Орал қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2020 жылғы 31 қаңтардағы № 40-10 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 5 ақпанда № 6018 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Орал қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Орал қалалық мәслихаты аппаратының басшысы (С.Давлетов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия торағасы В. Крылов
Орал қалалық мәслихатының хатшысы А. Аубекеров
Орал қалалық мәслихатының
2020 жылғы 31 қаңтардағы
№40-10 шешіміне
қосымша
1. Орал қалалық мәслихатының 2016 жылғы 20 сәуірдегі №3-5 "Орал қаласында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4355 тіркелген, 2016 жылғы 5 мамырда "Жайық үні – Жизнь города" газетінде жарияланған);
2. Орал қалалық мәслихатының 2016 жылғы 1 шілдедегі №5-12 "Орал қалалық мәслихатының 2016 жылғы 20 сәуірдегі №3-5 "Орал қаласында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4467 тіркелген, 2016 жылғы 14 шілдеде "Жайық үні-Жизнь города" газетінде жарияланған);
3.Орал қалалық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы №27-3 "2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5475 тіркелген, 2019 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
4. Орал қалалық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы №27-5 "2019-2021 жылдарға арналған кенттердің, ауылдық округтің бюджеттері туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5506 тіркелген, 2019 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
5. Орал қалалық мәслихатының 2019 жылғы 28 наурыздағы №30-2 "Орал қалалық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы №27-3 "2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5606 тіркелген, 2019 жылғы 9 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых решений Уральского городского маслихата
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 31 января 2020 года № 40-10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 5 февраля 2020 года № 6018
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Уральского городского маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Уральского городского маслихата (С.Давлетов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии В. Крылов
Секретарь Уральского городского маслихата А. Аубекеров
Приложение
к решению Уральского
городского маслихата
от 31 января 2020 года №40-10
1. Решение Уральского городского маслихата от 20 апреля 2016 года №3-5 "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в городе Уральск" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4355, опубликованное 4 мая 2016 года в газете "Пульс города");
2. Решение Уральского городского маслихата от 1 июля 2016 года №5-12 "О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 20 апреля 2016 года №3-5 "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в городе Уральск" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4467, опубликованное 13 июля 2016 года в газете "Пульс города");
3. Решение Уральского городского маслихата от 24 декабря 2018 года №27-3 "О городском бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5475, опубликованное 9 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
4. Решение Уральского городского маслихата от 28 декабря 2018 года №27-5 "О бюджете поселков, сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5506, опубликованное 16 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
5. Решение Уральского городского маслихата от 28 марта 2019 года №30-2 "О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 24 декабря 2018 года №27-3 "О городском бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5606, опубликованное 9 апреля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);

6. Орал қалалық мәслихатының 2019 жылғы 3 сәуірдегі №30-7 "Орал қалалық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 27-5 "2019-2021 жылдарға арналған кенттердің, ауылдық округтің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5610 тіркелген, 2019 жылғы 12 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
7. Орал қалалық мәслихатының 2019 жылғы 15 мамырдағы №31-3 "Орал қалалық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы №27-3 "2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5668 тіркелген, 2019 жылғы 22 мамырда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
8. Орал қалалық мәслихатының 2019 жылғы 13 маусымдағы №32-2 "Орал қалалық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы №27-3 "2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5721 тіркелген, 2019 жылғы 24 маусымда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
9. Орал қалалық мәслихатының 2019 жылғы 27 маусымдағы №32-3 "Орал қалалық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы №27-5 "2019-2021 жылдарға арналған кенттердің, ауылдық округтің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5737 тіркелген, 2019 жылғы 10 шілдеде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
10. Орал қалалық мәслихатының 2019 жылғы 2 тамыздағы №33-2 "Орал қалалық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы №27-3 "2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5761 тіркелген, 2019 жылғы 14 тамызда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
11. Орал қалалық мәслихатының 2019 жылғы 3 қазандағы №35-2 "Орал қалалық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы №27-3 "2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5814 тіркелген, 2019 жылғы 11 қазанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);

6. Решение Уральского городского маслихата от 3 апреля 2019 года №30-7 "О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 28 декабря 2018 года №27-5 "О бюджете поселков, сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5610, опубликованное 12 апреля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
7. Решение Уральского городского маслихата от 15 мая 2019 года №31-3 "О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 24 декабря 2018 года №27-3 "О городском бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5668, опубликованное 22 мая 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
8. Решение Уральского городского маслихата от 13 июня 2019 года №32-2 "О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 24 декабря 2018 года №27-3 "О городском бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5721, опубликованное 24 июня 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
9. Решение Уральского городского маслихата от 27 июня 2019 года №32-3 "О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 28 декабря 2018 года №27-5 "О бюджете поселков, сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5737, опубликованное 10 июля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
10. Решение Уральского городского маслихата от 2 августа 2019 года №33-2 "О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 24 декабря 2018 года №27-3 "О городском бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5761, опубликованное 14 августа 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
11. Решение Уральского городского маслихата от 3 октября 2019 года №35-2 "О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 24 декабря 2018 года №27-3 "О городском бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5814, опубликованное 11 октября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);

12. Орал қалалық мәслихатының 2019 жылғы 17 қазандағы №35-5 "Орал қалалық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы №27-5 "2019-2021 жылдарға арналған кенттердің, ауылдық округтің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5836 тіркелген, 2019 жылғы 23 қазанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
13. Орал қалалық мәслихатының 2019 жылғы 4 желтоқсандағы №38-2 "Орал қалалық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы №27-3 "2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5880 тіркелген, 2019 жылғы 11 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
14. Орал қалалық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы №38-4 "Орал қалалық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы №27-5 "2019-2021 жылдарға арналған кенттердің, ауылдық округтің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5898 тіркелген, 2019 жылғы 23 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

12. Решение Уральского городского маслихата от 17 октября 2019 года №35-5 "О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 28 декабря 2018 года №27-5 "О бюджете поселков, сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5836, опубликованное 23 октября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
13. Решение Уральского городского маслихата от 4 декабря 2019 года №38-2 "О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 24 декабря 2018 года №27-3 "О городском бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5880, опубликованное 11 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
14. Решение Уральского городского маслихата от 13 декабря 2019 года №38-4 "О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 28 декабря 2018 года №27-5 "О бюджете поселков, сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5898, опубликованное 23 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).