Ақжайық ауданы бойынша 2020 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 13 шілдедегі № 133 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 шілдеде № 6300 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңын басшылыққа алып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2020 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.
2. Ақжайық ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 4 сәуірдегі № 67 "2019 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ананың төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5609 тіркелген, 2019 жылғы 15 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Ақжайық ауданы әкімі аппаратының басшысы (Р.Рахметуллин) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2020 год по Акжаикскому району
Постановление акимата Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 13 июля 2020 года № 133. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 14 июля 2020 года № 6300
Руководствуясь Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Акжаикского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2020 год.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Акжаикского района от 4 апреля 2019 года № 67 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2019 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5609, опубликованное 15 апреля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Руководителю аппарата акима Акжаикского района (Р.Рахметуллин) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции.

4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т.Габдушевке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақжайық ауданының әкімі К. Айтмухамбетов
Ақжайық ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 13 шілдедегі № 133
қаулысымен бекітілген
2020 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны (адам)
Ай сайын 1тәрбиеленушіге мемлекеттік білім беру тапсырысы (теңге)
Бір айға бір тәрбиеленушіге ата-ана төлемақысының мөлшері (теңге)
3 жасқа дейін

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Т.Габдушева.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Акжаикского района К. Айтмухамбетов
Утвержден
постановлением акимата
Акжаиского района
от13 июля 2020 года № 133
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2020 год
Расположение дошкольной организации по территориальному расположению
Наименование дошкольных образовательных и воспитательных организаций
Численность воспитанников дошкольных образовательных и воспитательных организаций (человек)
Государственный образовательный заказ на 1 воспитанника в месяц (тенге)
Размер родительской платы на одного воспитанника в месяц (тенге)
До 3 лет

3 жастан 6 жасқа дейін
Бөбекжай (жергілікті бюджет)
Ақжайық ауданы, Чапаев ауылы
"Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Чапаев ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Ақ бота" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын
80
57909
6500
7000
Ақжайық ауданы, Чапаев ауылы
"Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Чапаев ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Бөбек" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын
140
49298
6500
7000
Ақжайық ауданы, Тайпақ ауылы
"Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Тайпақ ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Балбұлақ" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
75
56964
6500
7000
Ақжайық ауданы, Тайпақ ауылы
"Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Тайпақ ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Айгөлек" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
95
57189
6500
7000
Ақжайық ауданы, Мерген ауылы
Батыс Қазақстан облысының Ақжайық ауданының білім бөлімінің "Балбөбек" бөбекжайы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
45
71200
6500
7000
Ақжайық ауданы, Ілбішін ауылы
"Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Ақжол ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Еркемай" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
70
59800
6500
7000
Ақжайық ауданы, Базаршолан ауылы
Батыс Қазақстан облысының Ақжайық ауданының білім бөлімінің "Балдәурен" бөбекжайы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
40
80671
6500
7000
Ақжайық ауданы, Алғабас ауылы
Батыс Қазақстан облысының Ақжайық ауданының білім бөлімінің "Балғыншақ" бөбекжайы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
25
62160
6500
7000
Ақжайық ауданы, Қарауылтөбе ауылы
Батыс Қазақстан облысының Ақжайық ауданының білім бөлімінің "Нұрбақыт" бөбекжайы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
40
78208
6500
7000
Мектеп жанындағы толық күндік шағын орталықтар (жергілікті бюджет)
Ақжайық ауданы, Алмалы ауылы
Батыс Қазақстан облысының Ақжайық ауданының білім бөлімінің "Алмалы орта жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
50
30670
5000
5500
Ақжайық ауданы, Ақсуат ауылы
Батыс Қазақстан облысының Ақжайық ауданының білім бөлімінің "С.Ошанов атындағы орта жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
40
30671
5000
5500
Ақжайық ауданы, Жаңабұлак ауылы
Батыс Қазақстан облысының Ақжайық ауданының білім бөлімінің "Жаңабұлақ орта жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
50
30670
5500
6000
Ақжайық ауданы, Чапаев ауылы
Батыс Қазақстан облысының Ақжайық ауданының білім бөлімінің "№1 орта жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
30670
6000
6500
Ақжайық ауданы, Первомай ауылы
Батыс Қазақстан облысының Ақжайық ауданының білім бөлімінің "Бітік орта жалпы білім беретін мектеп-бөбекжайы кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
50
30765
5000
5500
Ақжайық ауданы, Бударин ауылы
Батыс Қазақстан облысының Ақжайық ауданының білім бөлімінің "Бударин орта жалпы білім беретін мектеп-бөбекжайы кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
30765
6000
6500
Ақжайық ауданы, Жұбан Молдағалиев ауылы
Батыс Қазақстан облысының Ақжайық ауданының білім бөлімінің "Талап орта жалпы білім беретін мектеп-бөбекжайы кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
30765
5500
6000
Ақжайық ауданы, Чапаев ауылы
Жеке кәсіпкер "Бердалиева" "Аяна" бөбек балабақшасы
15

С 3-х до 6 лет
Ясли-сад (местный бюджет)
Акжаикский район, село Чапаево
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Акбота" государственного учреждения "Аппарат акима Чапаевского сельского округа Акжаикского района Западно -Казахстанской области"
80
57909
6500
7000
Акжаикский район, село Чапаево
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Бөбек" государственного учреждения "Аппарат акима Чапаевского сельского округа Акжаикского района Западно -Казахстанской области"
140
49298
6500
7000
Акжаикский район, село Тайпак
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Балбұлақ" государственного учреждения "Аппарат акима Тайпакского сельского округа Акжаикского района Западно -Казахстанской области"
75
56964
6500
7000
Акжаикский район, село Тайпак
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли- сад "Айгөлек" государственного учреждения "Аппарат акима Тайпакского сельского округа Акжаикского района Западно -Казахстанской области"
95
57189
6500
7000
Акжаикский район, село Мергенево
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли-сад "Балбөбек" отдела образования Акжаикского района Западно- Казахстанской области
45
71200
6500
7000
Акжаикский район, село Лбищенское
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли- сад "Еркемай" государственного учреждения "Аппарат акима Акжолского сельского округа Акжаикского района Западно -Казахстанской области"
70
59800
6500
7000
Акжаикский район, село Базаршолан
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли-сад "Балдәурен" отдела образования Акжаикского района Западно- Казахстанской области
40
80671
6500
7000
Акжаикский район, село Алгабас
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли-сад "Балғыншақ" отдела образования Акжаикского района Западно- Казахстанской области
25
62160
6500
7000
Акжаикский район, село Карауылтобе
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли-сад "Нұрбақыт" отдела образования Акжаикского района Западно- Казахстанской области
40
78208
6500
7000
Мини-центры с полным днем пребывания при школе (местный бюджет)
Акжаикский район, село Алмалы
Коммунальное государственное учреждение "Алмалинская средняя общеобразовательная школа" Акжаикского районного отдела образования Западно- Казахстанской области
50
30670
5000
5500
Акжаикский район, село Аксуат
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа им.С.Ошанова" Акжаикского районного отдела образования Западно- Казахстанской области
40
30671
5000
5500
Акжаикский район, село Жанабулак
Коммунальное государственное учреждение "Жанабулакская средняя общеобразовательная школа" Акжаикского районного отдела образования Западно- Казахстанской области
50
30670
5500
6000
Акжаикский район, село Чапаево
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №1" Акжаикского районного отдела образования Западно- Казахстанской области
25
30670
6000
6500
Акжаикский район, село Первомай
Коммунальное государственное учреждение "Битикская средняя общеобразовательная школа-ясли-сад" Акжаикского районного отдела образования Западно-Казахстанской области
50
30765
5000
5500
Акжаикский район, село Бударино
Коммунальное государственное учреждение "Бударинская средняя общеобразовательная школа-ясли-сад" Акжаикского районного отдела образования Западно-Казахстанской области
25
30765
6000
6500
Акжаикский район, село Жубан Молдагалиева
Коммунальное государственное учреждение "Талапская средняя общеобразовательная школа-ясли-сад" Акжаикского районного отдела образования Западно-Казахстанской области
25
30765
5500
6000
Акжаикский район, село Чапаево
Индивидуальный предприниматель "Бердалиева" детский сад "Аяна"
15