виде 23.04.2020 года);
3. Решение Уланского районного маслихата от 15 июля 2020 года № 394 " О внесении изменений и дополнений в решение Уланского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 341 "О бюджете сельских округов и поселков Уланского района на 2020-2022"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7373, опубликовано в эталонном контрольном банке НПА РК в электронном виде 20.07.2020 года);
4. Решение Уланского районного маслихата от 21 октября 2020 года № 405 " О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 341 "О бюджете сельских округов и поселков Уланского района на 2020-2022"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7756, опубликовано в эталонном контрольном банке НПА РК в электронном виде 08.11.2020 года);
5. Решение Уланского районного маслихата от 15 декабря 2020 года № 414 " О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 341 "О бюджете сельских округов и поселков Уланского района на 2020-2022"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7992, опубликовано в эталонном контрольном банке НПА РК в электронном виде 21.12.2020 года).