Шемонаиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 49/2-VI "2020-2022 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының қала, кенттер және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 мамырдағы № 52/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 мамырда № 7124 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 қаңтардағы № 61/2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 12.01.2021 № 61/2-VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шемонаиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 сәуірдегі № 51/4-VI "Шемонаиха аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 48/2-VI "2020-2022 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7044 болып тіркелген) шешіміне сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шемонаиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 49/2-VI "2020-2022 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының қала, кенттер және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6700 болып тіркелген, 2020 жылғы 31 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Шемонаиха қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 521 247 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер –140 324 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 380 923 мың теңге;
2) шығындар – 700 302 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның
ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Шемонаихинского районного маслихата от 13 января 2020 года № 49/2-VI "О бюджетах города, поселков и сельских округов Шемонаихинского района на 2020-2022 годы"
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18 мая 2020 года № 52/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 27 мая 2020 года № 7124. Утратило силу - решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 12 января 2021 года № 61/2-VI
Сноска. Утратило силу - решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 12.01.2021 № 61/2-VI (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Шемонаихинского районного маслихата от 30 апреля 2020 года № 51/4-VI "О внесении изменений и дополнений в решение Шемонаихинского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 48/2-VI "О бюджете Шемонаихинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7044) Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шемонаихинского районного маслихата от 13 января 2020 года № 49/2-VI "О бюджетах города, поселков и сельских округов Шемонаихинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации правовых актов за № 6700, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 31 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Шемонаиха Шемонаихинского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 521 247 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 140 324 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 380 923 тысячи тенге;
2) затраты – 700 302 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -179 055 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
179 055 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 160 752 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 18 303 мың теңге.";
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Шемонаиха қаласы бюджетінде 350 668 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен 2020 жылға арналған қала бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі ескерілсін.";
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. 2020-2022 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Первомайский кентінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43 193 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 24 606 мың теңге;
салықтық емес түсімдер  – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер  –  0 теңге;
трансферттер түсімі  – 18 587 мың теңге;
2) шығындар – 45 917,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер  –  0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 тенге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 724,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын  қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 724,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет  қаражатының  пайдаланылатын  қалдықтары  –  2 724,2 мың теңге.";
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Первомайский кентінің бюджетінде 17 883 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен 2020 жылға арналған кент бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі ескерілсін.";
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. 2020-2022 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Усть-Таловка кентінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 278 909 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 25 978 мың теңге;
салықтық емес түсімдер  – 187 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер  –  0 теңге;
трансферттер түсімі  – 252 744 мың теңге;
2) шығындар – 284 699,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер  –  0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның
ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 790,4 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -179 055 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 179 055 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 160 752 тысячи тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 18 303 тысячи тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Учесть в бюджете города Шемонаиха объем бюджетных субвенций передаваемых из районного бюджета в бюджет города на 2020 год в сумме 350 668 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет поселка Первомайский Шемонаихинского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 43 193 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 24 606 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 18 587 тысяч тенге;
2) затраты – 45 917,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 724,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 724,2 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 724,2 тысячи тенге.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Учесть в бюджете поселка Первомайский объем бюджетных субвенций передаваемых из районного бюджета в бюджет поселка на 2020 год в сумме 17 883 тысячи тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить бюджет поселка Усть-Таловка Шемонаихинского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 278 909 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 25 978 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 187 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 252 744 тысячи тенге;
2) затраты – 284 699,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 5 790,4 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын  қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 790,4 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет  қаражатының  пайдаланылатын  қалдықтары  –  5 790,4 мың теңге.";
6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Усть-Таловка кентінің бюджетінде 122 362 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен 2020 жылға арналған кент бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі ескерілсін.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. 2020-2022 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Вавилон ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29 045 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 23 653 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 74 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 5 318 мың теңге;
2) шығындар – 31 577,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның
ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 532,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 532,1
мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 532,1 мың теңге.";
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Вавилон ауылдық округінің бюджетінде 5 098 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен 2020 жылға арналған ауылдық округ бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі ескерілсін.";
10-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"10. 2020-2022 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Верх-Уба ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27 058 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 277 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 19 781 мың теңге;
2) шығындар – 27 080,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 22,7 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 790,4 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 790,4 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Учесть в бюджете поселка Усть - Таловка объем бюджетных субвенций передаваемых из районного бюджета в бюджет поселка на 2020 год в сумме 122 362 тысячи тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Утвердить бюджет Вавилонского сельского округа Шемонаихинского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 29 045 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 23 653 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 74 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 5 318 тысяч тенге;
2) затраты – 31 577,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 532,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 532,1 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 532,1 тысячи тенге.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Учесть в бюджете Вавилонского сельского округа объем бюджетных субвенций передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 5 098 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Утвердить бюджет Верх-Убинского сельского округа Шемонаихинского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 058 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 277 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 19 781 тысяча тенге;
2) затраты – 27 080,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 22,7 тысячи тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 22,7 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 22,7 мың теңге.";
11-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"11. Верх-Уба ауылдық округінің бюджетінде 19 561 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен 2020 жылға арналған ауылдық округ бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі ескерілсін.";
12-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"12. 2020-2022 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Волчанка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27 361 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 163 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 186 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 20 012 мың теңге;
2) шығындар – 27 361 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның
ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) –0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.";
13-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"13. Волчанка ауылдық округінің бюджетінде 20 012 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен 2020 жылға арналған ауылдық округ бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі ескерілсін.";
14-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"14. 2020-2022 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Выдриха ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42 766 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 402 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 33 364 мың теңге;
2) шығындар – 43 593,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – - 827,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 827,3
мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 827,3 мың теңге.";
15-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
22,7 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 22,7 тысячи тенге.";
пункт 11 изложить в следующей редакции:
"11. Учесть в бюджете Верх-Убинского сельского округа объем бюджетных субвенций передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 19 561 тысяча тенге.";
пункт 12 изложить в следующей редакции:
"12. Утвердить бюджет Волчанского сельского округа Шемонаихинского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 361 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 163 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 2 186 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 20 012 тысяч тенге;
2) затраты – 27 361 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0
тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";
пункт 13 изложить в следующей редакции:
"13. Учесть в бюджете Волчанского сельского округа объем бюджетных субвенций передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 20 012 тысяч тенге.";
пункт 14 изложить в следующей редакции:
"14. Утвердить бюджет Выдрихинского сельского округа Шемонаихинского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 42 766 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 402 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 33 364 тысячи тенге;
2) затраты – 43 593,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 827,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
827,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 827,3 тысяч тенге.";
пункт 15 изложить в следующей редакции:

"15. Выдриха ауылдық округінің бюджетінде 22 840 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен 2020 жылға арналған ауылдық округ бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі ескерілсін.";
16-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"16. 2020-2022 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Зевакино ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 707 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 620 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 396 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 13 691 мың теңге;
2) шығындар – 40 773,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 10 066,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
10 066,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 10 066,8 мың теңге.";
17 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"17. Зевакино ауылдық округінің бюджетінде 13 415 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен 2020 жылға арналған ауылдық округ бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі ескерілсін.";
18 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"18. 2020-2022 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Каменевский ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28 775 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 15 135 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 249 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 13 391 мың теңге;
2) шығындар – 28 775 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның
ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0
теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.";
19-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"15. Учесть в бюджете Выдрихинского сельского округа объем бюджетных субвенций передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 22 840 тысяч тенге.";
пункт 16 изложить в следующей редакции:
"16. Утвердить бюджет Зевакинского сельского округа Шемонаихинского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 707 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16 620 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 396 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 13 691 тысяча тенге;
2) затраты – 40 773,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 10 066,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
10 066,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 10 066,8 тысяч тенге.";
пункт 17 изложить в следующей редакции:
"17. Учесть в бюджете Зевакинского сельского округа объем бюджетных субвенций передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 13 415 тысяч тенге.";
пункт 18 изложить в следующей редакции:
"18. Утвердить бюджет Каменевского сельского округа Шемонаихинского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 775 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15 135 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 249 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 13 391 тысяча тенге;
2) затраты – 28 775 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";
пункт 19 изложить в следующей редакции:

"19. Каменевский ауылдық округінің бюджетінде 10 016 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен 2020 жылға арналған ауылдық округ бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі ескерілсін.";
20-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"20. 2020-2022 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Октябрьское ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35 998 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 269 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 443 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 30 286 мың теңге;
2) шығындар – 35 998 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның
ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.";
21-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"21. Октябрьское ауылдық округінің бюджетінде 22 591 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен 2020 жылға арналған ауылдық округ бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі ескерілсін.";
22-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"22. 2020-2022 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Разин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32 553 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 135 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 340 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 28 078 мың теңге;
2) шығындар – 32 553 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның
ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.";
23-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"23. Разин ауылдық округінің бюджетінде 27 858 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен 2020 жылға арналған ауылдық округ бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі ескерілсін.";

"19. Учесть в бюджете Каменевского сельского округа объем бюджетных субвенций передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 10 016 тысяч тенге.";
пункт 20 изложить в следующей редакции:
"20. Утвердить бюджет Октябрьского сельского округа Шемонаихинского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 998 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 269 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 443 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 30 286 тысяч тенге;
2) затраты – 35 998 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";
пункт 21 изложить в следующей редакции:
"21. Учесть в бюджете Октябрьского сельского округа объем бюджетных субвенций передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 22 591 тысяча тенге.";
пункт 22 изложить в следующей редакции:
"22. Утвердить бюджет Разинского сельского округа Шемонаихинского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 553 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 135 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 340 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 28 078 тысяч тенге;
2) затраты – 32 553 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
0 тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";
пункт 23 изложить в следующей редакции:
"23. Учесть в бюджете Разинского сельского округа объем бюджетных субвенций передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 27 858 тысяч тенге.";

көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 және 31-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 және 11-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В. Геберт
Шемонаиха аудандық мәслихатының хатшысы А. Боровикова
Шемонаиха
аудандық мәслихатының
2020 жылғы 18 мамырдағы
№ 52/2-VI шешіміне 1 қосымша
Шемонаиха
аудандық мәслихатының

приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 и 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 и 11 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии В. Геберт
Секретарь Шемонаихинского районного маслихата А. Боровикова
Приложение 1
к решению Шемонаихинского
районного маслихата
от 18 мая 2020 года № 52/2-VI
Приложение 1
к решению Шемонаихинского
районного маслихата