Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы №32-1 "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 6 қарашадағы № 39-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 қарашада № 6467 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 19 наурыздағы № 3-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 19.03.2021 № 3-10 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы №32-1 "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5896 тіркелген, 2019 жылы 20 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 192 874 637 мың теңге:
салықтық түсімдер – 42 095 431 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 398 555 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 21 272 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 150 359 379 мың теңге;
2) шығындар – 200 347 455 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 30 818 811 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 37 654 316 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6 835 505 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 500 000 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 500 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -38 791 629 мың теңге:
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 38 791 629 мың теңге:
қарыздар түсімі – 40 530 660 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 6 897 752 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 158 721 мың теңге.";
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. 2020 жылға арналған облыстық бюджетте облыстың жергiлiктi атқарушы органның мемлекеттік және үкіметтік бағдарламаларды іске асыру шеңберінде iшкi нарықта айналысқа жiберу үшiн шығаратын мемлекеттiк бағалы қағаздары шығарылымынан түсетін түсімдер 32 710 832 мың теңге сомасында, соның ішінде Жұмыспен қамту жол картасының шеңберіндегі шараларды қаржыландыру үшін 25 620 000 мың теңге, тұрғын үй құрылысын қаржыландыру үшін 7 090 832 мың теңге ескерілсін.";
6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 32-1 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 6 ноября 2020 года № 39-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 9 ноября 2020 года № 6467. Утратило силу решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 19 марта 2021 года № 3-10
Сноска. Утратило силу решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 19.03.2021 № 3-10 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 32-1 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5896, опубликованное 20 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 192 874 637 тысяч тенге:
налоговые поступления – 42 095 431 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 398 555 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 21 272 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 150 359 379 тысяч тенге;
2) затраты – 200 347 455 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 30 818 811 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 37 654 316 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 835 505 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 500 000 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 500 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -38 791 629 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 38 791 629 тысяч тенге:
поступление займов – 40 530 660 тысяч тенге;
погашение займов – 6 897 752 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 158 721 тысяча тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Учесть в областном бюджете на 2020 год поступления от выпуска государственных ценных бумаг, выпускаемых местным исполнительным органом области для обращения на внутреннем рынке в рамках реализации государственных и правительственных программ в сумме 32 710 832 тысячи тенге, в том числе для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости 25 620 000 тысяч тенге, для финансирования строительства жилья в сумме 7 090 832 тысячи тенге.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:

"6. Жергілікті бюджеттердің теңгерімділігін қамтамасыз ету үшін 2020 жылға кірістерді бөлу нормативі төмендегі ерекшеліктер кірістері бойынша белгіленсін:
1) төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттерге келесі пайыздарда есепке алынады:
Бөрлі – 15,5%; Орал қаласы – 72,5%; Ақжайық, Бөкей ордасы, Жаңақала, Жәнібек, Бәйтерек, Казталов, Қаратөбе, Сырым, Тасқала, Теректі және Шыңғырлау – 100%;
2) төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттерге келесі пайыздарда есепке алынады:
Бөрлі, Орал қаласы, Ақжайық, Бөкей ордасы, Жаңақала, Жәнібек, Бәйтерек, Казталов, Қаратөбе, Сырым, Тасқала, Теректі және Шыңғырлау – 100%;
3) төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттерге келесі пайыздарда есепке алынады:
Бөрлі –15,5%; Орал қаласы – 72,5%; Ақжайық, Бөкей ордасы, Жаңақала, Жәнібек, Бәйтерек, Казталов, Қаратөбе, Сырым, Тасқала, Теректі және Шыңғырлау – 100%;
4) әлеуметтік салық аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттерге келесі пайыздарда есепке алынады:
Бөрлі – 15%; Орал қаласы – 71,7%; Ақжайық, Бөкей ордасы, Жаңақала, Жәнібек, Бәйтерек, Казталов, Қаратөбе, Сырым, Тасқала, Теректі және Шыңғырлау – 100%.
5) Ірі кәсіпкерлік субъектілерінен және мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттерге келесі пайыздарда есепке алынады:
Орал қаласы, Ақжайық, Бөкей ордасы, Бөрлі, Жаңақала, Жәнібек, Бәйтерек, Казталов, Қаратөбе, Сырым, Тасқала, Теректі және Шыңғырлау – 100%.";
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. 2020 жылға арналған облыстық бюджетте аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттерге облыстық бюджет қаражат есебінен бөлінетін нысаналы даму трансферттері мен ағымдағы нысаналы трансферттер 11 256 486 мың теңге жалпы сомасында қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
5 501 298 мың теңге – ағымдағы нысаналы трансферттер;
5 755 188 мың теңге – нысаналы даму трансферттері.
Аталған сомаларды аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттерге бөлу Батыс Қазақстан облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.";
12-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"6. Установить на 2020 год норматив распределения доходов, для обеспечения сбалансированности местных бюджетов, по следующим спецификам доходов:
1) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты, зачисляется в районные (города областного значения) бюджеты, в следующих процентах:
Бурлинский – 15,5%; город Уральск – 72,5%; Акжаикский, Бокейординский, Жангалинский, Жанибекский, Бәйтерек, Казталовский, Каратобинский, Сырымский, Таскалинский, Теректинский и Чингирлауский – 100%;
2) индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты, зачисляется в районные (города областного значения) бюджеты, в следующих процентах:
Бурлинский, город Уральск, Акжаикский, Бокейординский, Жангалинский, Жанибекский, Бәйтерек, Казталовский, Каратобинский, Сырымский, Таскалинский, Теректинский и Чингирлауский – 100%;
3) индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты, зачисляется в районные (города областного значения) бюджеты, в следующих процентах:
Бурлинский – 15,5%; город Уральск – 72,5%; Акжаикский, Бокейординский, Жангалинский, Жанибекский, Бәйтерек, Казталовский, Каратобинский, Сырымский, Таскалинский, Теректинский и Чингирлауский – 100%;
4) социальный налог, зачисляется в районные (города областного значения) бюджеты, в следующих процентах:
Бурлинский – 15%; город Уральск – 71,7%; Акжаикский, Бокейординский, Жангалинский, Жанибекский, Бәйтерек, Казталовский, Каратобинский, Сырымский, Таскалинский, Теректинский и Чингирлауский – 100%.
5) корпоративный подоходный налог с юридических лиц, за исключением поступлений от субъектов крупного предпринимательства и организаций нефтяного сектора, зачисляется в районные (города областного значения) бюджеты, в следующих процентах:
город Уральск, Акжаикский, Бокейординский, Бурлинский, Жангалинский, Жанибекский, Бәйтерек, Казталовский, Каратобинский, Сырымский, Таскалинский, Теректинский и Чингирлауский – 100%.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Учесть, что в областном бюджете на 2020 год предусмотрены целевые трансферты на развитие и целевые текущие трансферты районным (города областного значения) бюджетам, выделяемые за счет средств областного бюджета в общей сумме 11 256 486 тысяч тенге, в том числе:
5 501 298 тысяч тенге – целевые текущие трансферты;
5 755 188 тысяч тенге – целевые трансферты на развитие.
Распределение указанных сумм районным (города областного значения) бюджетам осуществляется на основании Постановления акимата Западно-Казахстанской области.";
пункт 12 изложить в следующей редакции:

8 433 343
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
100 000
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
4 090 576
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
34 136
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
23 963
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
48 706
061
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
21 000
719
Облыстың ветеринария басқармасы
1 348 681
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
107 795
009
Ауру жануарларды санитариялық союды ұйымдастыру
82 972
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
35 454
011
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
15 325
012
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
19 630
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
18 838
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
1 006 857
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
2 555
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
59 255
3
Орман шаруашылығы
822 931
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
822 931
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
822 931
5
Қоршаған ортаны қорғау
670 603
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
669 218
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
69 230
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
512 513
022
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
26 410
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер

8 433 343
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
100 000
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
4 090 576
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
34 136
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
23 963
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
48 706
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
21 000
719
Управление ветеринарии области
1 348 681
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
107 795
009
Организация санитарного убоя больных животных
82 972
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
35 454
011
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
15 325
012
Проведения ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
19 630
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
18 838
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
1 006 857
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
2 555
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
59 255
3
Лесное хозяйство
822 931
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
822 931
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
822 931
5
Охрана окружающей среды
670 603
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
669 218
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
69 230
008
Мероприятия по охране окружающей среды
512 513
022
Развитие объектов охраны окружающей среды
26 410
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам

1 692 648
011
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
476 177
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
36 000
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
89 000
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 335 943
024
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1 335 943
9
Басқалар
3 613 366
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
441 457
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
441 457
257
Облыстың қаржы басқармасы
2 814 500
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резерві
2 814 500
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
17 409
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
17 409
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
105 548
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
105 548
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
234 452
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
234 452
14
Борышқа қызмет көрсету
188 627
1
Борышқа қызмет көрсету
188 627
257
Облыстың қаржы басқармасы
188 627
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
183 851
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
4 776
15
Трансферттер
56 203 560
1
Трансферттер
56 203 560
257
Облыстың қаржы басқармасы
56 203 560
007
Субвенциялар
47 914 192
011
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
78 751
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
3 673 749
026
Заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттен төмен тұрған бюджеттерге өтемақыға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

1 692 648
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
476 177
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
36 000
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
89 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 335 943
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
1 335 943
9
Прочие
3 613 366
253
Управление здравоохранения области
441 457
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
441 457
257
Управление финансов области
2 814 500
012
Резерв местного исполнительного органа области
2 814 500
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
17 409
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
17 409
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
105 548
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
105 548
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
234 452
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
234 452
14
Обслуживание долга
188 627
1
Обслуживание долга
188 627
257
Управление финансов области
188 627
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
183 851
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
4 776
15
Трансферты
56 203 560
1
Трансферты
56 203 560
257
Управление финансов области
56 203 560
007
Субвенции
47 914 192
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
78 751
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
3 673 749
026
Целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства

3 187 615
029
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қатер төндiретiн табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туындаған жағдайда, жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
255 000
049
Бюджет заңнамасымен қарастырылған жағдайларда жалпы сипаттағы трансферттерді қайтару
302 985
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
791 268
3) Таза бюджеттік кредиттеу
30 818 811
Бюджеттік кредиттер
37 654 316
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
17 607 502
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
17 607 502
262
Облыстың мәдениет басқармасы
452 417
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
452 417
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
8 350 714
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
8 350 714
271
Облыстың құрылыс басқармасы
6 018 671
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
6 018 671
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 668 833
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
2 668 833
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
116 867
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
116 867
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
13 420 101
1
Тұрғын үй шаруашылығы
13 420 101
271
Облыстың құрылыс басқармасы
12 226 986
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй жобалауға және салуға кредит беру
12 226 986
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 193 115
046
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
734 832
087
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне кондоминиум объектілерінің ортақ мүлкіне күрделі жөндеу жүргізуге кредит беру

3 187 615
029
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы в случаях возникновения чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, проведения мероприятий общереспубликанского либо международного значения
255 000
049
Возврат трансфертов общего характера в случаях, предусмотренных бюджетным законодательством
302 985
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
791 268
3) Чистое бюджетное кредитование
30 818 811
Бюджетные кредиты
37 654 316
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
17 607 502
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
17 607 502
262
Управление культуры области
452 417
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
452 417
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
8 350 714
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
8 350 714
271
Управление строительства области
6 018 671
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
6 018 671
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 668 833
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
2 668 833
285
Управление физической культуры и спорта области
116 867
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
116 867
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
13 420 101
1
Жилищное хозяйство
13 420 101
271
Управление строительства области
12 226 986
009
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов на проектирование и (или) строительство жилья
12 226 986
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 193 115
046
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
734 832
087
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов на проведение капитального ремонта общего имущества объектов кондоминиумов