Ақжайық аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қаңтардағы №41-1 "2020-2022 жылдарға арналған Ақжайық ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 желтоқсандағы № 55-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 желтоқсанда № 6516 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 2021 жылғы 5 сәуірдегі № 3-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 05.04.2021 № 3-5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Ақжайық аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақжайық аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 41-1 "2020-2022 жылдарға арналған Ақжайық ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы " шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5935 тіркелген, 2020 жылы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
2 – тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. 2020-2022 жылдарға арналған Алғабас ауылдық округінің бюджеті 4, 5 және 6 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26 000 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 479 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 20 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 24 501 мың теңге;
2) шығындар – 26 107 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 107 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 107 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 107 мың теңге.";
3 – тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. 2020-2022 жылдарға арналған Алмалы ауылдық округінің бюджеті 7, 8 және 9 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23 681 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 490 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 140 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 13 января 2020 года №41-1 "О бюджете сельских округов Акжаикского района на 2020-2022 годы"
Решение Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 8 декабря 2020 года № 55-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 8 декабря 2020 года № 6516. Утратило силу решением Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 5 апреля 2021 года № 3-5
Сноска. Утратило силу решением Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 05.04.2021 № 3-5 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Акжаикский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акжаикского районного маслихата от 13 января 2020 года № 41-1 "О бюджете сельских округов Акжаикского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5935, опубликованное 16 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет Алгабасского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 000 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 479 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 20 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 24 501 тысяча тенге;
2) затраты – 26 107 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 107 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 107 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 107 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет Алмалинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 23 681 тысяча тенге:
налоговые поступления – 3 490 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 140 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;

трансферттер түсімі – 20 051 мың теңге;
2) шығындар – 23 681 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.";
4 – тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. 2020-2022 жылдарға арналған Есенсай ауылдық округінің бюджеті 10, 11 және 12 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27 352 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 374 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 20 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 25 958 мың теңге;
2) шығындар – 27 983 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 631 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 631 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 631 мың теңге.";
5 – тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. 2020-2022 жылдарға арналған Тайпақ ауылдық округінің бюджеті 13, 14 және 15 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 174 818 мың теңге:
салықтық түсімдер – 9 479 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 553 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 164 786 мың теңге;
2) шығындар – 178 355 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 537 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 537 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 537 мың теңге.";
6 – тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

поступления трансфертов – 20 051 тысяча тенге;
2) затраты – 23 681 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить бюджет Есенсайского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 352 тысячи тенге:
налоговые поступления – 1 374 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 20 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 25 958 тысяч тенге;
2) затраты – 27 983 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 631 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 631 тысяча тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 631 тысяча тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить бюджет Тайпакского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 174 818 тысяч тенге:
налоговые поступления – 9 479 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 553 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 164 786 тысяч тенге;
2) затраты – 178 355 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 537 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 537 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 537 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в следующей редакции: