Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 1 маусымдағы № 120 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 3 маусымда № 6261 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңын басшылыққа ала отырып, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылсын деп танылсын.
2. "Батыс Қазақстан облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі (А.М.Тржанова) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы әкімінің орынбасары С.Р.Егізбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Батыс Қазақстан облысының әкімі Г. Искалиев
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің
2020 жылғы 1 маусымдағы № 120
қаулысына қосымша
1. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 маусымдағы №148 "Батыс Қазақстан облысы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту саласында жергілікті атқарушы органдармен көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3963 тіркелген, 2015 жылы 13 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 7 шілдедегі №168 "Балаларға қосымша білім беру бойынша қосымша білім беру ұйымдарына құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3967 тіркелген, 2015 жылы 17 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
3. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 16 шілдедегі №173 "Батыс Қазақстан облысының жергілікті атқарушы органдарымен арнайы білім беру саласындағы көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3971 тіркелген, 2015 жылы 18 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
4. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 7 шілдедегі №169 "Батыс Қазақстан облысы бойынша орта білім беру саласында жергілікті атқарушы органдармен көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3974 тіркелген, 2015 жылы 24 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Западно-Казахстанской области
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 1 июня 2020 года № 120. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 3 июня 2020 года № 6261
Руководствуясь Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Западно-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление образования Западно-Казахстанской области" (Тржанова А.М.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Западно-Казахстанской области Егизбаева С.Р.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Западно-Казахстанской области Г. Искалиев
Приложение
к постановлению акимата
Западно-Казахстанской области
от 1 июня 2020 года № 120
1. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 23 июня 2015 года № 148 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых местными исполнительными органами в сфере дошкольного воспитания и обучения по Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3963, опубликованное 13 августа 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 7 июля 2015 года № 168 "Об утверждении регламента государственной услуги "Прием документов и зачисление в организации дополнительного образования для детей по предоставлению им дополнительного образования" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3967, опубликованное 17 августа 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 16 июля 2015 года № 173 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых местными исполнительными органами Западно-Казахстанской области в сфере специального образования" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3971, опубликованное 18 августа 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
4. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 7 июля 2015 года № 169 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых местными исполнительными органами в сфере среднего образования по Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3974, опубликованное 24 августа 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").

5. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 16 шілдедегі №172 "Мемлекеттік орта білім беру мекемелерінің басшылары лауазымдарына орналасу конкурсына қатысу үшін құжаттарды қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3991 тіркелген, 2015 жылы 7 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
6. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 21 шілдедегі №188 "Батыс Қазақстан облысы бойынша техникалық және кәсіптік білім беру саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4013 тіркелген, 2015 жылы 21 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
7. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 19 қаңтардағы №12 "Батыс Қазақстан облысы бойынша техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4264 тіркелген, 2016 жылы 9 наурызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
8. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 26 қаңтардағы №18 "Батыс Қазақстан облысы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту, бастауыш, негізгі орта, жалпы орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлері мен оларға теңестірілген тұлғаларға біліктілік санаттарын беру (растау) үшін оларды аттестаттаудан өткізуге құжаттарды қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4274 тіркелген, 2016 жылы 14 наурызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
9. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 1 наурыздағы №54 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 7 шілдедегі № 169 "Батыс Қазақстан облысы бойынша орта білім беру саласында жергілікті атқарушы органдармен көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4314 тіркелген, 2016 жылы 11 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
10. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 1 наурыздағы №55 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 маусымдағы № 148 "Батыс Қазақстан облысы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту саласында жергілікті атқарушы органдармен көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4315 тіркелген, 2016 жылы 8 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

5. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 16 июля 2015 года № 172 "Об утверждении регламента государственной услуги "Прием документов для участия в конкурсе на замещение руководителей государственных учреждений среднего образования" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3991, опубликованное 7 сентября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
6. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 21 июля 2015 года № 188 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере технического и профессионального образования по Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4013, опубликованное 21 сентября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
7. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 19 января 2016 года № 12 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере технического и профессионального, послесреднего образования по Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4264, опубликованное 9 марта 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
8. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 26 января 2016 года № 18 "Об утверждении регламента государственной услуги "Прием документов для прохождения аттестации на присвоение (подтверждение) квалификационных категорий педагогическим работникам и приравненным к ним лицам организаций образования, реализующих программы дошкольного воспитания и обучения, начального, основного среднего, общего среднего, технического и профессионального, послесреднего образования по Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4274, опубликованное 14 марта 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
9. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 1 марта 2016 года № 54 "О внесении изменений в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 7 июля 2015 года № 169 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых местными исполнительными органами в сфере среднего образования по Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4314, опубликованное 11 апреля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
10. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 1 марта 2016 года № 55 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 23 июня 2015 года № 148 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых местными исполнительными органами в сфере дошкольного воспитания и обучения по Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4315, опубликованное 8 апреля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").

11. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 1 наурыздағы №53 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 21 шілдедегі № 188 "Батыс Қазақстан облысы бойынша техникалық және кәсіптік білім беру саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4320 тіркелген, 2016 жылы 13 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
12. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 25 тамыздағы №226 "Кемтар балаларға арнаулы түзеу ұйымдары мен басқа да ұйымдарға медициналық, арнаулы бiлiм және арнаулы әлеуметтiк қызметтердi алуы үшiн жолдама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4896 тіркелген, 2017 жылы 25 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
13. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 5 желтоқсандағы №310 "Техникалық, кәсіптік және орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру бойынша конкурсқа құжаттарды қабылдау мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4990 тіркелген, 2017 жылы 28 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
14. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 5 желтоқсандағы №311 "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі және жоғары білім беру ұйымдарындағы тәрбиеленушілер мен білім алушылардың жекелеген санаттағы азаматтарына, сондай-ақ, қорғаншылық (қамқоршылықтағы) пен патронаттағы тұлғаларына тегін тамақтандыруды ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4991 тіркелген, 2017 жылы 28 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
15. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 29 желтоқсандағы №338 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 маусымдағы № 148 "Батыс Қазақстан облысы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту саласында жергілікті атқарушы органдармен көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5049 тіркелген, 2018 жылы 31 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

11. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 1 марта 2016 года № 53 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 21 июля 2015 года № 188 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере технического и профессионального образования по Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4320, опубликованное 13 апреля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
12. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 25 августа 2017 года № 226 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача направления детям с ограниченными возможностями в специальные коррекционные и другие организации для получения медицинских, специальных образовательных и специальных социальных услуг" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4896, опубликованное 25 сентября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
13. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 5 декабря 2017 года № 310 "Об утверждении регламента государственной услуги "Прием документов на конкурс по размещению государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим, профессиональным и послесредним образованием" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4990, опубликованное 28 декабря 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
14. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 5 декабря 2017 года № 311 "Об утверждении регламента государственной услуги "Предоставление бесплатного питания отдельным категориям граждан, а также лицам, находящимся под опекой (попечительством) и патронатом, обучающимся и воспитанникам организаций технического и профессионального, послесреднего и высшего образования" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4991, опубликованное 28 декабря 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
15. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 29 декабря 2017 года № 338 "О внесении изменений в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 23 июня 2015 года № 148 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых местными исполнительными органами в сфере дошкольного воспитания и обучения по Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5049, опубликованное 31 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

16. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 28 мамырдағы №133 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 7 шілдедегі № 169 "Батыс Қазақстан облысы бойынша орта білім беру саласында жергілікті атқарушы органдармен көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5252 тіркелген, 2018 жылы 28 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
17. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 28 мамырдағы №134 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 26 қаңтардағы № 18 "Батыс Қазақстан облысы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту, бастауыш, негізгі орта, жалпы орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлері мен оларға теңестірілген тұлғаларға біліктілік санаттарын беру (растау) үшін оларды аттестаттаудан өткізуге құжаттарды қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5255 тіркелген, 2018 жылы 29 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
18. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 28 мамырдағы №135 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 16 шілдедегі № 172 "Батыс Қазақстан облысы бойынша "Үздік педагог" атағын беру және мемлекеттік орта білім беру мекемелерінің басшылары лауазымдарына орналасу конкурстарына қатысу үшін құжаттарды қабылдау бойынша мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5256 тіркелген, 2018 жылы 29 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
19. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 13 шілдедегі №163 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 5 желтоқсандағы № 311 "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі және жоғары білім беру ұйымдарындағы тәрбиеленушілер мен білім алушылардың жекелеген санаттағы азаматтарына, сондай-ақ, қорғаншылық (қамқоршылықтағы) пен патронаттағы тұлғаларына тегін тамақтандыруды ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5308 тіркелген, 2018 жылы 13 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

16. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 28 мая 2018 года №133 "О внесении изменений в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 7 июля 2015 года № 169 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых местными исполнительными органами в сфере среднего образования по Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5252, опубликованное 28 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
17. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 28 мая 2018 года № 134 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 26 января 2016 года № 18 "Об утверждении регламента государственной услуги "Прием документов для прохождения аттестации на присвоение (подтверждение) квалификационных категорий педагогическим работникам и приравненным к ним лицам организаций образования, реализующих программы дошкольного воспитания и обучения, начального, основного среднего, общего среднего, технического и профессионального, послесреднего образования по Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5255, опубликованное 29 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
18. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 28 мая 2018 года № 135 "О внесении изменений в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 16 июля 2015 года № 172 "Об утверждении регламентов государственных услуг по приему документов для участия в конкурсах на присуждение звания "Лучший педагог" и на замещение руководителей государственных учреждений среднего образования по Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5256, опубликованное 29 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
19. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 13 июля 2018 года № 163 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 5 декабря 2017 года № 311 "Об утверждении регламента государственной услуги "Предоставление бесплатного питания отдельным категориям граждан, а также лицам, находящимся под опекой (попечительством) и патронатом, обучающимся и воспитанникам организаций технического и профессионального, послесреднего и высшего образования" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5308, опубликованное 13 августа 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

20. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 13 шілдедегі №164 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 5 желтоқсандағы № 310 "Техникалық, кәсіптік және орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру бойынша конкурсқа құжаттарды қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5309 тіркелген, 2018 жылы 13 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
21. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 29 наурыздағы №62 "Батыс Қазақстан облысының жергілікті атқарушы органдарымен отбасы және балалар саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5599 тіркелген, 2019 жылы 17 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
22. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 19 маусымдағы № 141 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 7 шілдедегі № 168 "Батыс Қазақстан облысы бойынша балаларға қосымша білім беру және "Орта білім беретін үздік ұйым" грантын тағайындау конкурсын өткізу саласында жергілікті атқарушы органдармен көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5725 тіркелген, 2019 жылы 27 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған).
23. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 28 маусымдағы №156 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 29 наурыздағы №62 "Батыс Қазақстан облысының жергілікті атқарушы органдарымен отбасы және балалар саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5741 тіркелген, 2019 жылы 15 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
24. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 23 қыркүйектегі №238 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 16 шілдедегі №172 "Батыс Қазақстан облысы бойынша "Үздік педагог" атағын беру және мемлекеттік орта білім беру мекемелерінің басшылары лауазымдарына орналасу конкурстарына қатысу үшін құжаттарды қабылдау бойынша мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5799 тіркелген, 2019 жылы 27 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

20. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 13 июля 2018 года № 164 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 5 декабря 2017 года № 310 "Об утверждении регламента государственной услуги "Прием документов на конкурс по размещению государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим, профессиональным и послесредним образованием" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5309, опубликованное 13 августа 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
21. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 29 марта 2019 года № 62 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых местными исполнительными органами Западно-Казахстанской области в сфере семьи и детей" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5599, опубликованное 17 апреля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
22. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 19 июня 2019 года № 141 "О внесении изменений в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 7 июля 2015 года № 168 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых местными исполнительными органами в сфере предоставления дополнительного образования для детей и проведения конкурса на присуждения гранта "Лучшая организация среднего образования" по Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5725, опубликованное 27 июня 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
23. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 28 июня 2019 года № 156 "О внесении изменений в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 29 марта 2019 года № 62 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых местными исполнительными органами Западно-Казахстанской области в сфере семьи и детей" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5741, опубликованное 15 июля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
24. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 23 сентября 2019 года № 238 "О внесении изменений в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 16 июля 2015 года № 172 "Об утверждении регламентов государственных услуг по приему документов для участия в конкурсах на присуждение звания "Лучший педагог" и на замещение руководителей государственных учреждений среднего образования Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5799, опубликованное 27 сентября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).