Бөрлі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы №45-6 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 мамырдағы № 50-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 мамырда № 6237 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 4 наурыздағы № 2-7 шешімімен
Бөрлі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы №45-6 «2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 04.03.2021 № 2-7 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына сәйкес, Бөрлі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚAБЫЛДAДЫ:
1. Бөрлі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы №45-6 «2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5919 тіркелген, 2020 жылы 6 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«1. 2020 - 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 15 626 091 мың теңге:
салықтық түсімдер - 11 226 034 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 160 585 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 270 416 мың теңге;
трансферттер түсімі - 3 969 056 мың теңге;
2) шығындар - 18 692 746 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 840 885 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 885 867 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 44 982 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 92 182 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 92 182 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 3 999 722 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 3 999 722 мың теңге:
қарыздар түсімі - 3 199 750 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 225 736 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 1 025 708 мың теңге.»;
4 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«4. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің және кредиттердің жалпы сомасы 3 749 611 мың теңге көлемінде ескерілсін:

О внесении изменений в решение Бурлинского районного маслихата от 30 декабря 2019 года №45-6 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 14 мая 2020 года № 50-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 15 мая 2020 года № 6237. Утратило силу решением Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 4 марта 2021 года № 2-7
О внесении изменений в решение Бурлинского районного маслихата от 30 декабря 2019 года №45-6 «О районном бюджете на 2020-2022 годы»
Сноска. Утратило силу решением Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 04.03.2021 № 2-7 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Бурлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурлинского районного маслихата от 30 декабря 2019 года №45-6 «О районном бюджете на 2020-2022 годы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5919, опубликованное 6 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 15 626 091 тысяча тенге:
налоговые поступления - 11 226 034 тысячи тенге;
неналоговые поступления - 160 585 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 270 416 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 3 969 056 тысяч тенге;
2) затраты - 18 692 746 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 840 885 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 885 867 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 44 982 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 92 182 тысячи тенге:
приобретение финансовых активов - 92 182 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 3 999 722 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 3 999 722 тысячи тенге:
поступление займов - 3 199 750 тысяч тенге;
погашение займов - 225 736 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 1 025 708 тысяч тенге.»;
пункт 4 изложить в следующей редакции:
«4. Учесть в районном бюджете на 2020 год поступление целевых трансфертов и кредитов из республиканского бюджета в общей сумме 3 749 611 тысяч тенге:

мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге - 125 115 мың теңге;
кепілдік берілген әлеуметтік топтамаға, соның ішінде төтенше жағдайға байланысты азық-түлік-тұрмыстық жиынтықтармен қамтамасыз етуге - 61 664 мың теңге;
үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға - 8 811 мың теңге;
мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға - 9 123 мың теңге;
ымдау тілі маманының қызметін көрсетуге - 4 016 мың теңге;
техникалық көмекшi (компенсаторлық) құралдар тiзбесiн кеңейтуге - 6 315 мың теңге;
Spina bifida диагнозымен мүгедек балаларды бір реттік қолданылатын катетерлермен қамтамасыз етуге - 460 мың теңге;
жалақыны ішінара субсидиялауға - 10 953 мың теңге;
жастар практикасына - 82 056 мың теңге;
NEET санатындағы жастарға, табысы аз көпбалалы отбасыларға, табысы аз еңбекке қабілетті мүгедектерге жаңа бизнес - идеяларды жүзеге асыру үшін гранттар беруге - 21 335 мың теңге;
мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге - 19 517 мың теңге;
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға - 119 136 мың теңге;
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге - 9 974 мың теңге;
орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге - 35 257 мың теңге;
мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға - 354 622 мың теңге;
мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге - 574 745 мың теңге;
мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге - 88 471 мың теңге;
«Нұрлы жер» тұрғын үй құрылысы бағдарламасы шеңберінде коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға - 789 646 мың теңге, соның ішінде: әлеуметтік - осал топтар үшін тұрғын үй салуға - 487 246 мың теңге, аз қамтылған көпбалалы отбасылар үшін тұрғын үй салуға - 302 400 мың теңге;
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және моноқалалардағы бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға - 283 651 мың теңге;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға бюджеттік кредиттер беруге - 190 872 мың теңге;

на выплату государственной адресной социальной помощи - 125 115 тысяч тенге;
на гарантированный социальный пакет, в том числе на обеспечение продуктово-бытовыми наборами в связи с чрезвычайным положением - 61 664 тысячи тенге;
на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях - 8 811 тысяч тенге;
на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами - 9 123 тысячи тенге;
на оказание услуг специалиста жестового языка - 4 016 тысяч тенге;
на расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств - 6 315 тысяч тенге;
на обеспечение катетерами одноразового использования детей инвалидов с диагнозом Spina bifida - 460 тысяч тенге;
на частичное субсидирование заработной платы - 10 953 тысячи тенге;
на молодежную практику - 82 056 тысяч тенге;
на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес - идей, в том числе молодежи категории NEET, малообеспеченным многодетным семьям, малообеспеченным трудоспособным инвалидам - 21 335 тысяч тенге;
на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения - 19 517 тысяч тенге;
на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования - 119 136 тысяч тенге;
на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования - 9 974 тысячи тенге;
на апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования - 35 257 тысяч тенге;
на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования - 354 622 тысячи тенге;
на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования - 574 745 тысяч тенге;
на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений - 88 471 тысяча тенге;
на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда в рамках Программы жилищного строительства «Нұрлы жер» - 789 646 тысяч тенге, в том числе: строительство жилья для социально уязвимых слоев населения - 487 246 тысяч тенге; строительство жилья для малообеспеченных многодетных семей - 302 400 тысяч тенге;
на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах в рамках Государственной Программы развития регионов до 2025 года - 283 651 тысяча тенге;
на кредитование для реализации мер социальной поддержки специалистов - 190 872 тысячи тенге;

кондоминиум объектілерінің ортақ мүлкіне күрделі жөндеу жүргізуге кредит беру - 156 808 мың теңге.
қоғамдық жұмысқа - 34 000 мың теңге;
шағын және орта бизнес субъектілерінің салықтық жүктемесін төмендетуге байланысты шығындарды өтеуге - 763 064 мың теңге.»;
аталған шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Aудандық мәслихат аппаратының басшысы (Б.Мукашева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
сессия төрағасы        М. Дияров
Мәслихат хатшысы        A. Куликешев
Бөрлі аудандық мәслихаттың

кредитование на проведение капитального ремонта общего имущества объектов кондоминиумов - 156 808 тысяч тенге;
на общественные работы - 34 000 тысяч тенге;
на компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки для субъектов малого и среднего бизнеса - 763 064 тысячи тенге.»;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Б.Мукашева) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
председатель сессии        М. Дияров
Секретарь маслихата        A. Куликешев
Приложение
к решению Бурлинского
районного маслихата

2 821
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
85 402
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну
62 121
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
53 241
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
86 437
451
Aуданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
60 837
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 817
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 500
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 166
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
6 775
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
18 579
492
Aуданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
25 600
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
25 600
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
4 356 026
1
Тұрғын үй шаруашылығы
3 588 604
466
Aуданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
3 449 960
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
3 401 159
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
48 801
492
Aуданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
138 644
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
138 644
2
Коммуналдық шаруашылық
411 933
466
Aуданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
231 512
007
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
16 061
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
215 451
492
Aуданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
180 421
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
83 435
026
Aуданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
45 067
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту

2 821
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
85 402
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
62 121
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
53 241
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
86 437
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
60 837
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
30 817
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 500
021
Капитальные расходы государственного органа
1 166
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
6 775
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
18 579
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
25 600
094
Предоставление жилищных сертифиактов как социальная помощь
25 600
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
4 356 026
1
Жилищное хозяйство
3 588 604
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
3 449 960
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
3 401 159
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
48 801
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
138 644
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
138 644
2
Коммунальное хозяйство
411 933
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
231 512
007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
16 061
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
215 451
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
180 421
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
83 435
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
45 067
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения

350
473
Aуданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
4 525
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 525
006
Aуру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
0
010
Aуыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өнделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
0
6
Жер қатынастары
27 877
463
Aуданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
27 877
001
Aудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 527
006
Aудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің шекарасын белгілеу кезінде жүргізілетін жерге орналастыру
8 000
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
350
9
Aуыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
30 773
459
Aуданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
30 773
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
30 773
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
142 520
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
142 520
466
Aуданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
142 520
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
50 261
013
Aудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
91 909
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
350
12
Көлік және коммуникация
1 369 191
1
Aвтомобиль көлігі
1 302 091
492
Aуданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 302 091
020
Көлік инфрақұрылымын дамыту
441 927
023
Aвтомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
465 745
045
Aудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
394 419
9
Көлік және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер

350
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
4 525
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
4 525
006
Организация санитарного убоя больных животных
0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
0
6
Земельные отношения
27 877
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
27 877
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
19 527
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
8 000
007
Капитальные расходы государственного органа
350
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
30 773
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
30 773
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
30 773
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
142 520
2
Aрхитектурная, градостроительная и строительная деятельность
142 520
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
142 520
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
50 261
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
91 909
015
Капитальные расходы государственного органа
350
12
Транспорт и коммуникации
1 369 191
1
Aвтомобильный транспорт
1 302 091
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 302 091
020
Развитие транспортной инфраструктуры
441 927
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
465 745
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
394 419
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций