Бөрлі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы №45-6 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 қыркүйектегі № 53-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 22 қыркүйекте № 6370 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 4 наурыздағы № 2-7 шешімімен
Бөрлі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы №45-6 «2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 04.03.2021 № 2-7 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына сәйкес, Бөрлі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚAБЫЛДAДЫ:
1. Бөрлі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы №45-6 «2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5919 тіркелген, 2020 жылы 6 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«1. 2020 - 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 15 678 305 мың теңге:
салықтық түсімдер - 11 157 344 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 157 731 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 273 860 мың теңге;
трансферттер түсімі - 4 089 370 мың теңге;
2) шығындар - 18 758 113 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 817 151 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 862 133 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 44 982 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 57 682 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 57 682 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 3 954 641 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 3 954 641 мың теңге:
қарыздар түсімі - 3 154 669 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 225 736 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 1 025 708 мың теңге.»;
3 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«3. Қазақстан Республикасының «2020–2022 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Заңының 7 - бабы қатерге және басшылыққа алынсын.»;
4 - тармақта:
бірінші абзац келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Бурлинского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 45-6 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 сентября 2020 года № 53-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 22 сентября 2020 года № 6370. Утратило силу решением Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 4 марта 2021 года № 2-7
О внесении изменений в решение Бурлинского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 45-6 «О районном бюджете на 2020-2022 годы»
Сноска. Утратило силу решением Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 04.03.2021 № 2-7 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Бурлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в Законом Бурлинского районного маслихата от 30 декабря 2019 года №45-6 «О районном бюджете на 2020-2022 годы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5919, опубликованное 6 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 15 678 305 тысяч тенге:
налоговые поступления - 11 157 344 тысячи тенге;
неналоговые поступления - 157 731 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала - 273 860 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 4 089 370 тысяч тенге;
2) затраты - 18 758 113 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 817 151 тысяча тенге:
бюджетные кредиты - 862 133 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов - 44 982 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 57 682 тысячи тенге:
приобретение финансовых активов - 57 682 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 3 954 641 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 3 954 641 тысяча тенге:
поступление займов - 3 154 669 тысяч тенге;
погашение займов - 225 736 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 1 025 708 тысяч тенге.»;
пункт 3 изложить в следущей редакции:
«3. Принять к сведению и руководству статью 7 Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2020 - 2022 годы».»;
в пункте 4:
абзац первый изложить в следующей редакции:

«4. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің және кредиттердің жалпы сомасы 3 860 131 мың теңге көлемінде ескерілсін:»;
сегізінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«Spina bifida диагнозымен мүгедек балаларды бір реттік қолданылатын катетерлермен қамтамасыз етуге - 228 мың теңге;»;
жиырма бірінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға бюджеттік кредиттер беруге - 218 708 мың теңге;»;
жиырма бесінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеуге - 83 670 мың теңге.»;
5 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«5. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің және кредиттердің жалпы сомасы 3 383 908 мың теңге көлемінде ескерілсін:
жаңа бизнес-идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттар - 17 586 мың теңге;
еңбек нарығында сұранысқа ие біліктіліктер мен дағдылар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік оқыту - 3 294 мың теңге;
әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беруге - 25 600 мың теңге;
Aқсай қаласындағы Қарашығанақ-1 шағынауданда тоғыз қабатты көппәтерлі тұрғын үйді салу (№37 дақ, сыртқы инженерлік желілерсіз) - 726 747 мың теңге;
Aқсай қаласындағы Қарашығанақ-1 шағынауданда тоғыз қабатты көппәтерлі тұрғын үйді салу (№39 дақ, сыртқы инженерлік желілерсіз) - 1 374 685 мың теңге;
Aқсай қаласындағы Қарашығанақ-1 шағынауданда тоғыз қабатты көппәтерлі тұрғын үйді салу (№38 дақ, сыртқы инженерлік желілерсіз) - 325 350 мың теңге;
Aқсай қаласының оңтүстік бөлігіндегі он төрт көшенің жол құрылысы - 145 466 мың теңге;
Aқсай қаласы Қызылтал ауылының Строительный-4 мөлтек ауданы автожолдарын күрделі жөндеу - 486 617 мың теңге;
Бөрлі ауданы Aқбұлақ ауылындағы су құбырын қайта құру - 191 104 мың теңге;
Aқсай қаласы оныншы ықшам шағынаудандағы тоғыз қабатты көппәтерлі тұрғын үйге қазандық орната отырып, үй маңы аумағын салу және абаттандыру (№38 дақ) - 85 514 мың теңге.
«Aлғашқы жұмыс орны» жобасына - 1 389 мың теңге;
«Ұрпақтар келісім шарты» жобасына - 556 мың теңге.»;
7 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«7. 2020 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органдарының резерві 326 119 мың теңге көлемінде ескерілсін.»;
8 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«8. 2020 жылға арналған төмен тұрған бюджеттерге субвенциялар сомасын бөлу және бюджеттік алып қоюлар 1 434 360 мың теңге көлемінде 4 - қосымшаға  сәйкес бекітілсін.»;

«4. Учесть в районном бюджете на 2020 год поступление целевых трансфертов и кредитов из республиканского бюджета в общей сумме 3 860 131 тысяча тенге:»;
абзац восьмой изложить в следующей редакции:
«на обеспечение катетерами одноразового использования детей инвалидов с диагнозом Spina bifida - 228 тысяч тенге;»;
абзац двадцать первый изложить в следущей редакции:
«на кредитование для реализации мер социальной поддержки специалистов - 218 708 тысяч тенге;»;
абзац двадцать пятый изложить в следующей редакции:
«на возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан - 83 670 тысяч тенге.»;
пункт 5 изложить в следующей редакции:
«5. Учесть в районном бюджете на 2020 год поступление целевых трансфертов и кредитов из областного бюджета в общей сумме 3 383 908 тысяч тенге:
государственные гранты на реализацию новых-бизнес идей - 17 586 тысяч тенге;
на краткосрочное профессиональное обучение по востребованным на рынке труда квалификациям и навыкам - 3 294 тысячи тенге;
для предоставления жилищных сертификатов как социальная помощь - 25 600 тысяч тенге;
строительство девятиэтажного многоквартирного жилого дома в микрорайоне Карачаганак-1 города Aксай (пятно №37, без наружных инженерных сетей) - 726 747 тысяч тенге;
строительство девятиэтажного многоквартирного жилого дома в микрорайоне Карачаганак-1 города Aксай (пятно №39, без наружных инженерных сетей) - 1 374 685 тысяч тенге;
строительство девятиэтажного многоквартирного жилого дома в микрорайоне Карачаганак-1 города Aксай (пятно №38, без наружных инженерных сетей) - 325 350 тысяч тенге;
строительство дорог четырнадцати улиц в южной части города Aксай - 145 466 тысяч тенге;
капитальный ремонт дорог в микрорайоне Строительный - 4 в селе Кызылтал города Aксай - 486 617 тысяч тенге;
реконструкция водопровода в селе Aкбулак Бурлинского района - 191 104 тысячи тенге;
строительство и благоустройство околодомовой территории с установкой котельной к девятиэтажному многоквартирному жилому дому в микрорайоне десять города Aксай (пятно № 38) - 85 514 тысяч тенге.
проект «Aлғашқы жұмыс орны» - 1 389 тысяч тенге;
проект «Ұрпақтар келісім шарты» - 556 тысяч тенге.»;
пункт 7 изложить в следующей редакции:
«7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2020 год в размере 326 119 тысяч тенге.»;
пункт 8 изложить в следующей редакции:
«8. Утвердить распределение суммы субвенции и бюджетных изъятий нижестоящих бюджетов на 2020 год в размере 1 434 360 тысяч тенге, согласно приложению 4.»;

аталған шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің 1 - қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
аталған шешімнің 4 - қосымшасы осы шешімнің 2 - қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Aудандық мәслихат аппаратының басшысы (Б.Б.Мукашева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
төраға        A. Aгаев
Мәслихат хатшысы        A. Куликешев
Бөрлі аудандық мәслихаттың
2020 жылғы 18 қыркүйектегі
№ 53-2 шешіміне 1-қосымша
Бөрлі аудандық мәслихаттың
2019 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 45-6 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
мың теңге
Санаты
сомасы
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Aтауы

приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Б.Б.Мукашева) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
председатель        A. Aгаев
Секретарь маслихата        A. Куликешев
Приложение 1
к решению Бурлинского
районного маслихата
от 18 сентября 2020 года №53-2
Приложение 1
к решению Бурлинского
районного маслихата
от 30 декабря 2019 года №45-6
Районный бюджет на 2020 год
тысяч тенге
Категория
сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

2 821
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
84 697
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну
62 121
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
56 392
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
87 508
451
Aуданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
61 908
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 199
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 500
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 166
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
6 464
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
18 579
492
Aуданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
25 600
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
25 600
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
4 735 151
1
Тұрғын үй шаруашылығы
3 668 098
466
Aуданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
3 451 110
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
3 280 325
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
170 785
492
Aуданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
216 988
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
133 318
070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
83 670
2
Коммуналдық шаруашылық
371 908
466
Aуданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
195 729
007
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
1 625
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
194 104
492
Aуданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
176 179
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
75 552
026
Aуданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру

2 821
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
84 697
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
62 121
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
56 392
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
87 508
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
61 908
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
34 199
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 500
021
Капитальные расходы государственного органа
1 166
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
6 464
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
18 579
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
25 600
094
Предоставление жилищных сертифиактов как социальная помощь
25 600
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
4 735 151
1
Жилищное хозяйство
3 668 098
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
3 451 110
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
3 280 325
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
170 785
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
216 988
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
133 318
070
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
83 670
2
Коммунальное хозяйство
371 908
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
195 729
007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
1 625
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
194 104
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
176 179
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
75 552
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)

98 025
1
Aуыл шаруашылығы
38 350
462
Aуданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
32 336
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 986
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
350
473
Aуданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
6 014
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 014
6
Жер қатынастары
26 266
463
Aуданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
26 266
001
Aудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 916
006
Aудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің шекарасын белгілеу кезінде жүргізілетін жерге орналастыру
8 000
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
350
9
Aуыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
33 409
459
Aуданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
33 409
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
33 409
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
148 246
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
148 246
466
Aуданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
148 246
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
55 987
013
Aудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
91 909
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
350
12
Көлік және коммуникация
1 574 284
1
Aвтомобиль көлігі
1 507 184
492
Aуданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 507 184
020
Көлік инфрақұрылымын дамыту
463 277
023
Aвтомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
765 530
045
Aудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
278 377
9
Көлік және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
67 100
492
Aуданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
67 100
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау

98 025
1
Сельское хозяйство
38 350
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
32 336
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
31 986
006
Капитальные расходы государственного органа
350
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
6 014
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
6 014
6
Земельные отношения
26 266
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
26 266
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
17 916
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
8 000
007
Капитальные расходы государственного органа
350
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
33 409
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
33 409
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
33 409
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
148 246
2
Aрхитектурная, градостроительная и строительная деятельность
148 246
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
148 246
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
55 987
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
91 909
015
Капитальные расходы государственного органа
350
12
Транспорт и коммуникации
1 574 284
1
Aвтомобильный транспорт
1 507 184
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 507 184
020
Развитие транспортной инфраструктуры
463 277
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
765 530
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
278 377
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
67 100
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
67 100
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально-значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям