Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 1 наурыздағы № 62 "Ашық деректер интернет-порталында орналастырылатын ашық деректер тізбесін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 19 қазандағы № 236 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 21 қазанда № 6435 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2021 жылғы 29 сәуірдегі № 81 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 29.04.2021 № 81 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын және Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 24 қарашадағы "Ақпараттандыру туралы" Заңын басшылыққа алып, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 1 наурыздағы № 62 "Ашық деректер интернет-порталында орналастырылатын ашық деректер тізбесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4337 тіркелген, 2016 жылы 3 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген ашық деректер интернет-порталында орналастырылатын ашық деректер тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Батыс Қазақстан облысының ақпараттандыру, мемлекеттік көрсетілетін қызметтер және архивтер басқармасы" мемлекеттік мекемесі (С.Р.Нұртазаев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы әкімі аппаратының басшысы Б.Ә.Батаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Батыс Қазақстан облысының әкімі Г. Искалиев
"Келісілді"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігінің
Статистика комитеті
Батыс Қазақстан облысының
Статистика департаментінің басшысы
______________________Б.Әлімбаева
2019 жылғы "9" тамыз
"Келісілді"
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігі
Батыс Қазақстан облысы
Полиция департаментінің басшысы
______________________М.Аблазимов
2019 жылғы "15" тамыз
"Келісілді"
Қазақстан Республикасы
Цифрлық даму, инновациялар және
аэроғарыш өнеркәсібі вице – министрі
______________________А.Оспанов

О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 1 марта 2016 года № 62 "Об утверждении перечня открытых данных, размещаемых на интернет-портале открытых данных"
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 19 октября 2020 года № 236. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 21 октября 2020 года № 6435. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 29 апреля 2021 года № 81
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 29.04.2021 № 81 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
Руководствуясь Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 24 ноября 2015 года "Об информатизации" акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 1 марта 2016 года № 62 "Об утверждении перечня открытых данных, размещаемых на интернет-портале открытых данных" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4337, опубликованное 3 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующее изменение:
перечень открытых данных, размещаемых на интернет-портале открытых данных, утвержденный указанным постановлением изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление информатизации, государственных услуг и архивов Западно-Казахстанской области" (Нуртазаев С.Р.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Западно-Казахстанской области Батаева Б.А.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Западно-Казахстанской области Г. Искалиев
"Согласовано"
Руководитель Департамента Статистики
Западно-Казахстанской области
Комитета по статистике
Министерства Национальной экономики
Республики Казахстан
______________________Б.Алимбаева
"9" августа 2019 года
"Согласовано"
Руководитель Департамента полиции
Западно-Казахстанской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
______________________М.Аблазимов
"15" августа 2019 года
"Согласовано"
Вице–Министр цифрового развития,
инноваций и аэрокосмической
промышленности Республики Казахстан
______________________А.Оспанов

100
Батыс Қазақстан облысының үкіметтік емес ұйымдары
жыл сайын
20 қаңтарға дейін
Автоматтандырылған жұмыс орны
"Батыс Қазақстан облысының ішкі саясат басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Үкіметтік емес ұйымның атауы қазақ тілінде
Үкіметтік емес ұйымның атауы орыс тілінде
Құқықтық нысаны қазақ тілінде
Құқықтық нысаны орыс тілінде
Басшының тегі, аты, әкесінің аты
Бағыты қазақ тілінде
Бағыты орыс тілінде
Орналасқан мекенжайы қазақ тілінде
Орналасқан мекенжайы орыс тілінде
Геопозиция
Байланыс телефондары
Электрондық поштасының мекенжайы
Ресми сайт
Дін және тілдер
101
Батыс Қазақстан облысының тіркелген діни бірлестіктері және олардың филиалдары, діни құрылымдар
жыл сайын
20 қаңтарға дейін
Автоматтандырылған жұмыс орны
"Батыс Қазақстан облысының дін істері басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Атауы қазақ тілінде
Атауы орыс тілінде
Басшының тегі, аты, әкесінің аты
Аудан/қала атауы қазақ тілінде
Аудан/қала атауы орыс тілінде
Орналасқан мекенжайы қазақ тілінде
Орналасқан мекенжайы орыс тілінде
Геопозиция
Байланыс телефондары
Электрондық поштасының мекенжайы
Ресми сайт
102
Батыс Қазақстан облысының діни оқыту мекемелері
жыл сайын
20 қаңтарға дейін
Автоматтандырылған жұмыс орны
"Батыс Қазақстан облысының дін істері басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Атауы қазақ тілінде
Атауы орыс тілінде
Басшының тегі, аты, әкесінің аты
Көрсетілетін қызметтер түрлері қазақ тілінде
Көрсетілетін қызметтер түрлері орыс тілінде
Оқушылар саны
Аудан/қала атауы қазақ тілінде
Аудан/қала атауы орыс тілінде
Орналасқан мекенжайы қазақ тілінде
Орналасқан мекенжайы орыс тілінде
Геопозиция
Жұмыс тәртібі қазақ тілінде
Жұмыс тәртібі орыс тілінде
Байланыс телефондары
Электрондық поштасының мекенжайы
Ресми сайт
103
Батыс Қазақстан облысында тілдерді дамыту және насихаттау бойынша өткізілетін іс-шаралар
жыл сайын
20 қаңтарға дейін
Автоматтандырылған жұмыс орны
"Батыс Қазақстан облысының тілдерді дамыту басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Іс-шараның атауы қазақ тілінде
Іс-шараның атауы орыс тілінде
Өткізу күні
Өткізілетін орны қазақ тілінде
Өткізілетін орны орыс тілінде
Байланыс телефондары
Ауыл шаруашылығы
104
Батыс Қазақстан облысының агроөнеркәсіптік кешен нысандары (соның ішінде ет өңдеу кәсіпорындары)
ай сайын
Әрбір айдың 20-сына дейін
Автоматтандырылған жұмыс орны
"Батыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Атауы қазақ тілінде
Атауы орыс тілінде
Бизнес сәйкестендіру нөмірі
Басшының тегі, аты, әкесінің аты
Көрсетілетін қызметтер түрлері қазақ тілінде
Көрсетілетін қызметтер түрлері орыс тілінде
Аудан/қала атауы қазақ тілінде
Аудан/қала атауы орыс тілінде
Орналасқан мекенжайы қазақ тілінде
Орналасқан мекенжайы орыс тілінде
Геопозиция
Жұмыс тәртібі қазақ тілінде
Жұмыс тәртібі орыс тілінде
Байланыс телефондары
Электрондық поштасының мекенжайы

100
Неправительственные организации Западно-Казахстанской области
ежегодно
До 20 января
Автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление внутренней политики Западно-Казахстанской области"
Наименование неправительственной организации на казахском языке
Наименование неправительственной организации на русском языке
Юридическая форма на казахском языке
Юридическая форма на русском языке
Фамилия, имя, отчество руководителя
Направление на казахском языке
Направление на русском языке
Адрес месторасположения на казахском языке
Адрес месторасположения на русском языке
Геопозиция
Контактные телефоны
Адрес электронной почты
Официальный сайт
Религия и языки
101
Зарегистрированные религиозные объединения и их филиалы, культовые сооружения Западно-Казахстанской области
ежегодно
До 20 января
Автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление по делам религий Западно-Казахстанской области"
Наименование на казахском языке
Наименование на русском языке
Фамилия, имя, отчество руководителя
Наименование района/города на казахском языке
Наименование района/города на русском языке
Адрес месторасположения на казахском языке
Адрес месторасположения на русском языке
Геопозиция
Контактные телефоны
Адрес электронной почты
Официальный сайт
102
Духовные учебные заведения Западно-Казахстанской области
ежегодно
До 20 января
Автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление по делам религий Западно-Казахстанской области"
Наименование на казахском языке
Наименование на русском языке
Фамилия, имя, отчество руководителя
Виды оказываемых услуг на казахском языке
Виды оказываемых услуг на русском языке
Численность обучающихся
Наименование района/города на казахском языке
Наименование района/города на русском языке
Адрес месторасположения на казахском языке
Адрес месторасположения на русском языке
Геопозиция
Режим работы на казахском языке
Режим работы на русском языке
Контактные телефоны
Адрес электронной почты
Официальный сайт
103
Проводимые мероприятия по развитию и пропаганде языков Западно-Казахстанской области
ежегодно
До 20 января
Автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление по развитию языков Западно-Казахстанской области"
Наименование мероприятия на казахском языке
Наименование мероприятия на русском языке
Дата проведения
Место проведения на казахском языке
Место проведения на русском языке
Контактные телефоны
Сельское хозяйство
104
Объекты агропромышленного комплекса Западно-Казахстанской области (в том числе мясоперерабатывающие предприятия)
ежемесячно
До 20 числа каждого месяца
Автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление сельского хозяйства Западно-Казахстанской области"
Наименование на казахском языке
Наименование на русском языке
Бизнес идентификационный номер
Фамилия, имя, отчество руководителя
Виды оказываемых услуг на казахском языке
Виды оказываемых услуг на русском языке
Наименование района/города на казахском языке
Наименование района/города на русском языке
Адрес месторасположения на казахском языке
Адрес месторасположения на русском языке
Геопозиция
Режим работы на казахском языке
Режим работы на русском языке
Контактные телефоны
Адрес электронной почты

105
Батыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы өнімінің жалпы көлемі
ай сайын
Әрбір айдың 20-сына дейін
Автоматтандырылған жұмыс орны
"Батыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Кезеңі
Ауыл шаруашылығы өнімінің түрі қазақ тілінде
Ауыл шаруашылығы өнімінің түрі орыс тілінде
Өлшем бірлігі қазақ тілінде
Өлшем бірлігі орыс тілінде
Жалпы өнім көлемі
Өткен жылдың балама кезеңімен салыстырғандағы динамика
106
Батыс Қазақстан облысында өндірілген ет (тірі салмақта), сүт, жұмыртқа көлемі
ай сайын
Әрбір айдың 20-сына дейін
Автоматтандырылған жұмыс орны
"Батыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Кезеңі
Өнімнің атауы қазақ тілінде
Өнімнің атауы орыс тілінде
Өлшем бірлігі қазақ тілінде
Өлшем бірлігі орыс тілінде
Өндіріс көлемі
Өткен жылдың балама кезеңімен салыстырғандағы динамика
107
Батыс Қазақстан облысының мүйізді ірі қара бас саны
ай сайын
Әрбір айдың 20-сына дейін
Автоматтандырылған жұмыс орны
"Батыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Кезеңі
Атауы қазақ тілінде
Атауы орыс тілінде
Саны (мың дана)
Өткен жылдың балама кезеңімен салыстырғандағы динамика
108
Батыс Қазақстан облысының жеміс-көкөніс өнімдерін өндіру бойынша кәсіпорындары
ай сайын
Әрбір айдың 20-сына дейін
Автоматтандырылған жұмыс орны
"Батыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Атауы қазақ тілінде
Атауы орыс тілінде
Бизнес сәйкестендіру нөмірі
Басшының тегі, аты, әкесінің аты
Көрсетілетін қызметтер түрлері қазақ тілінде
Көрсетілетін қызметтер түрлері орыс тілінде
Аудан/қала атауы қазақ тілінде
Аудан/қала атауы орыс тілінде
Орналасқан мекенжайы қазақ тілінде
Орналасқан мекенжайы орыс тілінде
Геопозиция
Жұмыс тәртібі қазақ тілінде
Жұмыс тәртібі орыс тілінде
Байланыс телефондары
Электрондық поштасының мекенжайы
Қаржы
109
Батыс Қазақстан облысы бойынша жекешелендіру бойынша ақпарат
қажеттігіне қарай
Ақпаратты алған немесе әзірлеген күннен бастап үш жұмыс күнінен кешіктірмей
Автоматтандырылған жұмыс орны
"Батыс Қазақстан облысының қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Аудан/қала атауы қазақ тілінде
Аудан/қала атауы орыс тілінде
Сатылған нысандардың атаулары қазақ тілінде
Сатылған нысандардың атаулары орыс тілінде
Сатылған нысандардың саны және түрі қазақ тілінде
Сатылған нысандардың саны және түрі орыс тілінде
Сату әдісі қазақ тілінде
Сату әдісі орыс тілінде
Жалпы сомасы

105
Объем валовой продукции сельского хозяйства Западно-Казахстанской области
ежемесячно
До 20 числа каждого месяца
Автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление сельского хозяйства Западно-Казахстанской области"
Период
Вид продукции сельского хозяйства на казахском языке
Вид продукции сельского хозяйства на русском языке
Единица измерения на казахском языке
Единица измерения на русском языке
Объем валовой продукции
Динамика по сравнению с аналогичным периодом прошлого года
106
Объем произведенного мяса (в живом весе), молока, яиц Западно-Казахстанской области
ежемесячно
До 20 числа каждого месяца
Автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление сельского хозяйства Западно-Казахстанской области"
Период
Наименование продукции на казахском языке
Наименование продукции на русском языке
Единица измерения на казахском языке
Единица измерения на русском языке
Объем производства
Динамика по сравнению с аналогичным периодом прошлого года
107
Поголовье крупного рогатого скота Западно-Казахстанской области
ежемесячно
До 20 числа каждого месяца
Автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление сельского хозяйства Западно-Казахстанской области"
Период
Наименование на казахском языке
Наименование на русском языке
Численность (тысяч штук)
Динамика по сравнению с аналогичным периодом прошлого года
108
Предприятия по производству плодоовощной продукции Западно-Казахстанской области
ежемесячно
До 20 числа каждого месяца
Автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление сельского хозяйства Западно-Казахстанской области"
Наименование на казахском языке
Наименование на русском языке
Бизнес идентификационный номер
Фамилия, имя, отчество руководителя
Виды оказываемых услуг на казахском языке
Виды оказываемых услуг на русском языке
Наименование района/города на казахском языке
Наименование района/города на русском языке
Адрес месторасположения на казахском языке
Адрес месторасположения на русском языке
Геопозиция
Режим работы на казахском языке
Режим работы на русском языке
Контактные телефоны
Адрес электронной почты
Финансы
109
Информация по приватизации по Западно-Казахстанской области
по мере необходимости
Не позднее трех рабочих дней со дня получения или создания информации
Автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление финансов Западно-Казахстанской области"
Наименование района/города на казахском языке
Наименование района/города на русском языке
Наименования реализованных объектов на казахском языке
Наименования реализованных объектов на русском языке
Количество и тип реализованных объектов на казахском языке
Количество и тип реализованных объектов на русском языке
Способ реализации на казахском языке
Способ реализации на русском языке
Общая сумма

110
Батыс Қазақстан облысы бойынша мемлекеттік мүлікті мүліктік жалға және сенімгерлік басқаруға тапсыру туралы ақпарат
қажеттігіне қарай
Ақпаратты алған немесе әзірлеген күннен бастап үш жұмыс күнінен кешіктірмей
Автоматтандырылған жұмыс орны
"Батыс Қазақстан облысының қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Аудан/қала атауы қазақ тілінде
Аудан/қала атауы орыс тілінде
Шарттардың саны
Ауданы (шаршы метр)
Жоспарланатын түсімдер (мың теңге)
Нақты түсімдер (мың теңге)
Орындалу %
111
Батыс Қазақстан облысының коммуналдық меншік нысандарын сенімгерлік басқаруға және жалға беру тендерлері туралы деректер
қажеттігіне қарай
Ақпаратты алған немесе әзірлеген күннен бастап үш жұмыс күнінен кешіктірмей
Автоматтандырылған жұмыс орны
"Батыс Қазақстан облысының қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Аудан/қала атауы қазақ тілінде
Аудан/қала атауы орыс тілінде
Нысанның атауы қазақ тілінде
Нысанның атауы орыс тілінде
Орналасқан мекенжайы қазақ тілінде
Орналасқан мекенжайы орыс тілінде
Геопозиция
Өтініш білдірушілер саны
Нарықтық құны, теңге
Теңгерімдік құны, теңге
Сауда-саттықты өткізу орны, күні және уақыты
Сенімгерлік басқаруға тапсыру мерзімі (әрқайсысы бойынша нақты)
Құрылыс
112
Батыс Қазақстан облысының әлеуметтік мақсаттағы нысандар құрылысы
жыл сайын
20 қаңтарға дейін
Автоматтандырылған жұмыс орны
"Батыс Қазақстан облысының құрылыс басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Нысанның атауы қазақ тілінде
Нысанның атауы орыс тілінде
Құрылыс ауданы
Аудан/қала атауы қазақ тілінде
Аудан/қала атауы орыс тілінде
Орналасқан мекенжайы қазақ тілінде
Орналасқан мекенжайы орыс тілінде
Геопозиция
Құрылыстың басталуы
Пайдалануға берудің жоспарланатын күні
Тапсырыс беруші қазақ тілінде
Тапсырыс беруші орыс тілінде
Құрылыс компаниясы (мердігер ұйымы) қазақ тілінде
Құрылыс компаниясы (мердігер ұйымы) орыс тілінде
Байланыс телефондары
Электрондық поштасының мекенжайы
113
Батыс Қазақстан облысы бойынша тұрғын үйлердің құрылысы
жыл сайын
20 қаңтарға дейін
Автоматтандырылған жұмыс орны
"Батыс Қазақстан облысының құрылыс басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Нысанның атауы қазақ тілінде
Нысанның атауы орыс тілінде
Құрылыс ауданы
Қабаттылық саны
Пәтерлер саны
Аудан/қала атауы қазақ тілінде
Аудан/қала атауы орыс тілінде
Орналасқан мекенжайы қазақ тілінде
Орналасқан мекенжайы орыс тілінде
Геопозиция
Құрылыстың басталуы
Пайдалануға берудің
жоспарланатын күні
Тапсырыс беруші қазақ тілінде
Тапсырыс беруші орыс тілінде
Құрылыс компаниясы (мердігер ұйымы) қазақ тілінде
Құрылыс компаниясы (мердігер ұйымы) орыс тілінде
Байланыс телефондары
Электрондық поштасының мекенжайы

110
Информация по передаче государственного имущества в имущественный найм и доверительное управление по Западно-Казахстанской области
по мере необходимости
Не позднее трех рабочих дней со дня получения или создания информации
Автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление финансов Западно-Казахстанской области"
Наименование района/города на казахском языке
Наименование района/города на русском языке
Количество договоров
Площадь (квадратный метр)
Планируемые поступления (тысяч тенге)
Фактические поступления (тысяч тенге) % исполнения
111
Данные о тендерах на доверительное управление и аренду объектов коммунальной собственности Западно-Казахстанской области
по мере необходимости
Не позднее трех рабочих дней со дня получения или создания информации
Автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление финансов Западно-Казахстанской области"
Наименование района/города на казахском языке
Наименование района/города на русском языке
Наименование объекта на казахском языке
Наименование объекта на русском языке
Адрес месторасположения на казахском языке
Адрес месторасположения на русском языке
Геопозиция
Количество заявителей
Рыночная стоимость, тенге
Балансовая стоимость, тенге
Дата, время и место проведения торгов
Срок передачи на доверительное управление (детализация по каждому)
Строительство
112
Строительство объектов социального назначения по Западно-Казахстанской области
ежегодно
До 20 января
Автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление строительства Западно-Казахстанской области"
Наименование объекта на казахском языке
Наименование объекта на русском языке
Площадь строительства
Наименование района/города на казахском языке
Наименование района/города на русском языке
Адрес месторасположения на казахском языке
Адрес месторасположения на русском языке
Геопозиция
Начало строительства
Планируемая дата ввода в эксплуатацию
Заказчик на казахском языке
Заказчик на русском языке
Строительная компания (подрядная организация) на казахском языке
Строительная компания (подрядная организация) на русском языке
Контактные телефоны
Адрес электронной почты
113
Строительство жилых домов по Западно-Казахстанской области
ежегодно
До 20 января
Автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление строительства Западно-Казахстанской области"
Наименование объекта на казахском языке
Наименование объекта на русском языке
Площадь строительства
Количество этажей
Количество квартир
Наименование района/города на казахском языке
Наименование района/города на русском языке
Адрес месторасположения на казахском языке
Адрес месторасположения на русском языке
Геопозиция
Начало строительства
Планируемая дата ввода в эксплуатацию
Заказчик на казахском языке
Заказчик на русском языке
Строительная компания (подрядная организация) на казахском языке
Строительная компания (подрядная организация) на русском языке
Контактные телефоны
Адрес электронной почты

114
Батыс Қазақстан облысы бойынша инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысы
жыл сайын
20 қаңтарға дейін
Автоматтандырылған жұмыс орны
"Батыс Қазақстан облысының құрылыс басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Нысанның атауы қазақ тілінде
Нысанның атауы орыс тілінде
Құрылыс ауданы
Аудан/қала атауы қазақ тілінде
Аудан/қала атауы орыс тілінде
Орналасқан мекенжайы қазақ тілінде
Орналасқан мекенжайы орыс тілінде
Геопозиция
Құрылыстың басталуы
Пайдалануға берудің жоспарланатын күні
Тапсырыс беруші қазақ тілінде
Тапсырыс беруші орыс тілінде
Құрылыс компаниясы (мердігер ұйымы) қазақ тілінде
Құрылыс компаниясы (мердігер ұйымы) орыс тілінде
Байланыс телефондары
Электрондық поштасының мекенжайы
115
Батыс Қазақстан облысы бойынша тұрғын үйдің пайдалануға берілген шаршы метр көлемі
жыл сайын
20 қаңтарға дейін
Автоматтандырылған жұмыс орны
"Батыс Қазақстан облысының құрылыс басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Кезеңі
Коммерциялық тұрғын үй, мың шаршы метр
Жергілікті атқарушы органдардың кезекте тұрғандар үшін жалға берілетін тұрғын үй, мың шаршы метр
Жеке тұрғын үй құрылысы, мың шаршы метр
Пайдалануға берілген тұрғын үйлердің жалпы ауданы, мың шаршы метр
Барлық санаттар үшін тұрғын үй құрылыс жинақтары жүйесі арқылы несиелік тұрғын үй, мың шаршы метр
116
Батыс Қазақстан облысы бойынша саяжай учаскелерін жоспарлы бұзу бойынша мәліметтер
жарты жылда бір рет
20 қаңтарға дейін, 20 шілдеге дейін
Автоматтандырылған жұмыс орны
"Батыс Қазақстан облысының құрылыс басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Саяжай алқабының (бау-бақша шаруашылығының) атауы қазақ тілінде
Саяжай алқабының (бау-бақша шаруашылығының) атауы орыс тілінде
Бұзуға жататын аумақ
Геопозиция,
Бұзудың жоспарланған мерзімі
Индустриалдық-инновациялық даму
117
Батыс Қазақстан облысының өнеркәсібі бойынша статистикалық деректер (кен өндіру өнеркәсібінің және карьерлерді қазу көлемдері, өзге де металл емес минералдық өнімнің көлемі, жеңіл өнеркәсіп өнімінің көлемі, машина жасау өнімінің көлемі, металлургия өнеркәсібі өнімінің көлемі, дайын металл бұйымдарының көлемі)
ай сайын
Әрбір айдың 20-сына дейін
Автоматтандырылған жұмыс орны
"Батыс Қазақстан облысының кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы" мемлекеттік мекемесі "Батыс Қазақстан облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Статистикалық көрсеткіш қазақ тілінде
Статистикалық көрсеткіш орыс тілінде
Кезең
Өлшем бірлігі қазақ тілінде Өлшем бірлігі орыс тілінде
Көлемі
Өткен жылдың ұқсас кезеңімен салыстырғанда динамика

114
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры по Западно-Казахстанской области
ежегодно
До 20 января
Автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление строительства Западно-Казахстанской области"
Наименование объекта на казахском языке
Наименование объекта на русском языке
Площадь строительства
Наименование района/города на казахском языке
Наименование района/города на русском языке
Адрес месторасположения на казахском языке
Адрес месторасположения на русском языке
Геопозиция
Начало строительства
Планируемая дата ввода в эксплуатацию Заказчик на казахском языке
Заказчик на русском языке
Строительная компания (подрядная организация) на казахском языке
Строительная компания (подрядная организация) на русском языке
Контактные телефоны
Адрес электронной почты
115
Объем введенных квадратных метров жилья по Западно-Казахстанской области
ежегодно
До 20 января
Автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление строительства Западно-Казахстанской области"
Период
Коммерческое жилье, тысяч квадратных метров
Арендное жилье для очередников местного исполнительного органа, тысяч квадратных метров
Индивидуальное жилищное строительство, тысяч квадратных метров
Общая площадь введенных в эксплуатацию жилых домов, тысяч квадратных метров
Кредитное жилье через систему жилищно строительных сбережений для всех категорий, тысяч квадратных метров
116
Сведения по планируемому сносу дачных участков по Западно-Казахстанской области
раз в полугодие
До 20 января, до 20 июля
Автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление строительства Западно-Казахстанской области"
Наименование дачного массива (садоводства) на казахском языке
Наименование дачного массива (садоводства) на русском языке
Территория, подпадающая под снос
Геопозиция
Планируемый срок сноса
Индустриально-инновационное развитие
117
Статистические данные по промышленности Западно-Казахстанской области (объемы горнодобывающей промышленности и разработки карьеров, объем прочей неметаллической минеральной продукции, объем продукции легкой промышленности, объем продукции машиностроения, объем продукции металлургической промышленности, объем готовых металлических изделий)
ежемесячно
До 20 числа каждого месяца
Автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития Западно-Казахстанской области"Государственное учреждение "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства Западно-Казахстанской области"
Статистический показатель на казахском языке
Статистический показатель на русском языке
Период
Единица измерения на казахском языке
Единица измерения на русском языке
Объем
Динамика по сравнению с аналогичным периодом прошлого года

118
Батыс Қазақстан облысының өнеркәсіп нысандары
жыл сайын
20 қаңтарға дейін
Автоматтандырылған жұмыс орны
"Батыс Қазақстан облысының кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациалық даму басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Атауы қазақ тілінде
Атауы орыс тілінде
Бизнес сәйкестендіру нөмірі
Басшының тегі, аты, әкесінің аты
Қызметтің бағыты қазақ тілінде
Қызметтің бағыты орыс тілінде
Аудан/қала атауы қазақ тілінде
Аудан/қала атауы орыс тілінде
Орналасқан мекенжайы қазақ тілінде
Орналасқан мекенжайы орыс тілінде
Геопозиция
Жұмыс тәртібі қазақ тілінде
Жұмыс тәртібі орыс тілінде
Байланыс телефондары
Электрондық поштасының мекенжайы
Ресми сайт
119
Батыс Қазақстан облысында таралған пайдалы қазбаларды өндіру бойынша деректер
жыл сайын
20 шілдеге дейін
Автоматтандырылған жұмыс орны
"Батыс Қазақстан облысының жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Өндіру көлемі қазақ тілінде
Өндіру көлемі орыс тілінде
Есептік кезең
Ағымдағы есептік кезеңдегі өндіру көлемі
Алдыңғы есептік кезеңмен салыстыру
120
Батыс Қазақстан облысының кен орындары
жыл сайын
20 қаңтарға дейін
Автоматтандырылған жұмыс орны
"Батыс Қазақстан облысының жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Кен орнының атауы қазақ тілінде
Кен орнының атауы орыс тілінде
Кен орнының түрі қазақ тілінде
Кен орнының түрі орыс тілінде
Қызмет көрсететін ұйым
Кен орнының орналасуы
121
Батыс Қазақстан облысының барлық қалалары мен елді мекендерінің бас жоспарларының сызбалары және егжей-тегжейлі жоспарлау жобалары
жыл сайын
20 қаңтарға дейін
Автоматтандырылған жұмыс орны
"Батыс Қазақстан облысының құрылыс басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Атауы қазақ тілінде
Атауы орыс тілінде
Жоба түрі қазақ тілінде
Жоба түрі орыс тілінде
Бастапқы жылға халық саны (жыл / адам)
Есептік мерзімге халық саны (жыл / адам)
Жобаның тапсырыс берушісі қазақ тілінде
Жобаның тапсырыс берушісі орыс тілінде
Жобаны әзірлеуші қазақ тілінде
Жобаны әзірлеуші орыс тілінде
Бекітілген күні, кіммен бекітілді, шешімнің № қазақ тілінде
Бекітілген күні, кіммен бекітілді, шешімнің № орыс тілінде
Нақты жағдайы (жинақтылығы, AutoCAD, Coreldraw және тағы басқа бағдарламасында әзірленген (бар болса), әзірлеу/түзету сатысы) қазақ тілінде
Нақты жағдайы (жинақтылығы, AutoCAD, Coreldraw және тағы басқа бағдарламасында әзірленген (бар болса), әзірлеу/түзету сатысы) орыс тілінде

118
Объекты промышленности Западно-Казахстанской области
ежегодно
До 20 января
Автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития Западно-Казахстанской области"
Наименование на казахском языке
Наименование на русском языке
Бизнес идентификационный номер
Фамилия, имя, отчество руководителя
Направление деятельности на казахском языке
Направление деятельности на русском языке
Наименование района/города на казахском языке
Наименование района/города на русском языке
Адрес месторасположения на казахском языке
Адрес месторасположения на русском языке
Геопозиция
Режим работы на казахском языке
Режим работы на русском языке
Контактные телефоны
Адрес электронной почты
Официальный сайт
119
Данные по добыче общераспространенных полезных ископаемых в Западно-Казахстанской области
ежегодно
До 20 июля
Автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление земельных отношений Западно-Казахстанской области"
Объем добычи на казахском языке
Объем добычи на русском языке
Отчетный период
Объем добычи за текущий отчетный период
Сравнение с предыдущим отчетным периодом
120
Месторождения Западно-Казахстанской области
ежегодно
До 20 января
Автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление земельных отношений Западно-Казахстанской области"
Наименование месторождения на казахском языке
Наименование месторождения на русском языке
Вид месторождения на казахском языке
Вид месторождения на русском языке
Обслуживающая организация
Расположение месторождения
121
Cхемы генеральных планов всех городов и населенных пунктов и проекты детальных планировок Западно-Казахстанской области
ежегодно
До 20 января
Автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление строительства Западно-Казахстанской области"
Наименование на казахском языке
Наименование на русском языке
Тип проекта на казахском языке
Тип проекта на русском языке
Численность населения на исходный год (год/человек)
Численность населения на расчҰтный срок (год/человек)
Заказчик проекта на казахском языке
Заказчик проекта на русском языке
Разработчик проекта на казахском языке
Разработчик проекта на русском языке
Дата утверждения, кем, № решения на казахском языке
Дата утверждения, кем, № решения на русском языке
Фактическое состояние (комплектность, разработан в программе Auto CAD, Coreldraw и другие (при наличии), стадия разработки/корректировки) на казахском языке
Фактическое состояние (комплектность, разработан в программе Auto CAD, Coreldraw и другие (при наличии), стадия разработки/корректировки) на русском языке

122
Батыс Қазақстан облысының коммерциялық мақсаттар үшін сатылған жер учаскелері туралы
жыл сайын
20 қаңтарға дейін
Автоматтандырылған жұмыс орны
"Батыс Қазақстан облысының жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Аудан/қала атауы қазақ тілінде
Аудан/қала атауы орыс тілінде
Аукциондар саны
Учаскелер саны
Аукцион арқылы сатылған жер ауданы, гектар
Бағасы, мың теңге
Құқық түрі қазақ тілінде
Құқық түрі орыс тілінде
123
Батыс Қазақстан облысының аудандары мен облыстық маңызы бар қаласы бөлінісінде жер қорын жер санаттары бойынша бөлу
жыл сайын
20 қаңтарға дейін
Автоматтандырылған жұмыс орны
"Батыс Қазақстан облысының жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Ауданның/облыстық маңызы бар қаланың атауы қазақ тілінде
Ауданның/облыстық маңызы бар қаланың атауы орыс тілінде
Жер санатының атауы қазақ тілінде
Жер санатының атауы орыс тілінде
Әрбір санат бойынша жер көлемі Есептік кезең
Геопозиция

122
О реализованных для коммерческих целей земельных участках Западно-Казахстанской области
ежегодно
До 20 января
Автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление земельных отношений Западно-Казахстанской области"
Наименование района/города на казахском языке
Наименование района/города на русском языке
Количество аукционов
Количество участков
Площадь земли, проданной через аукцион, гектар
Цена, тысяч тенге
Вид права на казахском языке
Вид права на русском языке
123
Распределение земельного фонда по категориям земель в разрезе районов и города областного значения Западно-Казахстанской области
ежегодно
До 20 января
Автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление земельных отношений Западно-Казахстанской области"
Наименование района/города областного значения на казахском языке
Наименование района/города областного значения на русском языке
Наименование категории земель на казахском языке
Наименование категории земель на русском языке
Площадь земель в разрезе каждой категории
Отчетный период
Геопозиция