Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы саласындағы кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 20 мамырдағы № 109 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 22 мамырда № 6249 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңын, Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңын басшылыққа ала отырып, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы саласындағы кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Батыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (Б.А.Есенгалиев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы әкімінің бірінші орынбасары М.Н.Манкеевке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Батыс Қазақстан облысының әкімі Г. Искалиев
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің
2020 жылғы 20 мамырдағы № 109
қаулысына қосымша
1. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 21 шілдедегі №180 "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3997 тіркелген, 2015 жылы 2 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 28 шілдедегі №192 "Жемiс-жидек дақылдарының және жүзiмнiң көпжылдық көшеттерiн отырғызу және өсiру (оның iшiнде қалпына келтiру) шығындарының құнын субсидиялау" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4021 тіркелген, 2015 жылы 17 қыркүйекте "Орал өңірі" газетінде жарияланған).
3. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 11 тамыздағы №209 "Батыс Қазақстан облысының тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4033 тіркелген, 2015 жылы 26 қыркүйекте "Орал өңірі" газетінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Западно-Казахстанской области в сфере сельского хозяйства
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 20 мая 2020 года № 109. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 22 мая 2020 года № 6249
Руководствуясь Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Законом Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Западно-Казахстанской области в сфере сельского хозяйства согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Западно-Казахстанской области" (Есенгалиев Б.А.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима Западно-Казахстанской области Манкеева М.Н.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Западно-Казахстанской области Г. Искалиев
Приложение
к постановлению акимата
Западно-Казахстанской области
от 20 мая 2020 года № 109
1. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 21 июля 2015 года №180 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3997, опубликованное 2 сентября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 28 июля 2015 года №192 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости затрат на закладку и выращивание (в том числе восстановление) многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4021, опубликованное 17 сентября 2015 года в газете "Приуралье").
3. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 11 августа 2015 года №209 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование развития семеноводства Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4033, опубликованное 26 сентября 2015 года в газете "Приуралье").

4. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 24 тамыздағы №227 "Өсiмдiктердi қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердiң, биоагенттердiң (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын субсидиялау" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4053 тіркелген, 2015 жылы 13 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
5. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 3 қыркүйектегі №240 "Астық қолхаттарын беру арқылы қойма қызметі бойынша қызметтер көрсетуге лицензия беру" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4065 тіркелген, 2015 жылы 22 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
6. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 8 қыркүйектегі №252 "Батыс Қазақстан облысы бойынша тұқым шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4075 тіркелген, 2015 жылы 26 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
7. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 14 қыркүйектегі №266 "Басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4103 тіркелген, 2019 жылы 9 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
8. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 5 қазандағы №285 "Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4132 тіркелген, 2015 жылы 14 қарашада "Орал өңірі" газетінде жарияланған).
9. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 29 қыркүйектегі №277 "Батыс Қазақстан облысының техникалық инспекция саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4135 тіркелген, 2016 жылы 15 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

4. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 24 августа 2015 года №227 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4053, опубликованное 13 октября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
5. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 3 сентября 2015 года №240 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача лицензии на оказание услуг по складской деятельности с выдачей зерновых расписок" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4065, опубликованное 22 октября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
6. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 8 сентября 2015 года №252 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области семеноводства по Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4075, опубликованное 26 октября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
7. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 14 сентября 2015 года №266 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4103, опубликованное 9 декабря 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
8. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 5 октября 2015 года №285 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4132, опубликованное 14 ноября 2015 года в газете "Приуралье").
9. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 29 сентября 2015 года №277 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области технической инспекции Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4135, опубликованное 15 января 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").

10. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 9 қарашадағы №331 "Пестицидтердi (улы химикаттарды) өндiру (формуляциялау), пестицидтердi (улы химикаттарды) өткiзу, пестицидтердi (улы химикаттарды) аэрозольдiк және фумигациялық тәсiлдермен қолдануға байланысты қызметті жүзеге асыруға лицензия беру" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4181 тіркелген, 2016 жылы 8 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
11. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 26 қаңтардағы №16 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 21 шілдедегі № 180 "Батыс Қазақстан облысының мал шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4271 тіркелген, 2016 жылы 10 наурызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
12. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 16 ақпандағы №39 "Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарды аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4300 тіркелген, 2016 жылы 29 наурызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
13. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 16 ақпандағы №40 "Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығы сомасын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4301 тіркелген, 2016 жылы 29 наурызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
14. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 1 наурыздағы №59 "Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4317 тіркелген, 2016 жылы 26 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
15. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 1 наурыздағы №60 "Агроөнеркәсіптік кешен субъектісі инвестициялық салынымдар кезінде жұмсаған шығыстардың бір бөлігінің орнын толтыру бойынша субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4318 тіркелген, 2016 жылы 26 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

10. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 9 ноября 2015 года №331 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача лицензии на осуществление деятельности на производство (формуляции) пестицидов (ядохимикатов), реализацию пестицидов (ядохимикатов), применение пестицидов (ядохимикатов) аэрозольным и фумигационным способами" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4181, опубликованное 8 января 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
11. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 26 января 2016 года №16 "О внесении изменений в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 21 июля 2015 года № 180 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области животноводства Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4271, опубликованное 10 марта 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
12. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 16 февраля 2016 года №39 "Об утверждении регламента государственной услуги "Аккредитация заготовительных организаций в сфере агропромышленного комплекса" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4300, опубликованное 29 марта 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
13. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 16 февраля 2016 года №40 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4301, опубликованное 29 марта 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
14. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 1 марта 2016 года №59 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4317, опубликованное 26 апреля 2016 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
15. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 1 марта 2016 года №60 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование по возмещению части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса при инвестиционных вложениях" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4318, опубликованное 26 апреля 2016 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

16. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 1 наурыздағы №61 "Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4323 тіркелген, 2016 жылы 15 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
17. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 7 маусымдағы №174 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 8 қыркүйектегі №252 "Батыс Қазақстан облысы бойынша тұқым шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4474 тіркелген, 2016 жылы 25 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
18. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 7 маусымдағы №175 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 11 тамыздағы №209 "Батыс Қазақстан облысының тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4475 тіркелген, 2016 жылы 25 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
19. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 7 маусымдағы №176 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 28 шілдедегі №192 "Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызу және өсіру (оның ішінде қалпына келтіру) шығындарының құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4478 тіркелген, 2016 жылы 21 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
20. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 7 маусымдағы №177 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 5 қазандағы №285 "Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4479 тіркелген, 2016 жылы 21 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
21. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 17 маусымдағы №184 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 21 шілдедегі №180 "Батыс Қазақстан облысының мал шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4492 тіркелген, 2016 жылы 29 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

16. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 1 марта 2016 года №61 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4323, опубликованное 15 апреля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
17. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 7 июня 2016 года №174 "О внесении изменений в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 8 сентября 2015 года №252 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области семеноводства по Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4474, опубликованное 25 июля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
18. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 7 июня 2016 года №175 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 11 августа 2015 года №209 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование развития семеноводства Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4475, опубликованное 25 июля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
19. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 7 июня 2016 года №176 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 28 июля 2015 года №192 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости затрат на закладку и выращивание (в том числе восстановление) многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4478, опубликованное 21 июля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
20. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 7 июня 2016 года №177 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 5 октября 2015 года №285 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4479, опубликованное 21 июля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
21. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 17 июня 2016 года № 184 "О внесении изменений в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 21 июля 2015 года №180 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области животноводства Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4492, опубликованное 29 июля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").

22. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 24 маусымдағы №191 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 14 қыркүйектегі №266 "Басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын субсидиялау" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4495 тіркелген, 2016 жылы 5 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
23. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 22 қыркүйектегі №287 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 11 тамыздағы №209 "Батыс Қазақстан облысының тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4592 тіркелген, 2016 жылы 2 қарашада "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
24. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 10 қазандағы №307 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 24 тамыздағы №227 "Өсiмдiктердi қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердiң, биоагенттердiң (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4597 тіркелген, 2016 жылы 18 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
25. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 27 қаңтардағы №22 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 1 наурыздағы №61 "Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4699 тіркелген, 2017 жылы 9 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
26. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 16 мамырдағы №135 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 3 қыркүйектегі №240 "Астық қолхаттарын беру арқылы қойма қызметі бойынша қызметтер көрсетуге лицензия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4813 тіркелген, 2017 жылы 15 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

22. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 24 июня 2016 года №191 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 14 сентября 2015 года №266 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4495, опубликованное 5 августа 2016 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
23. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 22 сентября 2016 года №287 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 11 августа 2015 года №209 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование развития семеноводства Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4592, опубликованное 2 ноября 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
24. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 10 октября 2016 года №307 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 24 августа 2015 года №227 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4597, опубликованное 18 ноября 2016 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
25. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 27 января 2017 года №22 "О внесении изменений в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 1 марта 2016 года №61 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4699, опубликованное 9 марта 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
26. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 16 мая 2017 года №135 О внесении изменений в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 3 сентября 2015 года №240 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача лицензии на оказание услуг по складской деятельности с выдачей зерновых расписок" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4813, опубликованное 15 июня 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

27. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 24 мамырдағы №140 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 29 қыркүйектегі №277 "Батыс Қазақстан облысының техникалық инспекция саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4821 тіркелген, 2017 жылы 30 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
28. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 24 мамырдағы №141 Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 11 тамыздағы № 209 "Батыс Қазақстан облысының тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4840 тіркелген, 2017 жылы 12 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
29. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 1 шілдедегі №191 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 24 тамыздағы №227 "Өсiмдiктердi қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердiң, биоагенттердiң (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4872 тіркелген, 2017 жылы 8 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
30. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 25 тамыздағы №221 "Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4899 тіркелген, 2017 жылы 29 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
31. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 31 қазандағы №273 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 5 қазандағы №285 "Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4955 тіркелген, 2017 жылы 30 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

27. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 24 мая 2017 года №140 "О внесении изменений в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 29 сентября 2015 года №277 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области технической инспекции Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4821, опубликованное 30 июня 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
28. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 24 мая 2017 года №141 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 11 августа 2015 года № 209 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование развития семеноводства Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4840, опубликованное 12 июля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
29. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 1 июля 2017 года №191 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 24 августа 2015 года №227 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4872, опубликованное 8 августа 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
30. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 25 августа 2017 года №221 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4899, опубликованное 29 сентября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
31. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 31 октября 2017 года №273 "О внесении изменения в постановление акимата Западно Казахстанской области от 5 октября 2015 года №285 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4955, опубликованное 30 ноября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

32. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 14 қарашадағы №281 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 21 шілдедегі №180 "Батыс Қазақстан облысының мал шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4978 тіркелген, 2017 жылы 21 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
33. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 14 қарашадағы №282 Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 11 тамыздағы № 209 "Батыс Қазақстан облысының тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4979 тіркелген, 2017 жылы 21 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
34. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 5 желтоқсандағы №309 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 8 қыркүйектегі №252 "Батыс Қазақстан облысы бойынша тұқым шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4998 тіркелген, 2017 жылы 29 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
35. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 5 желтоқсандағы №307 "Өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете өңдеп өнім өндіруі үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5013 тіркелген, 2018 жылы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
36. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 15 наурыздағы №57 "Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5110 тіркелген, 2018 жылы 13 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

32. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 14 ноября 2017 года №281 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 21 июля 2015 года №180 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области животноводства Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4978, опубликованное 21 декабря 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
33. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 14 ноября 2017 года №282 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 11 августа 2015 года № 209 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование развития семеноводства Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4979, опубликованное 21 декабря 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
34. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 5 декабря 2017 года №309 "О внесении изменений в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 8 сентября 2015 года №252 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области семеноводства по Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4998, опубликованное 29 декабря 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
35. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 5 декабря 2017 года № 307 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5013, опубликованное 8 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
36. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 15 марта 2018 года №57 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5110, опубликованное 13 апреля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

37. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 15 наурыздағы №56 "Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5111 тіркелген, 2019 жылы 13 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
38. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 9 шілдедегі №162 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 5 қазандағы №285 "Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5307 тіркелген, 2019 жылы 13 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
39. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 10 тамыздағы №194 "Батыс Қазақстан облысының "Акваөсіру (балық өсіру) өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5330 тіркелген, 2018 жылы 14 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
40. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 5 қазандағы №237 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 14 қыркүйектегі №266 "Басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық–материалдық құндылықтардың құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5358 тіркелген, 2018 жылы 31 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
41. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 5 қазандағы №238 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 1 наурыздағы №61 "Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5379 тіркелген, 2018 жылы 13 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

37. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 15 марта 2018 года №56 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5111, опубликованное 13 апреля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
38. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 9 июля 2018 года №162 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 5 октября 2015 года № 285 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5307, опубликованное 13 августа 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
39. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 10 августа 2018 года №194 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства)" Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5330, опубликованное 14 сентября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
40. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 5 октября 2018 года №237 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 14 сентября 2015 года №266 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5358, опубликованное 31 октября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
41. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 5 октября 2018 года №238 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 1 марта 2016 года №61 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5379, опубликованное 13 ноября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

42. "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 15 ақпандағы №39 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 5 қазандағы №285 "Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5539 тіркелген, 2019 жылы 22 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
43. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 15 ақпандағы №40 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 25 тамыздағы №221 "Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5540 тіркелген, 2019 жылы 22 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
44. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 5 наурыздағы №54 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 24 тамыздағы №227 "Өсiмдiктердi қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердiң, биоагенттердiң (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын субсидиялау" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5558 тіркелген, 2019 жылы 14 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
45. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 12 сәуірдегі №86 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 9 қарашадағы №331 "Пестицидтердi (улы химикаттарды) өндiру (формуляциялау), пестицидтердi (улы химикаттарды) өткiзу, пестицидтердi (улы химикаттарды) аэрозольдiк және фумигациялық тәсiлдермен қолдануға байланысты қызметті жүзеге асыруға лицензия беру" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5629 тіркелген, 2019 жылы 26 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
46. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 29 сәуірдегі №102 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 1 наурыздағы №59 "Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5646 тіркелген, 2019 жылы 14 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

42. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 15 февраля 2019 года №39 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 5 октября 2015 года №285 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5539, опубликованное 22 февраля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
43. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 15 февраля 2019 года №40 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 25 августа 2017 года №221 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5540, опубликованное 22 февраля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
44. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 5 марта 2019 года №54 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 24 августа 2015 года № 227 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5558, опубликованное 14 марта 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
45. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 12 апреля 2019 года №86 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 9 ноября 2015 года №331 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача лицензии на осуществление деятельности на производство (формуляции) пестицидов (ядохимикатов), реализацию пестицидов (ядохимикатов), применение пестицидов (ядохимикатов) аэрозольным и фумигационным способами" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5629, опубликованное 26 апреля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
46. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 29 апреля 2019 года №102 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 1 марта 2016 года №59 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5646, опубликованное 14 мая 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

47. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 29 сәуірдегі №100 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 15 наурыздағы №57 "Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5647 тіркелген, 2019 жылы 14 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
48. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 29 сәуірдегі №101 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 16 ақпандағы №40 "Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығы сомасын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5648 тіркелген, 2019 жылы 14 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
49. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 29 сәуірдегі №104 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 11 тамыздағы №209 "Батыс Қазақстан облысының тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5650 тіркелген, 2019 жылы 14 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
50. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 16 мамырдағы №117 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 1 наурыздағы №61 "Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5670 тіркелген, 2019 жылы 31 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
51. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 16 мамырдағы №118 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 15 наурыздағы №56 "Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5674 тіркелген, 2019 жылы 31 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

47. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 29 апреля 2019 года №100 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 15 марта 2018 года №57 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5647, опубликованное 14 мая 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
48. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 29 апреля 2019 года №101 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 16 февраля 2016 года №40 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5648, опубликованное 14 мая 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
49. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 29 апреля 2019 года №104 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 11 августа 2015 года №209 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование развития семеноводства Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5650, опубликованное 14 мая 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
50. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 16 мая 2019 года №117 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 1 марта 2016 года №61 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5670, опубликованное 31 мая 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
51. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 16 мая 2019 года №118 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 15 марта 2018 года №56 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5674, опубликованное 31 мая 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

52. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 28 маусымдағы №154 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 14 қыркүйектегі №266 "Басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5744 тіркелген, 2019 жылы 13 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
53. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 23 қыркүйектегі №234 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 21 шілдедегі №180 "Батыс Қазақстан облысының мал шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5795 тіркелген, 2019 жылы 27 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
54. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 23 қыркүйектегі №236 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 10 тамыздағы №194 "Батыс Қазақстан облысының "Акваөсіру (балық өсіру) өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5796 тіркелген, 2019 жылы 27 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
55. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 23 қыркүйектегі №237 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 16 ақпандағы №39 "Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарды аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5798 тіркелген, 2019 жылы 27 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
56. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 29 қазандағы №279 "Микроқаржы ұйымдарының операциялық шығыстарын субсидиялау" және "Микрокредиттерге кепілдік беру бойынша комиссия" мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5848 тіркелген, 2019 жылы 31 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

52. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 28 июня 2019 года №154 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 14 сентября 2015 года №266 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5744, опубликованное 13 июля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
53. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 23 сентября 2019 года №234 "О внесении изменений в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 21 июля 2015 года №180 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области животноводства Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5795, опубликованное 27 сентября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
54. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 23 сентября 2019 года №236 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 10 августа 2018 года №194 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства)" Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5796, опубликованное 27 сентября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
55. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 23 сентября 2019 года № 237 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 16 февраля 2016 года №39 "Об утверждении регламента государственной услуги "Аккредитация заготовительных организаций в сфере агропромышленного комплекса" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5798, опубликованное 27 сентября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
56. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 29 октября 2019 года №279 "Об утверждении регламентов государственных услуг "Субсидирование операционных расходов микрофинансовых организаций" и "Комиссия по гарантированию микрокредитов" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5848, опубликованное 31 октября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

57. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 7 қарашадағы №294 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 8 қыркүйектегі №252 "Батыс Қазақстан облысы бойынша тұқым шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5859 тіркелген, 2019 жылы 20 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
58. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 19 қарашадағы №299 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 5 желтоқсандағы №307 "Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауыл шаруашылығы өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім өндіру үшін оны сатып алуға арналған шығындарын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5862 тіркелген, 2019 жылы 28 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
59. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 19 қарашадағы №298 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 29 қыркүйектегі №277 "Батыс Қазақстан облысының техникалық инспекция саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5863 тіркелген, 2019 жылы 27 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

57. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 7 ноября 2019 года №294 "О внесении изменений в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 8 сентября 2015 года №252 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области семеноводства по Западно-Казахстанской области". (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5859, опубликованное 20 ноября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
58. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 19 ноября 2019 года №299 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 5 декабря 2017 года №307 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5862, опубликованное 28 ноября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
59. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 19 ноября 2019 года №298 "О внесении изменений в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 29 сентября 2015 года №277 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области технической инспекции Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5863, опубликованное 27 ноября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).