Көшелерді қайта атау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы Айыртау ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 21 қазандағы № 4 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 26 қазанда № 7715 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық ономастикалық комиссиясының 2019 жылғы 11 желтоқсандағы қорытындысына және халықтың пікірін ескере отырып, Айыртау ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Ұлан ауданының Айыртау ауылының келесі көшелері:
"Набережная" көшесі "Гумар Майкин" көшесі;
"Клубная" көшесі "Қайролла Кенішбаев" көшесі болып қайта аталсын.
2. "Айыртау ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімінің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Ұлан ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Ұлан ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі Н. Актанов

О переименовании улиц
Решение акима Айыртауского сельского округа Уланского района Восточно-Казахстанской области от 21 октября 2020 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 26 октября 2020 года № 7715
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", заключения Восточно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 11 декабря 2019 года и учитывая мнения жителей села, аким Айыртауского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы села Айыртау Уланского района:
улицу "Набережная" на улицу "Гумара Майкина";
улицу "Клубная" на улицу "Кайролла Кенишбаева".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Айыртауского сельского округа" в установленном законодательством порядке Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Уланского района;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Уланского района после его официального опубликования.
3. Контроль за выполнением данного решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Н. Актанов