Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы №34-2 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 қыркүйектегі № 44-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 қыркүйекте № 6359 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Бөкей ордасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы №34-2 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5923 тіркелген, 2020 жылы 6 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 6 439 196 мың теңге:
салықтық түсімдер – 471 654 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 099 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 095 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 949 348 мың теңге;
2) шығындар – 6 826 200 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 71 631 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 99 413 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 27 782 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 458 635 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 458 635 мың теңге:
қарыздар түсімі – 359 999 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 27 782 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 126 418 мың теңге.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының аппарат басшысы (А.Хайруллин) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бөкей ордасы аудандық мәслихат
сессия төрағасы
Ж. Ашенов
Мәслихат хатшысы Е. Танатов
Бөкей ордасы аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 14 қыркүйектегі
№ 44-1 шешіміне қосымша
Бөкей ордасы аудандық
мәслихатының
2019 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 34-2 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
(мың теңге)
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1
2
3
4
5
6

О внесении изменений в решение Бокейординского районного маслихата от 30 декабря 2019 года №34-2 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 14 сентября 2020 года № 44-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 17 сентября 2020 года № 6359
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Бокейординский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бокейординского районного маслихата от 30 декабря 2019 года №34-2 "О районном бюджете на 2020 - 2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5923, опубликованное 6 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 439 196 тысяч тенге:
налоговые поступления – 471 654 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 15 099 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 095 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 949 348 тысяч тенге;
2) затраты – 6 826 200 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 71 631 тысяча тенге:
бюджетные кредиты – 99 413 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 27 782 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 458 635 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 458 635 тысяч тенге:
поступление займов – 359 999 тысяч тенге;
погашение займов – 27 782 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 126 418 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Бокейординского районного маслихата (А.Хайруллин) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Бокейординского
районного маслихата
Ж. Ашенов
Секретарь маслихата Е. Танатов
Приложение
к решению Бокейординского
районного маслихата
от 14 сентября 2020 года № 44-1
Приложение 1
к решению Бокейординского
районного маслихата
от 30 декабря 2019 года № 34-2
Районный бюджет на 2020 год
(тысяч тенге)
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6

1 400
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
1 430
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
29 993
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 517
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
13 476
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
45 232
1
Ауыл шаруашылығы
2 031
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
520
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
520
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
1 511
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1 511
6
Жер қатынастары
14 698
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
14 698
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 248
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
450
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
28 503
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
28 503
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
28 503
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
19 216
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
19 216
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
19 216
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
13 816
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
5 400
12
Көлiк және коммуникация
36 842
1
Автомобиль көлiгi
36 842
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
36 842
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
35 842
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу

1 400
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
1 430
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
29 993
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
16 517
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
13 476
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
45 232
1
Сельское хозяйство
2 031
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
520
010
Развитие объектов сельского хозяйства
520
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
1 511
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
1 511
6
Земельные отношения
14 698
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
14 698
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
14 248
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
450
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
28 503
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
28 503
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
28 503
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
19 216
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
19 216
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
19 216
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
13 816
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
5 400
12
Транспорт и коммуникации
36 842
1
Автомобильный транспорт
36 842
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
36 842
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
35 842
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов