Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 10 маусымдағы №4-4 "Батыс Қазақстан облысының азаматтарына емделу үшін елді мекен шегінен тысқары жерлерге бюджет қаражаты есебінен тегін жол жүруді ұсыну туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 9 желтоқсандағы № 40-6-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 желтоқсанда № 6529 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңын, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңын басшылыққа ала отырып, Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 10 маусымдағы № 4-4 "Батыс Қазақстан облысының азаматтарына емделу үшін елді мекен шегінен тысқары жерлерге бюджет қаражаты есебінен тегін жол жүруді ұсыну туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4472 тіркелген, 2016 жылы 16 шілдедегі Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Облыстық мәслихат аппаратының басшысы (Е.Калиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы М. Құлшар
Мәслихат хатшысы М. Құлшар

О признании утратившим силу решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 10 июня 2016 года №4-4 "О предоставлении бесплатного проезда гражданам Западно-Казахстанской области за пределы населенного пункта на лечение за счет бюджетных средств"
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2020 года № 40-6-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 10 декабря 2020 года № 6529
Руководствуясь Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 10 июня 2016 года № 4-4 "О предоставлении бесплатного проезда гражданам Западно-Казахстанской области за пределы населенного пункта на лечение за счет бюджетных средств" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4472, опубликованное 16 июля 2016 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Руководителю аппарата областного маслихата (Е.Калиев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Секретарь маслихата М. Құлшар
Секретарь маслихата М. Құлшар