Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы №373 "Карантиндік режимді енгізе отырып карантинді аймақты белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 30 сәуірдегі № 92 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 сәуірде № 6213 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2023 жылғы 31 тамыздағы № 193 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 31.08.2023 № 193 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 11 ақпандағы "Өсімдіктер карантині туралы" Заңына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Батыс Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясының 2020 жылғы 2 наурыздағы №3-13-224 ұсынысы бойынша, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы №373 "Карантиндік режимді енгізе отырып карантинді аймақты белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4251 тіркелген, 2016 жылғы 13 ақпандағы "Орал өңірі" және "Приуралье" газеттерінде жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ақжайық, Бөрлі, Жәнібек, Бәйтерек, Казталов, Сырым, Тасқала, Теректі, Шыңғырлау аудандарының және Орал қаласының аумақтарында карантиндік режимді енгізе отырып, карантинді аймақ белгіленсін.";
аталған қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Батыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (Б.А.Есенғалиев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары М.Н. Манкеевке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Батыс Қазақстан облысының әкімі Г. Искалиев
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің
2020 жылғы 30 сәуірдегі № 92
қаулысына қосымша
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің

О внесении изменений в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 29 декабря 2015 года №373 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима"
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 30 апреля 2020 года № 92. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 30 апреля 2020 года № 6213. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 31 августа 2023 года № 193
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 31.08.2023 № 193 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 11 февраля 1999 года "О карантине растений" и по представлению Западно-Казахстанской областной территориальной инспекции Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 2 марта 2020 года №3-13-224, акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 29 декабря 2015 года №373 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4251, опубликованное 13 февраля 2016 года в газетах "Орал өңірі" и "Приуралье") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Установить карантинную зону с введением карантинного режима на территориях Акжаикского, Бурлинского, Жанибекского, Бәйтерек, Казталовского, Сырымского, Таскалинского, Теректинского, Чингирлауского районов и города Уральска согласно приложению к настоящему постановлению.";
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Западно-Казахстанской области" (Есенгалиев Б.А.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Манкеева М.Н.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Западно-Казахстанской области Г. Искалиев
Приложение
к постановлению акимата
Западно-Казахстанской области
от 30 апреля 2020 года № 92
Приложение
к постановлению акимата
Западно-Казахстанской области

2015 жылғы 29 желтоқсандағы №373
қаулысына қосымша
Ақжайық, Бөрлі, Жәнібек, Бәйтерек, Казталов, Сырым, Тасқала, Теректі, Шыңғырлау аудандарының және Орал қаласының аумақтарында карантиндік режим енгізілетін карантинді аймақ
Ауданның атауы
Ауылдық округтің атауы
Ауыл шаруашылығы құрылымдарының атауы
Карантиндік объектінің атауы
Зақымдалған алаң, гектар
Ақжайық
Алғабас
Мемлекеттік жер қоры
Acroptilon repens (D.C.)

от 29 декабря 2015 года № 373
Карантинная зона с введением карантинного режима на территориях Акжаикского, Бурлинского, Жанибекского, Бәйтерек, Казталовского, Сырымского, Таскалинского, Теректинского, Чингирлауского районов и города Уральска
Наименование районов
Наименование сельского округа
Наименование сельскохозяйственных структур
Наименование карантинного объекта
Пораженная площадь, гектар
Акжаикский
Алгабасский
Государственный земельный фонд
Acroptilon repens (D.C.)

184
"Сұлтанмұрат" ШҚ
Acroptilon repens (D.C.)
661
Бударин
"Ата-Мұра" ШҚ
Acroptilon repens (D.C.)
1000
Мемлекеттік жер қоры
Acroptilon repens (D.C.)
26
Жаңабұлақ
Мемлекеттік жер қоры
Acroptilon repens (D.C.)
800
Мемлекеттік жер қоры
Acroptilon repens (D.C.)
9
Қабыршақты
Мемлекеттік жер қоры
Acroptilon repens (D.C.)
2000
Чапаев
Чапаев орман және жануарлар дүниесін қорғау жөніндегі мемлекеттік мекемесі "Чапаев орманшылығы"
Acroptilon repens (D.C.)

184
КХ "Султанмурат"
Acroptilon repens (D.C.)
661
Бударинский
КХ "Ата-Мура"
Acroptilon repens (D.C.)
1000
Государственный земельный фонд
Acroptilon repens (D.C.)
26
Жанабулакский
Государственный земельный фонд
Acroptilon repens (D.C.)
800
Государственный земельный фонд
Acroptilon repens (D.C.)
9
Кабыршактинский
Государственный земельный фонд
Acroptilon repens (D.C.)
2000
Чапаевский
Чапаевское государственное учреждение по охране лесов и животного мира "Чапаевское лесничество"
Acroptilon repens (D.C.)

675
Бударин
Чапаев орман және жануарлар дүниесін қорғау жөніндегі мемлекеттік мекемесі "Бударин орманшылығы"
Acroptilon repens (D.C.)
551
Ақжол
Чапаев орман және жануарлар дүниесін қорғау жөніндегі мемлекеттік мекемесі "Қаршы орманшылығы"
Acroptilon repens (D.C.)
933,6
Жиынтығы:
Acroptilon repens (D.C.)
6839,6
Бударин
Чапаев орман және жануарлар дүниесін қорғау жөніндегі мемлекеттік мекемесі "Бударин орманшылығы"
Lymantria dispar L. (asian race)
95,2
Чапаев
Чапаев орман және жануарлар дүниесін қорғау жөніндегі мемлекеттік мекемесі "Чапаев орманшылығы"
Lymantria dispar L. (asian race)
117
Жиынтығы:
Lymantria dispar L. (asian race)
212,2
Чапаев
Чапаев орман және жануарлар дүниесін қорғау жөніндегі мемлекеттік мекемесі "Чапаев орманшылығы"
Cuscuta sp.sp
66,3
Жиынтығы:
Cuscuta sp.sp
66,3
Бөрлі
Ақбұлақ
Мемлекеттік жер қоры
Acroptilon repens (D.C.)

675
Бударинский
Чапаевское государственное учреждение по охране лесов и животного мира "Бударинское лесничество"
Acroptilon repens (D.C.)
551
Акжолский
Чапаевское государственное учреждение по охране лесов и животного мира "Каршинское лесничество"
Acroptilon repens (D.C.)
933,6
Итого:
Acroptilon repens (D.C.)
6839,6
Бударинский
Чапаевское государственное учреждение по охране лесов и животного мира "Бударинское лесничество"
Lymantria dispar L. (asian race)
95,2
Чапаевский
Чапаевское государственное учреждение по охране лесов и животного мира "Чапаевское лесничество"
Lymantria dispar L. (asian race)
117
Итого:
Lymantria dispar L. (asian race)
212,2
Чапаевский
Чапаевское государственное учреждение по охране лесов и животного мира "Чапаевское лесничество"
Cuscuta sp.sp
66,3
Итого:
Cuscuta sp.sp
66,3
Бурлинский
Акбулакский
Государственный земельный фонд
Acroptilon repens (D.C.)

651
Мемлекеттік жер қоры
Acroptilon repens (D.C.)
394
Пугачев
"Бөрлі мемлекеттік сорт сынау учаскесі"
Acroptilon repens (D.C.)
70
"Аманат" ШҚ
Acroptilon repens (D.C.)
614
Ақсай қаласы
"ҚТЖ – жүк тасымалдау" АҚ филиалы Қазақстан бекеті
Acroptilon repens (D.C.)
7
Жиынтығы:
Acroptilon repens (D.C.)
8061
Приурал
Бөрлі орман және жануарлар дүниесін қорғау жөніндегі мемлекеттік мекемесі "Приурал орманшылығы"
Lymantria dispar L. (asian race)

651
Государственный земельный фонд
Acroptilon repens (D.C.)
394
Пугачевский
"Бурлинский сортоиспытательный участок"
Acroptilon repens (D.C.)
70
КХ "Аманат"
Acroptilon repens (D.C.)
614
город Аксай
Станция Казахстан филиал АО "КТЖ-Грузовые перевозки"
Acroptilon repens (D.C.)
7
Итого:
Acroptilon repens (D.C.)
8061
Приуральный
Бурлинское государственное учреждение по охране лесов и животного мира "Приуральное лесничество"
Lymantria dispar L. (asian race)

280
Бөрлі
Бөрлі орман және жануарлар дүниесін қорғау жөніндегі мемлекеттік мекемесі "Бөрлі орманшылығы"
Lymantria dispar L. (asian race)
150
Жиынтығы:
Lymantria dispar L. (asian race)
430
Ақсай қаласы
ауыл іші
Cuscuta sp.sp
50
жол жиегі
Cuscuta sp.sp
30
"ҚТЖ – жүк тасымалдау" АҚ филиалы Қазақстан бекеті
Cuscuta sp.sp
1
"Қарашығанақ Петролиум Оперейтинг Б.В."
Cuscuta sp.sp
20,3
Жиынтығы:
Cuscuta sp.sp
101,3
Жәнібек
Тау
Мемлекеттік жер қоры
Acroptilon repens (D.C.)

280
Бурлинский
Бурлинское государственное учреждение по охране лесов и животного мира "Бурлинское лесничество"
Lymantria dispar L. (asian race)
150
Итого:
Lymantria dispar L. (asian race)
430
город Аксай
внутри поселка
Cuscuta sp.sp
50
обочина дорог
Cuscuta sp.sp
30
Станция Казахстан филиал АО "КТЖ-Грузовые перевозки"
Cuscuta sp.sp
1
"Карачаганак Петролиум Оперейтинг Б. В."
Cuscuta sp.sp
20,3
Итого:
Cuscuta sp.sp
101,3
Жанибекский
Тауский
Государственный земельный фонд
Acroptilon repens (D.C.)