Шемонаиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 49/2-VI "2020-2022 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының қала, кенттер және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 17 сәуірдегі № 51/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 сәуірде № 6999 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 қаңтардағы № 61/2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 12.01.2021 № 61/2-VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шемонаиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 1 сәуірдегі № 50/4-VI "Шемонаиха аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 48/2-VI "2020-2022 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6868 болып тіркелген) шешіміне сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шемонаиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 49/2-VI "2020-2022 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының қала, кенттер және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6700 болып тіркелген, 2020 жылғы 31 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Шемонаиха қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 527 265 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер –140 324 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 386 941 мың теңге;
2) шығындар – 545 568 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Шемонаихинского районного маслихата от 13 января 2020 года № 49/2-VI "О бюджетах города, поселков и сельских округов Шемонаихинского района на 2020-2022 годы"
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 17 апреля 2020 года № 51/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 27 апреля 2020 года № 6999. Утратило силу - решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 12 января 2021 года № 61/2-VI
Сноска. Утратило силу - решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 12.01.2021 № 61/2-VI (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Шемонаихинского районного маслихата от 1 апреля 2020 года № 50/4-VI "О внесении изменений и дополнения в решение Шемонаихинского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 48/2-VI "О бюджете Шемонаихинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6868) Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шемонаихинского районного маслихата от 13 января 2020 года № 49/2-VI "О бюджетах города, поселков и сельских округов Шемонаихинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации правовых актов за № 6700, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 31 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Шемонаиха Шемонаихинского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 527 265 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 140 324 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 386 941 тысяча тенге;
2) затраты – 545 568 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -18 303 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 18 303 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 18 303 мың теңге.";
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. 2020-2022 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Первомайский кентінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43 786 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 24 606 мың теңге;
салықтық емес түсімдер  – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер  –  0 теңге;
трансферттер түсімі  – 19 180 мың теңге;
2) шығындар – 46 510,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер  –  0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 тенге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 724,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын  қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 724,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет  қаражатының  пайдаланылатын  қалдықтары  –  2 724,2 мың теңге.";
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. 2020-2022 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Усть-Таловка кентінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 282 081 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 25 978 мың теңге;
салықтық емес түсімдер  – 187 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер  –  0 теңге;
трансферттер түсімі  – 255 916 мың теңге;
2) шығындар – 287 871,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер  –  0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 790,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын  қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 790,4 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет  қаражатының  пайдаланылатын  қалдықтары  –  5 790,4 мың теңге.";
6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Усть-Таловка кентінің бюджетінде 125 534 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен 2020 жылға арналған кент бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі ескерілсін.";
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

5) дефицит (профицит) бюджета – -18 303 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 18 303 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 18 303 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет поселка Первомайский Шемонаихинского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 43 786 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 24 606 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 19 180 тысяч тенге;
2) затраты – 46 510, 2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 724,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 724,2 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 724,2 тысячи тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить бюджет поселка Усть-Таловка Шемонаихинского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 282 081 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 25 978 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 187 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 255 916 тысяч тенге;
2) затраты – 287 871,4 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 5 790,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 790,4 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 790,4 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Учесть в бюджете поселка Усть - Таловка объем бюджетных субвенций передаваемых из районного бюджета в бюджет поселка на 2020 год в сумме 125 534 тысячи тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:

"7. Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 139-бабының 9-тармағына сәйкес бюджет қаражаты есебінен ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласындағы азаматтық қызметшілерге қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер ескерілсін.
Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін жергілікті өкілді органмен келісу бойынша жергілікті атқарушы орган айқындайды.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. 2020-2022 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Вавилон ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29 380 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 23 653 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 74 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 5 653 мың теңге;
2) шығындар – 31 912,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 532,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 532,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 532,1 мың теңге.";
10-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"10. 2020-2022 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Верх-Уба ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27 603 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 277 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 20  326 мың теңге;
2) шығындар – 27 625,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

"7. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года учесть гражданским служащим в области социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в сельской местности за счет бюджетных средств, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Утвердить бюджет Вавилонского сельского округа Шемонаихинского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 29 380 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 23 653 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 74 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 5 653 тысячи тенге;
2) затраты – 31 912,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 532,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 532,1 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 532,1 тысячи тенге.";
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Утвердить бюджет Верх-Убинского сельского округа Шемонаихинского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 603 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 277 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 20 326 тысяч тенге;
2) затраты – 27 625,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 22,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 22,7 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 22,7 мың теңге.";
12-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"12. 2020-2022 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Волчанка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28 008 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 163 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 186 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 20 659 мың теңге;
2) шығындар – 28 008 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) –0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.";
13-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"13. Волчанка ауылдық округінің бюджетінде 20 659 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен 2020 жылға арналған ауылдық округ бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі ескерілсін.";
14-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"14. 2020-2022 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Выдриха ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43 166 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 402 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 33 764 мың теңге;
2) шығындар – 43 993,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 827,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 827,3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 827,3 мың теңге.";
16-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

5) дефицит (профицит) бюджета – - 22,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 22,7 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 22,7 тысячи тенге.";
пункт 12 изложить в следующей редакции:
"12. Утвердить бюджет Волчанского сельского округа Шемонаихинского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 008 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 163 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 2 186 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 20 659 тысяч тенге;
2) затраты – 28 008 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";
пункт 13 изложить в следующей редакции:
"13. Учесть в бюджете Волчанского сельского округа объем бюджетных субвенций передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 20 659 тысяч тенге.";
пункт 14 изложить в следующей редакции:
"14. Утвердить бюджет Выдрихинского сельского округа Шемонаихинского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 43 166 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 402 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 33 764 тысяч тенге;
2) затраты – 43 993,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 827,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 827,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 827,3 тысяч тенге.";
пункт 16 изложить в следующей редакции:

3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.";
22-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"22. 2020-2022 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Разин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35 861 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 135 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 340 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 31 386 мың теңге;
2) шығындар – 35 861 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 және 31-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 және 11-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Г. Андронова
Шемонаиха аудандық мәслихатының хатшысы А. Боровикова
Шемонаиха
аудандық мәслихатының

3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";
пункт 22 изложить в следующей редакции:
"22. Утвердить бюджет Разинского сельского округа Шемонаихинского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 861 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 135 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 340 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 31 386 тысяч тенге;
2) затраты – 35 861 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 и 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 и 11 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Г. Андронова
Секретарь Шемонаихинского районного маслихата А. Боровикова
Приложение 1
к решению Шемонаихинского
районного маслихата