Ақжайық аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 40-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 2020 жылғы 19 мамырдағы № 47-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 21 мамырда № 6246 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 2021 жылғы 5 сәуірдегі № 3-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 05.04.2021 № 3-5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексін, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Ақжайық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақжайық аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 40-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5927 тіркелген, 2020 жылы 6 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 -қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 818 076 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 301 765 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 369 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 360 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11 508 582 мың теңге;
2) шығындар – 14 242 404 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 251 030 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 318 120 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 67 090 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 675 358 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 675 358 мың теңге;
қарыздар түсімі – 1 449 798 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 67 090 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 292 650 мың теңге;
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 31 декабря 2019 года № 40-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 19 мая 2020 года № 47-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 21 мая 2020 года № 6246. Утратило силу решением Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 5 апреля 2021 года № 3-5
Сноска. Утратило силу решением Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 05.04.2021 № 3-5 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Акжаикский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акжаикского районного маслихата от 31 декабря 2019 года № 40-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5927, опубликованное 6 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 818 076 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 301 765 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 369 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 360 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 508 582 тысячи тенге;
2) затраты – 14 242 404 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 251 030 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 318 120 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 67 090 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 675 358 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 675 358 тысяч тенге;
поступление займов – 1 449 798 тысяч тенге;
погашение займов – 67 090 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 292 650 тысяч тенге;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.