Үржар ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 57-742/VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 желтоқсанда қазанда № 8026 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-198/VII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 30.12.2021 № 12-198/VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 73, 75 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 44/495-VI "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7989 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ :
1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 және 4 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18 812 988,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 739 408,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 26 590,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 15 360,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 17 031 630,1 мың теңге;
2) шығындар – 18 877 254,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 32 315,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 61 257,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 28 942,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -96 581,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 96 581,1 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 61 257,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 28 942,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 64 266,1 теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 13.12.2021 № 11-157/VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттерiне берілетін субвенциялар көлемi 502 335,0 мың теңге сомасында ескерілсін, соның ішінде:

О бюджете Урджарского района на 2021-2023 годы
Решение Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 декабря 2020 года № 57-742/VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 24 декабря 2020 года № 8026. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2021 года № 12-198/VII
Сноска. Утратило силу - решением Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30.12.2021 № 12-198/VII (вводится в действие с 01.01.2022).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата № 44/495-VI от 14 декабря 2020 года "Об областном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7989) Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет района на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 812 988,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 739 408,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 26 590,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 15 360,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17 031 630,1 тысяч тенге;
2) затраты – 18 877 254,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 32 315,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 61 257,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 28 942,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 96 581,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 96 581,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 61 257,0 тысяч тенге;
погашение займов – 28 942,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 64 266,1 тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13.12.2021 № 11-157/VII (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть в районном бюджете на 2021 год объемы субвенций, передаваемые из районного бюджета в бюджеты сельских округов в сумме 502 335,0 тысяч тенге, в том числе:

Ақжар ауылдық округі -14 843,0 мың теңге;
Ақшоқы ауылдық округі – 16 962,0 мың теңге;
Алтыншоқы ауылдық округі – 21 876,0 мың теңге;
Барқытбел ауылдық округі – 17 911,0 мың теңге;
Бақты ауылдық округі – 23 027,0 мың теңге;
Бестерек ауылдық округі – 17 694,0 мың теңге;
Егинсу ауылдық округі – 17 778,0 мың теңге;
Елтай ауылдық округі – 17 935,0 мың теңге;
Жаңа Тілек ауылдық округі – 16 805,0 мың теңге;
Жоғарғы Егінсу ауылдық округі – 14 773,0 мың теңге;
Қабанбай ауылдық округі – 19 818,0 мың теңге;
Қарабұлақ ауылдық округі – 18 095,0 мың теңге;
Қарабұта ауылдық округі – 15 823,0 мың теңге;
Қаратал ауылдық округі – 18 232,0 мың теңге;
Қаратұма ауылдық округі – 14 988,0 мың теңге;
Келдімұрат ауылдық округі – 14 289,0 мың теңге;
Көкөзек ауылдық округі – 12 889,0 мың теңге;
Көктал ауылдық округі – 11 554,0 мың теңге;
Көктерек ауылдық округі – 19 034,0 мың теңге;
Көлденен ауылдық округі – 14 201,0 мың теңге;
Қарақол ауылдық округі – 20 568,0 мың теңге;
Қоныршаулі ауылдық округі – 28 390,0 мың теңге;
Маканшы ауылдық округі – 35 832,0 мың теңге;
Науалы ауылдық округі – 20 546,0 мың теңге;
Салқынбел ауылдық округі – 15 800,0 мың теңге;

Акжарскому сельскому округу -14 843,0 тысяч тенге;
Акшокинскому сельскому округу – 16 962,0 тысяч тенге;
Алтыншокинскому сельскому округу – 21 876,0 тысяч тенге;
Баркытбельскому сельскому округу – 17 911,0 тысяч тенге;
Бахтинскому сельскому округу – 23 027,0 тысяч тенге;
Бестерекскому сельскому округу – 17 694,0 тысяч тенге;
Егинсуйскому сельскому округу – 17 778,0 тысяч тенге;
Ельтайскому сельскому округу – 17 935,0 тысяч тенге;
Жана Тилекскому сельскому округу – 16 805,0 тысяч тенге;
Жогаргы Егинсуйскому сельскому округу – 14 773,0 тысяч тенге;
Кабанбайскому сельскому округу – 19 818,0 тысяч тенге;
Карабулакскому сельскому округу – 18 095,0 тысяч тенге;
Карабутинскому сельскому округу – 15 823,0 тысяч тенге;
Каратальскому сельскому округу – 18 232,0 тысяч тенге;
Каратуминскому сельскому округу – 14 988,0 тысяч тенге;
Келдымуратовскому сельскому округу – 14 289,0 тысяч тенге;
Кокозекскому сельскому округу – 12 889,0 тысяч тенге;
Коктальскому сельскому округу – 11 554,0 тысяч тенге;
Коктерекскому сельскому округу – 19 034,0 тысяч тенге;
Колдененскому сельскому округу – 14 201,0 тысяч тенге;
Қаракольскому сельскому округу – 20 568,0 тысяч тенге;
Қоныршаулинскому сельскому округу – 28 390,0 тысяч тенге;
Маканчинскому сельскому округу – 35 832,0 тысяч тенге;
Науалинскому сельскому округу – 20 546,0 тысяч тенге;
Салкынбельскому сельскому округу – 15 800,0 тысяч тенге;

Үржар ауылдық округі – 26 919,0 мың теңге;
Шолпан ауылдық округі - 15 753,0 мың теңге.
3. Ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 2021 жылға 30 137,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
4. Бюджеттік инвестициялық жобаларды жүзеге асыруға бағытталған 2021-2023 жылдарға Үржар ауданы бюджетінің даму бағдарламаларының тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. 5 қосымшаға сәйкес Үржар аудандық мәслихатының шешімдері күші жойылды деп танылсын.

Урджарскому сельскому округу – 26 919,0 тысяч тенге;
Шолпанскому сельскому округу- 15 753,0 тысяч тенге.
3. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2021 год в сумме 30 137,0 тысяч тенге.
4. Утвердить перечень программ развития бюджета Урджарского района на 2021-2023 годы, направленных на реализацию бюджетных инвестиционных проектов согласно приложения 4.
5. Признать утратившим силу некоторые решения Урджарского районного маслихата согласно приложения 5.

53 263,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 092,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
21 871,0
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8 300,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
51 671,0
6
Жер қатынастары
34 200,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
34 200,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 200,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
17 471,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
17 471,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
17 471,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
29 438,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
29 438,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
29 438,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
29 438,0
12
Көлiк және коммуникация
272 050,0
1
Автомобиль көлiгi
260 900,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
260 900,0
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
0,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
260 900,0
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
11 150,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
11 150,0
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
11 150,0
13
Басқалар
406 548,0
9
Басқалар
406 548,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
376 411,0
040
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
73 851,0
062
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру

53 263,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
23 092,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
21 871,0
006
Капитальные расходы государственного органа
8 300,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
51 671,0
6
Земельные отношения
34 200,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
34 200,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
34 200,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
17 471,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
17 471,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
17 471,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
29 438,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
29 438,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
29 438,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
29 438,0
12
Транспорт и коммуникации
272 050,0
1
Автомобильный транспорт
260 900,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
260 900,0
022
Развитие транспортной инфраструктуры
0,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
260 900,0
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
11 150,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
11 150,0
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
11 150,0
13
Прочие
406 548,0
9
Прочие
406 548,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
376 411,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
73 851,0
062
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"

5 699 293,4
650 272,0
106 550,0
Үржар аудандық мәслихатының
2020 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 57-742/VI шешіміне
5 қосымша
Үржар аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған шешімдерінің тізімі
1. Үржар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 47-525/VI "О бюджете Урджарского района на 2020-2022 годы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6485 нөмірімен тіркелген, 2020 жылдың 14 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде, "Пульс времени/Уақыт тынысы" газетінде 2020 жылдың 16 қаңтарында жарияланған) шешімі, соның ішінде:

5 699 293,4
650 272,0
106 550,0
Приложение 5
к решению Урджарского
районного маслихата
от 22 декабря 2020 года
№ 57-742/VI
Список признанных утратившими силу решений Урджарского районного маслихата
1. Решение Урджарского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 47-525/VI "О бюджете Урджарского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6485, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 14 января 2020 года, в газете "Пульс времени/Уақыт тынысы" от 16 января 2020 года) в том числе :

1) Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 26 ақпандағы № 50-580/VI "Үржар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 47-525/VI "2020-2022 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6756 нөмірімен тіркелген, 2020 жылдың 16 наурызында Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде, "Пульс времени/Уақыт тынысы" газетінде 2020 жылдың 2 сәуірінде жарияланған) шешімі;
2) Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 сәуірдегі № 51-625/VI "Үржар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 47-525/VI "2020-2022 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6929 нөмірімен тіркелген, 2020 жылдың 21 сәуірінде Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде, "Пульс времени/Уақыт тынысы" газетінде 2020 жылдың 27 сәуірінде жарияланған) шешімі;
3) Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 сәуірдегі № 52-643/VI "Үржар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 47-525/VI "2020-2022 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7050 нөмірімен тіркелген, 2020 жылдың 13 мамырында Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде, "Пульс времени/Уақыт тынысы" газетінде 2020 жылдың 25 мамырында және 1 маусымында жарияланған) шешімі;
4) Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 маусымдағы № 53-653/VI "Үржар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 47-525/VI "2020-2022 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7278 нөмірімен тіркелген, 2020 жылдың 13 шілдесінде Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде, "Пульс времени/Уақыт тынысы" газетінде 2020 жылдың 27 және 30 шілдесінде жарияланған) шешімі;
5) Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 қыркүйектегі № 54-675/VI "Үржар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 47-525/VI "2020-2022 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7616 нөмірімен тіркелген, 2020 жылдың 8 қазанында Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде, "Пульс времени/Уақыт тынысы" газетінде 2020 жылдың 29 қазанында жарияланған) шешімі;

1) решение Урджарского районного маслихата от 26 февраля 2020 года № 50-580/VI "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 47-525/VI "О бюджете Урджарского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6756, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 марта 2020 года, в газете "Пульс времени/Уақыт тынысы" от 2 апреля 2020 года);
2) решение Урджарского районного маслихата от 16 апреля 2020 года № 51-625/VI "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 47-525/VI "О бюджете Урджарского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6929, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 21 апреля 2020 года, в газете "Пульс времени/Уақыт тынысы" от 27 апреля 2020 года);
3) решение Урджарского районного маслихата от 30 апреля 2020 года № 52-643/VI "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 47-525/VI "О бюджете Урджарского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7050, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 13 мая 2020 года, в газете "Пульс времени/Уақыт тынысы" от 25 мая и 1 июня 2020 года);
4) решение Урджарского районного маслихата от 24 июня 2020 года № 53-653/VI "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 47-525/VI "О бюджете Урджарского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7278, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 13 июля 2020 года, в газете "Пульс времени/Уақыт тынысы" от 27 и 30 июля 2020 года);
5) решение Урджарского районного маслихата от 23 сентября 2020 года № 54-675/VI "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 47-525/VI "О бюджете Урджарского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7616, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 8 октября 2020 года, в газете "Пульс времени/Уақыт тынысы" от 29 октября 2020 года);

6) Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 қарашадағы № 56-727/VI "Үржар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 47-525/VI "2020-2022 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7917 нөмірімен тіркелген, 2020 жылдың 7 желтоқсанында Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде, "Пульс времени/Уақыт тынысы" газетінде 2020 жылдың 20 желтоқсанында жарияланған) шешімі;

6) решение Урджарского районного маслихата от 24 ноября 2020 года № 56-727/VI "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 47-525/VI "О бюджете Урджарского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7917, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 7 декабря 2020 года, в газете "Пульс времени/Уақыт тынысы" от 20 декабря 2020 года);